ПрЪвописТни кУнсОлтациЙ 23 - олейс и фУр евАр!

  • 37 712
  • 868
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 77
Хахаха това стихче е точно за мен .Утре ще го прочета на работата

# 796
  • Мнения: 6 274
Вижте как по някога грешките могат да  бъдат "симпатични":   Party
Това не е истина просто! Не мога да повярвам, че някой може да сътвори подобна глупост! От форума ли?
Кое не ти харесва ? СтихУтвУрениетУ или коментарите, че не те разбрах ?  newsm78

# 797
  • Мнения: 2 200
Вижте как по някога грешките могат да  бъдат "симпатични":   Party
Това не е истина просто! Не мога да повярвам, че някой може да сътвори подобна глупост! От форума ли?
Кое не ти харесва ? СтихУтвУрениетУ или коментарите, че не те разбрах ?  newsm78
Става въпрос за стихотворението, естествено и ми е чудно дали е от този форум.

# 798
  • Sofia
  • Мнения: 194
здравейте аз съм от Пловдив един ден с мои приятел си вървим покрай новотела там спря ни все хубави коли и един мерцедес ама лъснат от всяка де и една лелка така го за жули 4е ... И ние си вървим ама българското се обажда в нас не може сега да изтървем какво стана и гледайки на зад. В един момент само забелязах как приятеля ми е вдигнал 2 си ръце и се е трясвал в един знак. Точно като анимационните фюлмчета както героите се удрят

# 799
  • Мнения: 6 274
Става въпрос за стихотворението, естествено и ми е чудно дали е от този форум.

Да, от тук е, но нарочно е написано така. В смисъл, че не са грешки, допуснати от незнание. Може би не си разбрала.  Wink

# 800
  • Мнения: 913
Цитат
здравейте и от мене, моя снощи до 1,30 не мога да го преспя, понеже аз не го вдигам и баба му(свекито) е покраи мене, тя го люлее а тои и се смее, как ли не се опитвахме да го преспиме а тои раздава усмивки и гука ли гука, накрая го оставихме та до 1,30ч.
...... аз си го кърмя още няколко часа след операцията първата беше спинална и по обяд вече можех да го кърмя на следващи ден беше пълна че се наложи по спешност и се изцедих 2-3 пъти и тогава почнах да давам. Не смея да излизам с малкия че сега трябва да се пазя да не вдигам нищо тежко и като трябва да го кърмя го сложат в мене и го вземат, не го дигам да не направя някоя беля.
Хаиде стига съм писала за моите проблеми

# 801
  • Мнения: 4 195
колко упойки са му били на това моммиче не разбрах ooooh!

# 802
  • Мнения: 6 274
...... аз си го кърмя още няколко часа след операцията първата беше спинална и по обяд вече можех да го кърмя на следващи ден беше пълна че се наложи по спешност 

Аз пък не разбрах операцията спинална ли е била или пълна.  newsm78
Гледам, че е била по спешност. Знае ли човек...
 hahaha hahaha hahaha

# 803
  • София
  • Мнения: 2 430
Вчера ми вдигнаха колата,ама това е друга история Cry
Но акта ми беше написан доста неграмотно  ул"Хан Персиян" Shocked,а аз и обясняван на тия кукувци,че аз там не съм паркирала.Аз съм паркирала на ул"Хан Пресиян"

# 804
  • Мнения: 1 701
Вчера ми вдигнаха колата,ама това е друга история Cry
Но акта ми беше написан доста неграмотно  ул"Хан Персиян" Shocked,а аз и обясняван на тия кукувци,че аз там не съм паркирала.Аз съм паркирала на ул"Хан Пресиян"
Цитираш ли някого или разказваш от свое име?  Wink

# 805
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Цитат
Ами , не избързвам, просто ми дойде до гуша да мета след него и останалите. Това постянно натякване и показване, че ето на вижтеме кой съм окичен с ланци а едва по някога си плащахме тока ме дразни адцки.Същевременно детето ми е на такава възраст, че в случая приема всичко моето задоволява найните капризи. Или по точно казано който ми копува той е добрия.По някога се чувставм толкова отпаднала и изтущена, дори нямам сили да и отговоря. Въпросите който мизадава ми се забиват право в сърецето и да то кажа честно на моменти се обърквам какво и аз да и кажа.Мерцедеси, джипове/ тук отваряма скоба и пояснявам - ДЖИПА които ми подари го върнах обратн/ карах го 4-5 дена. Причините поради който го върнах си остават лично мои, но определено той много се вбеси.В момента карам рено клио - и съм  щастлива че съм свободна.Някаси този ДЖИП не ми даваше топлина, не се чувствах конфорто когато го управлявах, не бях себе си/ чувствах се кат закупена кукла на която където и дръпнат конците, на там трябваше да потегли.
Дано не се повтарям, но този аФтор няма как да не го отразя.  Rolling Eyes

# 806
  • София
  • Мнения: 1 825
[b]моята фризьорка ми взима не повече от 20 лв и есто ми прави отстъпки там има маникюр педикюр козметика и ми е удобно да минавам направо при всички и дори много често ми правят отстъпки наблизо ми е защото е в Люлин просто съм много доволна Grinning[/b]

Шрифтът е толкова зашеметяващ, колкото и пунктуацията.

# 807
  • София
  • Мнения: 2 430
Вчера ми вдигнаха колата,ама това е друга история Cry
Но акта ми беше написан доста неграмотно  ул"Хан Персиян" Shocked,а аз и обясняван на тия кукувци,че аз там не съм паркирала.Аз съм паркирала на ул"Хан Пресиян"
Цитираш ли някого или разказваш от свое име?  Wink
Ох за съжаление разказвам от мое име SadТози Хан Персиян ми стуваше 35лв

# 808
  • София
  • Мнения: 2 430
А ето и как две приятелки от класа "случайно" се срещат във форума на bg-mamma в КМ Mr. Green
Цитат
Една приятелка от класа вчера си пресъди коса и неска я гледам-нз ква коса си е присъдила, но и стоеше много изкуствено.Аз ако някога си пресаждам ще си я направя като хората!Видах и една снимка на втората страници-там вече косата е хубаво присъдена ии стои хубаво браво мацка!

Цитат
Kosata mi e udaljena ne prisadena, no inache mersi mnogo

# 809
  • Мнения: 1 187
" ПрИмоция - свирка 1 лв"
Дано не  повтарям

Общи условия

Активация на акаунт