Ползвали ли сте NUXE?

  • 95 780
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 472
Този серум за каква възраст е:
 http://kozmetika.bg/show.php?productid=7530
Като прочета лифтинг ефект си мисля че е за зряла,отпусната кожа - 40+.

# 226
  • Мнения: 776
Този серум за каква възраст е:
 http://kozmetika.bg/show.php?productid=7530
Като прочета лифтинг ефект си мисля че е за зряла,отпусната кожа - 40+.

Mia Mia Hug, копвам отговора на Kabiv към мен за PHYTOCHOC серума Peace

....Вместо него можеш да изполваш PHYTOCHOC като околоочен крем, защото изглажда кожата и забавя признаците на стареене около очите Peace. Мда, лифтинг е, но това изобщо не трябва да те притеснява.
Момичета, лифтинг е повдигане на кожата, увиснала (сори, за тази дума!) от хормоналното стареене или отпусната от други агресивни фактори: климат, околна среда (цигари), стрес... Ако трябва да опиша лифтинга с пример, то това е цялостно повдигане на кожата все едно с маска (от край до край).  Лифтинг = на стягане. Другите противостареещи грижи се борят с дълбочината и дължината на бръчките (Мервеянс), подпълват бръчките отвътре навън (Арома Ваянс) или уплътняват самия слой на кожата (Нуксурианс). Лифтинга - козметичен, не хирургичен, може да бъде безкрайно полезен на млади жени, подложени на някакъв вид стрес, в резултат на който кожата се предава на земното претегляне. Това естествено зависи от издържливостта на самата кожа, а не от възрастта й. ОК отплеснах се Blush Кiora, можеш да използваш Phytochoc като околоочен без друг крем. Когато Phytochoc се нанася върху цялото лице като серум, тогава се използва друг крем отгоре.
Серума е концентрат на активни съставки (само толкова), но в него няма балансирани кондициониращи масла, например, които да го правят истинска грижа за кожата, истински крем. Затова върху него се нанася крем, който да компенсира останалите балансиращи компоненти.

А ето и самото описание на продукта, което Kabiv  bouquet е дала за серума в началото на темата:


Phytochoc Serum е антиоксидантна, лифтинг грижа за кожа, подложена на стрес и неблагоприятни климатични условия - повяхнала, уморена кожа, с бръчици породени от умората, а не мимически бръчки. Той стяга и повдига моментално, но не може да се пребори с по-дълбоки мимчески бръчки.


# 227
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
И аз му се каня на този Фитошок, но в Ремедума ме убедиха, че ми е рано за серуми(почвали се след 30г), за справка на 26г съм и имам само една лека бръчка на челото, около очите само като се усмихвам имам леки бръчици  Confused

# 228
  • София
  • Мнения: 4 966
Сиренце,ползваш ли нещо за тази една бръчица на челото? Blush Laughing
Аз имам две там,но пък останала част от лицето ми е перфектно от към липса на такива-хехе.Simple Smile
И се чудя ако продължавам да си хидратирам само кожата,да не излязат и други на челото ,но в същото време не искам да си натоварвам лицето пък с противобръчкови ...
има ли продукт,който може да се нанася само върху бръчиците,за да изчезнат,или поне да се позаличат/не че са дълбоки де,но аз си ги виждам/ Blush
шашав въпрос:)

# 229
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Сиренце,ползваш ли нещо за тази една бръчица на челото? Blush Laughing

В момета едно кремче Флаво-Ц с антиоксиданти и витамин Ц. Мисля че има подобрение или си внушавам от желание за подобрение Blush Мажа само челото, бръчицата и около нея, всяка вечер.  Laughing Иначе ноември ще си правя лек плодов пилиг, според докторката ми ще се заличи бръчицата и ще ми се избистри тена, чакам с нетърпение  Flutter

# 230
  • София
  • Мнения: 4 966
Супер,да сигурно ще има подобрение,щом не е дълбока,като се махне горния слой.
Я ми дай инфо за този продукт флаво-ц,нищо не намирам в нета:)поне написано по този начин:) Blush Wink

Намерих,намерих...

# 231
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Супер,да сигурно ще има подобрение,щом не е дълбока,като се махне горния слой.
Я ми дай инфо за този продукт флаво-ц,нищо не намирам в нета:)поне написано по този начин:) Blush Wink
Здраво оспамих, но продукта се казва Flavo-C, ето линк. Има и серум, но док ми каза, че ми е рано. Иначе се каня на Фитошок, но този крем няма край бее, а и аз много иконимично мажа  Blush

# 232
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, много се двоумя между една пяна на Шисейдо и Трите рози на Нюкс. За ползвалите Нюкс, икономична ли е?

# 233
  • Мнения: 1 111
В Бургас аптеките (които уж продават продукти на   NUXЕ ) са много слабо заредени успях да си купя само околоочното кремче(последното). Обяснението на аптекарката беше ,че няма внос на тези продукти и скоро не очакват зареждане,по складовете имало само остатъци  Sad .
Защо се получава така с Бургас?

Защото е малък град.Има градове ,в който дори не са чували за Гарниер ,та какво остава за Nuxe  Joy
Е как ще е малък,повече от 200 000 е Joy,просто градът е много смотан.За пореден път се убеждавам в това,каквото и да търся все нямааа #2gunfire
Mia Mia намери ли тестер на крема?

# 234
  • Плевен
  • Мнения: 87
Здравей Kabiv!Може ли да помоля за консултация кои продукти са подходящи за мен. На 30 години съм, кожата ми е смесена - повече мазна и от време на време с пъпки. Нямам все още бръчки само финни линийки около очите и устата, но кожата ми сякаш е отпусната.
Предварително благодаря!

# 235
  • София
  • Мнения: 1 825
Днес ходих на Коперник за мостричка на почистващата пяна с трите рози, получих я и чак у дома забелязах, че е ексфолиант. Sad Моля, започнатите да уточнят дали продуктът е под формата на крем, който се превръща в пяна или шишенцето си пуска направо пяна. От аптеката казаха, че излиза кремче, но смее ли човек да се довери без тестер.

# 236
  • София
  • Мнения: 574
Шишето си пуска пяна, то е с помпа.Не е кремообразно.

# 237
  • Мнения: 4 202
Днес ходих на Коперник за мостричка на почистващата пяна с трите рози, получих я и чак у дома забелязах, че е ексфолиант. Sad Моля, започнатите да уточнят дали продуктът е под формата на крем, който се превръща в пяна или шишенцето си пуска направо пяна. От аптеката казаха, че излиза кремче, но смее ли човек да се довери без тестер.

Емел, на Коперник олиото без златни частици още ли беше на цена 41 лв?
Че в Ремедиум вчера проверявах, беше 52 или 53 лв за 100 мл.

# 238
  • София
  • Мнения: 1 825
За жалост, не питах за него. Но казаха, че скоро не са увеличавали цените и че не се очаква в близко време да го направят.

# 239
  • Мнения: 49
Днес за втори път си купих почистващия гел за лице с мед и си припомних колко много ми хареса още първият път като си го взех, ама беше отдавна и съм забравила. Двоумих се за пяната с розите, но медът надделя в крайна сметка Laughing
Ето го:

Общи условия

Активация на акаунт