Есенен вятър повява и панаира в ЧИРПАН се явява-2

  • 25 379
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 286
Добро утро момичета от мен!
AIR,аз от личен опит смятам че колкото по-късно се оправи добре пишката по-травмиращо и запомнящо е за детето,по-добре по-малък е не че на 2 год е много голям но то болка има няма две мнения по-въпроса Naughty
Да ти кажа много добре си отслабнала от 90-дневната нали и аз бях когато и ти ама само месец и половина я правих и отидохме на операция и спрях и наче аз лично 5кг свалих и не съм ги качила също,на скоро спазвах режима на д-р Ори но нещо хич не ми се отдава да спазвам каквото и да било,но да ви кажа тия дни от това разтройство и като нямам апетит и от малко ми се повръща съм отишла още 1 кг на зад,аз съм 4кг по-слаба от както забременях,ама и аз смятам че тялото ми неможе да е същото вече никога,пък и хайде сега да не държим толкова на слаботелесността нали притежаваме чар и магнетизъм това не е малко hahaha
Приятен ден ви желая на всички,че трябва да сядам да се готвя за държавните и да чистя и ей сега ще стане 16,30 и трябва да взема децата,добре че поне те са добре и са на детска Peace
Инка и аз чакам снимки от Аква парка,пък AIR кака ти напоследък изобщо непише изгуби се Naughty

# 16
  • софия
  • Мнения: 757
jinjer_78, аз- iniici съм по-малктата. АIR ми е кака...
Вярно, че не пиша много, все не ми остава време. Кака ще качи още снимки от морето, да ни видите двете дали си приличаме... newsm78

# 17
  • Мнения: 286
Леле iniici ,ИЗВИНЯВАЙ как се обърках Embarassed Embarassed Embarassed,вярно че така беше,аз исках за теб да питам и се изложих,съжалявам Hug

# 18
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
jinjer_78, аз- iniici съм по-малктата. АIR ми е кака...
Вярно, че не пиша много, все не ми остава време. Кака ще качи още снимки от морето, да ни видите двете дали си приличаме... newsm78
Леле iniici ,ИЗВИНЯВАЙ как се обърках Embarassed Embarassed Embarassed,вярно че така беше,аз исках за теб да питам и се изложих,съжалявам Hug

Ехе, младото си е младо  Laughing, как си пази годинките само  Laughing, ама 3 години са си  разлика,  я аз сега да бях на 26  Laughing Laughing Laughing Twisted Evil

Ето още морски снимки:
http://www.airradi.snimka.bg/album.php?album_id=281489&pid=7536474

# 19
  • Мнения: 286
Брей,момичета много сте финни Peaceсупер сте и кака та и малката hahaha

Аз така и не си намерих бански тази година но къде ли ходих де,всъщност никъде Sad,но пък догодина смятам никакви ремонти и хайде на почивка и децата ще са по-големи,че много трудно с тези двама разбойници,но сега от детската всеки ден с някакви рисунки се прибират и са много щастливи да ни се хвалят Mr. Green

Аз вече се готвя за един от държавните,но непропускам да видя и вие как сте тук в форума Hug

# 20
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен!Хич нямам време да ви видя!Честити на всички панаир и учебна година и завърна ли се от почивки т.н.На 15 малкия тръгва на ясла дано да не плачка!Хванах се малко отпуската на втора работа,че да видим до кога ще издържа #Crazy.Целувам ви всички когато мога ще ви навестявам.
Ходих ме на море и на балкан,но не мога да кача снимки и нямам време като се науча всичко на куп ще ви пратя.
Лека и успешна седмица ви желая и да си вземете изпитите!  bouquet

# 21
  • Мнения: 286
Здравейте момичета в едни мрачен есенен ден  Grinning

Нещо няма много активност на последак но да се надяваме че това ще се промени Naughty,който има ученици предполагам че го е затресла училищната треска за първият учебен ден,успех на всички през новата учебна година  bouquetние за сега сме в детската градина още поне 5 години така че  Mr. Green
Моите момчета ги у обзела една копуваческа треска,каквото видят някое дете да яде и веднага трябва и аз да им купя,неспират да го искат докато не го вземем ,днес сутринта бяха завели баща си на едно левче наблизо защото вчера харесаха едни камиончета и да им ги купи,леле да ви кажа взех да се притеснявам вече,та аз като ги взема от детска до вечерта похарчвам толкова пари за какви ли не боклуци -крокита,шоколадчета,сокчета,кроасани,близалки,днес се хванаха за шоколадови яйца,и неможа по един чипс на двамата трябва на всеки пакетче иначе почват да играят сърцераздирателен театър в магазина и да ревът  Sickнаправо ужас Rolling Eyes,обеснявам че неможе да купим всичко каквото искат или видят поне по 2-3 неща само на ден,но никой не го интересува #Crazyнезнам как да ги откажа от това и дали е само моментно състояние,вашите деца били ли са така newsm78,споделете моля опита си  Thinking


Вече дойде есенният сезон,трябва да купуваме нови маратонки,дрешки имаме от пролетта новички,но то все си има нещо за купуване,а ремонта още не сме довършили,дано в най-скоро време си намеря свясна работа да изкарвам и аз парички,че труден е живота Tired

Имам въпрос,във вашите градини или ясли където давате децата си,искът ли ви пари за играчки и матеряли през годината-веднъж или двапъти?Защото ще има родителска тука и знам че събират всяка година,та се чудех за какво се харчат парите отпускани за детските заведения-за ремонти само ли или за нещо друго,да не би само тук да е така,та затова питам newsm78
Иначе аз нямам нищо на против да дам пари за нови играчки и матеряли за занимавка,защото децата се разнообразяват учат се на нови неща и аз лично смятам че много добре им се отразява детската градина Peace

# 22
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Здравейте и от мен!!! Laughing
Много кофти време,направо ме подтиска CryОтиде си лятото,идва есента,както се пее в една песен!!
jinjer_78,Инка е същата.Бях я отучила да иска,но на морето и поугаждахме,после в Чирпан още са доразвалили дисциплината и сега на моменти не се трае направо SickИска каквото види,обяснявам,обяснявам ама в един момент ми писва,все ми се струва,че другите деца не са така...
Днес и аз взех да и пренареждам гардероба и ние ще трябва да купуваме доста неща.На мен все ми струва,че няма нищо,а всъщност има доста дрехи,но на градината се цапа и трябва всеки ден да е с нова дреха...
Аз до сега не съм давала пари за градината,само всеки месец ни искат тоалетна хартия,сапун и салфетки,но то това е за децата.ААА веднъж събирахме по 1.50 за машина за вода и това е било.
jinjer_78,те парите все не стигат,но наистина е друга да работиш и ти.Аз като бях в майчинство направо не знам как сме карали,сега и двамата работим и пак на моменти сме на червено.. Sick
УСПЕШНА НОВА УЧЕБНА ГОДИНА НА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ!!!

# 23
  • Мнения: 286
Танче,като гледам всички деца го правят това с искането да се купуват разни неща,незнам как да го преодолеят и какво да обеснявам за да не пищят и изпадат в истерии по магазините или да се тръшкат,ох дано им премине,въпреки че се старая да възпитавам нещо де Thinking Praynig
Иначе и тука в детската искат всеки месец тези неща за които си писала,но също ги нося на драго сърце дори и минерална вода,малки бутилки надписани и като свърши гиспижата каза че им наливат от чешмата,но за всичко останало тук събират пари,и таксата отделно,аз плащам лично такса и половина
А за дрешките,ние също имаме много защото постоянно както казваш нося по няколко чифта от всичко

# 24
  • Мнения: 286
Честит първи учебен ден и от мен на всички ученици и учители!



Ние днес се наспахме до мнооооого късно с Жоро  hahahaслед като закарахме децата с колата на детска  Blushи после хайде по града,пихме кафе на Барок,и той вече се съмнява в мен  Laughing Mr. Green JoyКупихме на децата много готини маратонки на Булдозер на разпродажба,дано им станат,но и малко големки да са имат дебели чорапи hahahaиначе са много симпатични,и по още едно комплекче бельо им взех и по едни чорапки,че днес съм ги пратила само с 1 чифт резервни гащи,че всички са мокри,леле имаме толкова много и пак закъсах ужас Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 286
Честит да бъде именният ден на всички празнуващи,нека с гордост носят имената си !

Честит да бъде и рожденникът на Дорето,мъжа и Милчо и мой приятел да е жив и здрав и винаги така внимателен и добър съпруг и верен приятел да продължава да бъде!

# 26
  • Мнения: 286
Здравейте ,никой вече не пише само аз Sad

Доре,искам да погледнеш на този адрес който ще пусна и да разкажеш на твоята позната майка и приятелка в Чирпан че има и други подобни случаи и може да се направи нещо,желая успех и ако се организират ще се включа с минимална помощ макар,виж и прочети:http://ivanamilanova.org/index.php?option=com_content&view=f … age&Itemid=53
А тук има SMS номер за подкрепа:
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=10466&highlight=

# 27
  • Мнения: 58
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!
компютъра в къщи няма нет и аз покрай ученическата кампания нямам време да си погледна децата, но скоро се надявам да съм на линия
Диде много се разчувствах за този случай ,ще гледам да организирам нещо и за тукашния случай

# 28
  • Мнения: 58
на работа съм и се наложи да прекъсна писането
Диде благодаря за поздравлението от името на Милчо,но нямах възможност да ви почерпя макар и виртуално във форума ,но и да си призная не зная как ги слагате тези картинки
Днес пак имам повод да почерпя имаме годишнина от сватбата-9 години/керемидена сватба/,но незная как да ви поднеса поне едно питие newsm78 .... beer Popcorn cook

# 29
  • Мнения: 286
Доре,честита ви годишнина от сватбата,да се обичате и уважавате още дълги дълги години,семейният ви живот да процъфтява и да преживеете заедно с Милчо още хиляди незабравими моменти за да си ги спомняте на старини Hug Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт