стафилококи - заразяване, лечение, предпазване

  • 24 098
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Най-добре отиди в стафилококовия център''Анаста'' или нещо такова беше,намира се зад БАН до хореогравското училище.Там ти взимат кръвен тест за 10лв. и ако ти открият голямо количество в кръвта се прави специална ваксина.Пробвай с пробиотици,но си намери лекар който е вчас с тях,че ние който сме питали вдига рамене.Успех!

# 16
ходих
изследваха ме
дадоха ми едно фърчащо лисче с едно число 4 при норма 0.4 до 0.8
и това беше ...никъде не се изследва какъв стафилокок имаш златен, сребърен или бронзов!
казаха само че имунната ми система била доста силна при този положител резултат
отидох при доктор за който ми казаха че бил излекувал преди години едно момче от стафилококи с някви скъпи лекарства вносни за 120лв  ...тоя ми ти доктор ме погледна и каза да положителен е
....и ми изписа лекарства за нерви за да се успокоя  Laughing ....и за да не си мисля че ми се вие свят от нещо друго   #Crazy ..а да си представям че е от лекарствата и да не се притеснявам ако отново ми потече кръв от ухото щот може пак да се спука тъпанчето но   hahaha ...нямога да пия повече лекарства така че нищо неможело да се направи!!! newsm78
така че го карам още по спокойно щот не мисля и да си купувам лекарства за нервите и да харча пари ...след като отидох на частно за пореден път а файда никва  #2gunfire

# 17
Имам познат, който дълго време лекуваше болки в колената. Никой не загря, че е от стафилококова инфекция. Отиде на един апарат Оберон и там жената му казала. Дала му хомеопатични лекарства  и до ден днешен няма болки. Та съвета ми е- опитай и с хомеопатия.

Здравей, случайно попадам на тази информация! Можеш ли да ми драснеш един мейл на
k_kostadinov_k@yahoo.com
Да те поразпитам за този твой познат и да взема повече информация. Тормозя те по този начин, защото ми е трудно да влизам тук и ще ми помогнеш ако драснем по някой друг мейл!
Благодаря предварително!

# 18
Имам познат, който дълго време лекуваше болки в колената. Никой не загря, че е от стафилококова инфекция. Отиде на един апарат Оберон и там жената му казала. Дала му хомеопатични лекарства  и до ден днешен няма болки. Та съвета ми е- опитай и с хомеопатия.

Здравей, можеш ли да ми пишеш на
k_kostadinov_k@yahoo.com
защото тук ми е трудно да влизам и ще те потормозя с някой друг мейл по повод информацията за приятеля ти с проблема в колената!
Попаднах случайно на тази информация и искам да разбера повече!
Благодаря предварително!

# 19
  • Мнения: 4
Ще ми кажете ли какви са тия хомеопатични лекарства?
И колко време продължава лечението.
Аз имам стафилококи от 2001год и нищто не помага
антибиотици съм пил 100 пъти и съм резистентен вече.И в анаста не ми помогнаха макар,че
още слагам ваксината.

# 20
# 21
  • Мнения: 6
наистина стафилококите се лекуват само и единствено с много силни антибиотици
но никой не ти ги изписва защото те се пускат само венозно,
а това става само ако си на умирачка или си в болница опериран и ти ги открият
поне половината от населението имат стафилококи хронично и се мъчат ту с един ту с друг здравословен проблем
няма и точни изследвания за тях ..в урината и гърлен секрет я излезнат я не защото са хронични, а в кръвта за да излезе нещо трябва да си вече почти умрял с температура 39 градуса ...кои ли хронично болен ще доживее да му открият че е болен от стафилококи
лошо е ако си късметлия и при теб е станало причина да се развият сериозни болести ...тогава си обречен или някой неграмотен ти казват това са НОРМАЛНИ обитатели на тялото ти или вече си толкова болен че лекуват всякакви други щуротии включително и алергия което е още по лошо защото отслабват имунитета
все пак се надявам да открият лек и някой да го съобщи тук защото освен гнойни пъпчици което е най безобидното те причиняват много тежки състояния с какви ли не болки температура и обездвижване до инвалидизиране само в хроничната си форма!
с хомеопания с анаста и разни билкови и др  средства може само да се намалят, и засилвайки имунната си да се обезличат
но само в леките форми...при тежките  Господ да ви помага!
съвет ако не сте закъсали много давайте давайте докато е време засилете имунитета с всякакви средства

Общи условия

Активация на акаунт