Какъв фон дьо тен ползвате? - 2

  • 99 108
  • 657
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 271
И аз имам Метеоритите на Герлен и понякога ги ползвам след пудрата ФДТ Parure на Герлен.Честно казано не съм много очарована от метеоритите.Вярно придават завършек и "сияен вид",но много ми омазняват кожата,и усещам една тяжест и омазненост от тях.
От известно вреве ползвам това на Диор и ефекта е много хубав и завършен.Много свеж и естествен изглежда тенът на кожата.Не "лъсвам" поне до обяд.

# 631
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз имам Метеоритите на Герлен и понякога ги ползвам след пудрата ФДТ Parure на Герлен.Честно казано не съм много очарована от метеоритите.Вярно придават завършек и "сияен вид",но много ми омазняват кожата,и усещам една тяжест и омазненост от тях.
От известно вреве ползвам това на Диор и ефекта е много хубав и завършен.Много свеж и естествен изглежда тенът на кожата.Не "лъсвам" поне до обяд.

Това на Диор и невероятно...и аз го имам - един от най-хубавите продукти, които съм ползвала въобще Heart Eyes...метеоритите и мен не ме впечатлиха особено...да не кажа хич

# 632
  • Мнения: 81
Мая, пудрата е същата!

# 633
  • Мнения: 430
препоръчайте ми някъкъв по мазен фон дьо тен много ми е суха кожата и ми се бели

# 634
  • Мнения: 1 298
Само да си взема думите обратно - не съм доволна от фдт на максфактор дето е с минерали и е във вид на пудра. Този новия. Писах някъде, че е ок, ама като поползвах малко, го зарязах - труден за нанасяне, лоша покримност, незавършен вид. Може би за идеална кожа за илюминиране...

# 635
  • Мнения: 1 298
А съм много много доволна от Miracle Touch на Макс Фактор, и се върнах при него. На пръв поглед уж няма голяма плътност, но няколко минути след нанасяне така изравнява тена, че да се чудиш. Слагам малко пудра на Лумене, минерална, и съм съвсем готова за подвизи  Mr. Green И цената е горе-долу достъпна, а и кожата ми се чувства по-добре, отколкото без грим.

# 636
  • София
  • Мнения: 901
А съм много много доволна от Miracle Touch на Макс Фактор, и се върнах при него. На пръв поглед уж няма голяма плътност, но няколко минути след нанасяне така изравнява тена, че да се чудиш. Слагам малко пудра на Лумене, минерална, и съм съвсем готова за подвизи  Mr. Green И цената е горе-долу достъпна, а и кожата ми се чувства по-добре, отколкото без грим.

Можеш ли да ми кажеш за пудрата на Лумене на каква цена е, за каква кожа е и с каква покривност е? А и как уцелваш цвета с този на фдт-а  newsm78

# 637
  • Мнения: 63
препоръчайте ми някъкъв по мазен фон дьо тен много ми е суха кожата и ми се бели

Chanel Vitalumiere  bouquet имам го и съм много доволна.и аз съм със суха кожа Hug

# 638
  • Мнения: 289
И аз имам Метеоритите на Герлен и понякога ги ползвам след пудрата ФДТ Parure на Герлен.Честно казано не съм много очарована от метеоритите.Вярно придават завършек и "сияен вид",но много ми омазняват кожата,и усещам една тяжест и омазненост от тях.
От известно вреве ползвам това на Диор и ефекта е много хубав и завършен.Много свеж и естествен изглежда тенът на кожата.Не "лъсвам" поне до обяд.

А как го ползваш? Като ДТФ ли? Не е ли по-скоро нещо като руж?

# 639
  • София
  • Мнения: 1 509
 А пробвали ли сте La Roche-Posay?Вчера пробвах на една приятелка фон дьо тена Max Factor, започна да ми щипе и после да ми сълзят очите, иначе ми хареса рузултатът.Реших, че ако си взимам, трябва да е за чувствителна кожа, без парфюм.От фон дьо тените ,които се продават в аптеките, можете ли да ми препоръчате някой PraynigГолям лаик съм в тази част и разчитам на вас  bouquet

# 640
  • Мнения: 754
Truly Matte Foundation SPF 15 на Кларинс е много добър.Ползвам го от една седмица и не лъсвам през целия ден, което не ми се е случвало с друг фон дьо тен.

# 641
  • Мнения: 63
Revlon Color Stay - Най-доброто, на което съм попадала....направо се кефя на лицето си с него
Също така издържа цял ден и е изключително икономичен Hug Shocked

# 642
  • Мнения: 42
Здавейте, момичета! Реших и аз да се запиша тук. Кажетееми някакв фдт за матиране.пробвала съм ги всичките Dior, Chanel, YSL и все не мога да попадна на подхдящия. Единствено от Helena Rubinstein бях доволна, купих си от чужбина и цвета бвше невероятен, търсих го тук, но в БГ не зареждат цветоветв на половинки. Моя беше 22 1/2, тук го няма, а др цветове не ми вършат работа- или са мн бели, или пък мн жълти Sad. Сега ползвам Dior Forever, но след 3 часа пак лъщя. Купих си матитащата пудра на Chanel, LUMINOUS MATTE POWDER MAKEUP – SPF 10, с нея е по-добре, но не е толкова естествено  Sad. Някоя ползвала ли е фдт от същата серия на Chanel  MAT LUMIÈRE
LONG LASTING LUMINOUS MATTE FLUID MAKEUP - SPF 15?

# 643
  • Мнения: 483
А пробвали ли сте La Roche-Posay?

Аз го ползвам. В началото не ми харесваше, но се оказа, че не го нанасям правилно. (слагах много малко и не се разнасяше добре). Сега обаче нанасям правилното количество и ефектът е страхотен. Покривен е и е изключително траен. Щом козметичката ми и един гримьор ме похвалиха колко хубаво ми изглежда кожата на лицето, и искаха да разберат какъв ФДТ ползвам, значи наистина не се самозаблуждавам  Mr. Green, ефектът е много добър.

Но все пак за всяка кожа е различно, аз съм много доволна, но на някой друг може и да не му допадне. Така например аз не се харесвам с прехваления Клиник и Revlon colour stay.

# 644
  • Мнения: 274
Искам и аз да си взема на  La Roche-Posay , но не зная в аптеките има ли тестери, дали ще си улуча цвета и изобщо имат ли богата гама от цветове?

Общи условия

Активация на акаунт