Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 384
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Е Доре честито и от мен!Бъдете много много щастливи още много,много дълги години!И нека любовта ви да е все така силна!Обичайте се  1dating luvbed txtloves Two Hearts Two Hearts Kissing Heart lovekiss kiss

# 31
  • Мнения: 11
Джинджи,направо ти се чудя как се справяш със всичко...деца,училище ремонт,шофьорски курс,мъж,и домакинство,че имаш време и да си най-активната във форума Rolling Eyes ooooh!Как се справяш наистина си лъвица Peace


Аз нямам време за нищо,въпреки ,че върша наполовина нещата от теб,как и да е да си жива и здрава,продължавай в същия дух!  bouquet Hug

# 32
  • Мнения: 286
Павлинче,благодаря ти Blushно аз още не съм започнала шофьорският курс(тези дни чакам от бюрото по труда да отпуснат пари и да организират)но ще се запиша при първа възможност,благодарение на това че децата ходят на градина вече,мога да се справя и с останалите задължения и като не работя все още пък се чувствам зле и искам да си намеря в най-скоро време работа за да помагам и финансово на нашето младо и четиричленно семейство,точно вчера си мислих колко много разходи има как непрекъснато трябват пари за нещо и ако имам още 1 или 2 деца напремер как ще се справя и по колко пари трябва да изкарвам,но това са само хипотези hahaha,все пак благодаря ти че ме имаш за справяща се жена така ми даваш стимул да се боря усилено с живота Peace
А пък съм сигурна че и ти и всички останали не се справяте по-малко добре със всичко изброено така че дерзайте момичета живота е труден но за това пък интересен Mr. Green Hug

# 33
  • Мнения: 0
здрасти и от мен!честито на всички който са имали повод да почерпят!!!  bouquet  bouquet  bouquet
ние с мъжлето решихме стаята на детето да бъде на 2 етаж в къщи а не както до сега мислехме на първият тъй като там е много мрачно и няма да е добре за него да не вижда слънчева  светлина.затова сме извикали майстори и до оправяме  и топла стая за нашият наследник.Затова не ми остава време да пиша,нови чета редовно.Поздрави на всички Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 286
smarfieta9 ,браво на вас,радваме се че си добре и всичко се развива нормално,искаме да ни покажеш снимки после от ремонтираната детска стая Hugлюбопитни сме Blushи ви се радвам на ентосиазма покрай идването на бебчето,това е едно страхотно преживяване което сплотява за винаги теб и мъжът ти,пак да пишеш Hug

# 35
  • Мнения: 0
С най-голямо удоволствие бих би показала резултата от ремонта ,но ми е трудно да се справя с"качването"на снимки.Няма и почти нищо за показване Решихме да не сменяме дограмата тъй като не сме доволни от алуминиевата на 1 етаж,поръчахме външни щори ,циклихме дюшемето на целият етаж и го лакирахме няколко пъти ,боядисахме в светло синьо и вчера купих едно килимче.и това е най-общо.Казват че не е добре да се бърза с обзавеждането,та си мисля че когато вляза в 9 месец да се заема и с това за да бъде все пак по наш вкус а не каквото имало ...
Поздрави на всички Hug

# 36
  • Мнения: 286
bgЧестит ден на независимостта на България момичета!
bg

# 37
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Привет,момичета!!!
Аз малко се позагубих,само влизах да ви прочета и после айде пак задълженията SickАма нали бях 2 седмици сама  с детето и затова,направо ми се разказа играта,голямо търчане падна,води на градина,бързай от работа да я вземеш,обещала съм си да изкарам шофьорския курс поне занапред като оставам сама да съм моторизирана... Wink
Ходихме си в Чирпан през почивните дни,ама никъде не сме излизали,ходихме до пазара в Димитровград,голяма цигания ама все пак се намират много по-евтини неща,отколкото тук.После бяхме малко при моите родители в Мирово и така минаха 3те дни.
Тази сутрин Инка много ме ядоса,реве за няма нищо.Първите и думи като стане от сън са:"Мамо,днес с какво ще съм????"Еййй,голяма кипра.После се разрева,че нямала като моите чорапи...
Хайде лек и спорен ден на всички!!!!  bouquet

# 38
  • Мнения: 286
Добър вечер чирпански мами Peace
inka2005 ,наистина се позагуби ама не само ти,вече твоето извинение е ясно разбираме те Hugщом го е нямало таткото да помага,то наистина нямаш време за нищо пък и детето не те оставя,аз гледам с моите взема ли ги от детска полудявам като фъртуна съм из къщи-дай това ,искам онова,аками се,гладен съм,и още един куп,,,,,,,,,,,,,направо луд да станеш,и аз чакам с нетърпение вече да пуснем в работа и новата си кола и мъжът ми да започне да работи през деня и вечер да помага поне малко,те моите разбойници постоянно се бият и несмея и секунда да ги оставя без надзор,вече като сложихме и камината и ме е страх пък и те са си белалии,неслушат,но да ви кажа 4-седмица са на градина до нас и много добре им се отразява,първото хубаво нещо което научиха е да си отсервират като се хранят Blush,а другото е да се карат един на друг да не правят бели и казват *ще има пет,пет*т е шамари Laughing

Вчера ги водихме на Зоопарка в Благоевград,много им беше хубаво и едно чудесно време,после спаха като къпани,може тези дни да кача малко нови снимки и да ви покажа,отдавна не бях ги снимала преди бях като луда постоянно ги преследвах с фотоапарата,но от както го изтървах и го счупих (добре че беше в гаранция и го поправиха)вече по-малко снимам,пък и постоянно съм сама с тях и трябва да ги контролирам и двамата,та очите ми гладат на десет Shocked

Какво става с останалите съфорумки,никакви ви няма,AIR-да не сте по Гърция на гости на свекито,iniici-ами ти съвсем се загуби,Доре и ти си за мъмрене,най-скоро писа Павлинчето и smarfieta9 и Танчето преди мен,ами в началото ме върна към темата която аз бях пуснала Мама на мишле-тя пък съвсем се скри,а също и Gwen,Sta-на която виждам от подписа че вече ще ражда тези дни второто си бебче,antoni13-моята братовчедка която няма време,Lora30,Borinka,ами bbibbi-ти пък къде се потопи,нямаш ли време за компанията ни,и ако съм пропуснала някого моля ви включвайте се сега зимният сезон не ходи никой много по разхотки и повече в къщи така че очаквам включване,ние едва другият месец след като ми минат и двата държавни ще прескочим сигурно до Чирпан-живи и здрави то съвсем ще стане студено,но нищо и там има барчета за да се срещнем с децата нали Hug

Желая ви приятна вечер!

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 23:10 от jinjer_78

# 39
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Привет и от мен!
 
Джинджер, де да бяхме на гости в гръцко, ама няма... Twisted Evil, поне не и до другото лято  Twisted Evil, аи свекито ми се стяга за гости в Германия при малкия си син....
По празниците и ние бяхме на Чирпан, но и ние не сме мърдали никъде. Ради се натича из двора... Засега няма да тръгва на ясла, няма място, а и аз имам платен отпуск до средата на януари..... Имаме си немски чичо на гости  Simple Smile и не ми остава време за форума... Стягах рожден ден с деца, но Ради е болен, така че пропада, ще празнуваме вкъщи семейно..... Къщата ми все още не е наредена напълно... В събота пътуваме за Търново, ще останем няколко дни, че се затъжих, не съм си ходила цели 4 месеца Crazy  Това е за нас в телеграфен стил

Сестра ми едва ли ще пише скоро, заета е на работа, а другата седмица е ангажирана служебно с пловдивския панаир и ще е тук, но не вкъщи, за жалост....

Много целувки от нас..  Heart Eyes
Ще кача снимки след р.ден на Ради

# 40
  • Мнения: 58
здравейте момичета-на бързо да ви почерпя днес имам рожденник, Петьо става на 8год. ,свършвам работа и отивам да се подготвям за гости -скромно ще е, на Петьо 3дечица и довечера бабите
чао до скоро

# 41
  • Мнения: 0
  bouquetДа ти е живо и здраво момчето и много да те радва!!!А на него да му е весело и безгрижно детството!!!  bigdance2

# 42
  • Мнения: 286
Ей,браво цели 3 поста след моя smile3501

AIR ,радвам се за вас че си имате гости,т е уважително ти е отсъствието,ще чакаме снимки с нетърпение след рожденият ден на малкият Hug

Сестра ти явно наистина е много заета,аз сега съм постоянното присъствие тук защото не работя ,но като си намеря и аз работа незнам за какво по напред ще ми стега времето,така че няма проблеми кой когато може Hug

Доре,честит да ти е рожденника  bouquet
На Петьо от сърце,желая безгрижни детски години,добри оценки в училище,много подаръци и любов от мама,тате,всички останали баби,дядовци и другарчета!Много целувки от мен и близнаците!  love001
Доре и за теб:

# 43
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Доре,честит рожден ден на Петьо и от нас!!!! newsm59
Да бъде жив и здрав,да има едно наистина безгрижно детство и да бъде пръв в игрите и в училище!!!
jinjer_78 ,с какво се занимава съпруга ти?Защото казваш да започне да работи през деня,сега нощем ли работи?Много е важно наистина да помагат бащите,защото ако сами трябва да вършим всичко,не че няма да се справим Wink,но ще ни е по-трудничко!!Аз понякога се карам на таткото,че не помага,но всъщност не е така-отделя достатъчно много време на Инка.Но нали знаете как е-винаги искаме още и още!! Grinning
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАДИ!!!! newsm67 newsm38 ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,ДА РАДВА МАМА И ТАТЕ,НЕКА ИМА ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!!!Целувки от нас с Инка!!!!  love001

# 44
  • Мнения: 286
Честит рожден ден на Ради,да е жив и здрав,да ръсте голямо момче-гордостта на мама и тате,да има безгрижно детство изпълнено с много смях и веселие,игрите да нямат край,а любовта на близките да го преследва винаги!
Честит ти рожденик AIR,весел празник ви желая и чакаме снимки Hug

inka2005 ,мъжът ми кара такси,по точно имаме собствени 2 таксита,сега скоро подновихме едната кола като купихме нова,а старата продадохме и докато се оправяше и документи и ремонт по нея защото беше ударена(все пак за кола на няколко месеца цената беше изгодна)и за това работеше заедно със шофьорката ни на една кола и вечер,та аз се оправям сама с децата,и преди и сега като останахме от лятото сами на етажа съвсем само ходим още да се храним при свекърите долу защото нямаме кухня и там готвя за всички или пък тя и така Simple Smile
Надявам се другата седмица да излязат вече всички документи и да започне да работи през деня за да ми памага по малко вечер за децата иначе аз направо се пабърквам незнам на къде първо да се завъртя а и те искат непрекъснатото ми внимание Crazy
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт