Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 383
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 757
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛИ РАДИ!!!!!
Леля, свако и Ици ти желаем безгрижно детство и все така да ни радваш!!!!

Како, много спите hahaha

# 46
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Благодаря Ви, момичета, за милите пожелания!




Инче, ами ти - на работа какво правиш, я, пишеш по форумите  hahaha А иначе наистина спахме до 9.30ч. тая сутрин  Crazy

Довечера  снимки....

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 13:39 от AIR

# 47
  • Мнения: 11
Честит рожден ден и от  мен на малкия Ради  и на Петьо!Да са все така усмихнат и жизнерадостни деца,нека бъдат вашата гордост и да ви радват много!Приятно изкарване на  празниците!
Ние добре се справяме с яслата ,не плаче изобщо,ходи с мерак и сякаш разбира,че трябва да се ходи там.
А що се отнася за градините Джинжар, тук в Чирпан много ни тарашат.Да тръгне тук дете на детска градина ти излиза по скъпо от ученик.
Искат постоянно пари за някакви измислени учебни тетрадки ,всяка година купуваме моливи и фулмастри които децата почти не ползват.Особедно учебните тетрадки ,така и не видях смисъл защо дадохме над 20 лв и последната година ни ги върнаха почти малко употребявани.
А предните години дори не ни ги връщаха,не знам защо.
Ами стига толкова от мен,че много писах.Лека вечер и приятно изкарване на уикенда

# 48
  • Мнения: 11

Пожеланието не ми се вижда
Да са ви живи и здрави децата,да ви радват много!Да имат весело и безгрижно детство много успехи в училище и  много победи в игрите,да радват мама и тате! newsm59  ura  bigdance2 Tada newsm20 baloni happy bd bdbaloni baloni newsm44

# 49
  • Мнения: 286
Брей,двама рожденици имахме ,никакви снимки не видяхме Naughty
Как сте момичета както винаги всички заети разбира се Laughingсамо аз като най-любопитна съм вечното присъствие Joy
Ами лек и ползотворен ден,че той мина половината де hahaha
Всъщност днес ще ви почерпя защото Аси и Криси стават на 2г5м  ura
Добър апетит че е обед вече:

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 11:55 от jinjer_78

# 50
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Az ne sym zabrawila, no stqgam bagaj za VT i ako ostane vreme......

# 51
  • Мнения: 286
Ех AIR ,блазе ти ще се разнообразиш малко,ще попътуваш,на гости при вашите ще те поглезят,да се надяваме и аз другият месец да имам този шанс FlutterНе се притеснявай ако ти остане време тука сме Hugако ли не лек път и като се върнете тъкмо и от старопрестолният град да видим пейзажи Simple Smile

# 52
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Да, Джинджер, много се радвам , че си отивам на ВТ макар и за малко... Там като си отида някак си "се зареждам", няма по-хубаво от родното място... Аз откакто съм се омъжила не пропускам поне 1, че понякога и 2 месеца да съм си на Търново годишно, все си измислям някаква причина  Wink - първо записах 2 магистратура и бях много редовна на очните и изпитите  Wink, после се появи детето и да го видят баба и дядо....., после заради Руси бях там 7 месеца и сега като си помисля, че няма вече конкретна причина да постоявам там по-дълго Twisted Evil......

Ето и обещаните снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=289817&pid=7878738
Ради така не погледна към апарата, все в тортата му беше погледът, а докато я дам ме преследваше с един нож и "мамо, Ради ам тота...", така че нямаме прилична снимка с тортата, като за бабите Twisted Evil. Добре че се сетих да минем през едно фото и да се снимаме тримата там, ами защо ли не поисках и Ради сам да снимат с тортата ooooh!

# 53
  • Мнения: 286
AIR ,много ви е интересна тортата на малкият-голям Ради,и да ти кажа хубави са ви снимките много са весели и изглеждате щастливи а това е най-важното,и не е важно толкова детето да гледа в обектива и така си е сладур и снимката си е изпълнена със съдържание а и всички знаем колко е трудно да се снимат децата и да застанат така както искаме ние Crazy,хубаво ви е радвам ви се че си оправихте и си живеете вече в ремонтираното жилище а ние кога ли Tiredама живи и здрави всичко по реда си  Peace

# 54
  • Мнения: 286
Добро утро днес сме много ранобудни още от 6,30,за това слагам по едно кафенце,въпреки че от нерви и непрестанно тичане след щурчовците едва ли мога да не се разсъня Twisted Evil
Хубав ден на всички!

# 55
  • Мнения: 58
благодаря за поздравите момичета ,но не съм влизала от 24,09 ,вчера на нашата леля ,която ни беше на гости празнувахме рожденния, днес бях до обед на работа и така все ми е ограничено времето
с малко закъснение да ЧЕСТИТА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА РАДИ! да е много здрав и само радости да носи на мама и на тате и весело детство му желая
аз не съм много фотограф и за това може да се каже че нямаме много снимки от рождения ден, но татито се върна и направи клипче на децата [
/color]но ще гледам да кача по късно някоя, че сега ще се опитам да се лакирам докато мишлето ми си играе
чао до скоро

# 56
  • Мнения: 286
Доре,чакам с нетърпение снимчиците Wink
Честит да е рожденият ден на лелята ви,да ви е жива и здрава  bouquet

# 57
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,къде сте!?
Аир , много хубави снимки,много00о0о0о!
 Rolling EyesКъде сте?
На 02.октомври имаме годишнина,бих искала да ви почерпя,но не зная как Blush
Нека някоя ако знае да пусне нещо красиво и с много сърца и рози от мое име!
Предварително сърдечно благодаря!


И нека като си идвате  към Чирпан пишете датата и определете едно място да се срещнем!
Лека и успешна седмица на всички  bouquet Hug

# 58
  • Мнения: 286
Павлинче,за виртуалната почерпка не се тревожи,аз ще се постарая(дано не забравя или пропусна )защото така или иначе всеки ден надниквам по няколко пъти ,а за дата ще напиша аз като се уточним вече ще бъде след 24 защото тогав ми е вторият държавен а на следващият ден устният ако мина на казуса,така че ще пиша допълнително и ще сформираме едно малко форумска срещичка няма как пък и после да си сложим снимки на заглавната страница от срещата де Hug
Никой не му се пише на последак или нямате време Naughty
Аз още чакам снимките от Дорето ,но и тя не дава линк Thinking
Иначе ние сме добре,момчетата изкараха вече почти цял месец в нашата градина и много съм доволна,всеки ден правят различни неща много ги разнообразяват учат ги на хубави навици и на много други неща,продължават да си стават раничко,но няма проблеми Mr. Green,ние се опитваме да довършим ремонта полека лека,а аз изобщо не уча серьозно и за това да спирам да пиша и да се заемам с четене на закони,лека вечер на всички!

# 59
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Добро утро!!Пия си сутрешното кафе пред компа!!
Заведох Инка,госпожата много я похвали,че и била първа помощница,можела изцяло да разчита на нея LaughingЕстествено на мен ми стана много приятно.....само че в къщи в повечето случаи не е такава,може всичко,а като я помоля да направи нещо,казва НЕ МОГААА и за почва да хленчи.Ама да е жива и здрава всичко с времето си ще премине!!
Тази вечер съм на служебен банкет,имаме си традиция,като ни преведат заплатите и ходим да се почерпим.Та днес ще пийна една биричка на кръчма,а таткото ще гледа Инка..
Ако съм си в Чирпан,може и аз да дойда на срещата-няма проблем!!

Общи условия

Активация на акаунт