Когато изневярата се случи

  • 34 994
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Дай си време. Ще гледаш на нещата по друг начин. По-трезво, с по-малко емоции. Или ще искаш да си с този мъж въпреки издънката, или няма да можеш да преглътнеш. Ако попаднеш във втория вариант - по-добре раздяла, отколкото преструвки цял живот. Ако попаднеш в първия...е хубаво Simple Smile Защото гузните мъже могат да бъдат адски добри съпрузи Wink А и ще си едно на нула за тебе Laughing

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще ти мине. Нищо чак толкова лошо не е станало.

# 17
  • Мнения: 940
Обаче се опитай да разбереш дали той иска да е с теб. А иначе някой са го казали--ако можеш да простиш, прости. Стига той да избере теб.

# 18
  • София
  • Мнения: 498
Дай му още един шанс !
Времето лекува всичко, сигурна съм че сте преживели и други проблеми през съвместното ви съжителство, ще преодолеете и това.
Нормално е в момента да се чувстваш така...ще ти мине, ако ти го желаеш. Не си струва да си разваляш семейството ако е било просто само секс !

# 19
  • Мнения: 139
Аз няма да съм от тези с успокоителните думи. Защото мисля, че нищо чак толкова страшно не ти се е случило. Защото тези неща просто се случват на хората. Защото по никакъв начин не пречат да продължим да живеем. Защото не е нормално един психически и физически здрав човек да не изпитва желание за интимна близост с друг човек, когото намира за привлекателен - природа. Да, не сме животни и има някои рамки, които не бива да се пристъпват, но случаят не е такъв.
Само помисли, кои са наистина страшните неща - болест, катастрофа, смърт (и те на хора се случват...) и ще видиш, че всъщност си един съвсем щастлив човек и просто трябва да го осъзнаеш. Животът е красив, един, неповторим и не безкраен, струва ли си да си причиняваш това? Ще ти стигне ли, за да направиш всичко, което искаш? Ще ти стигне ли да обичаш достатъчно, ако го губиш в (само)обвинения за нещо вече отминало, а не предстоящо, ще ти стигне ли да се усмихнеш достатъчно пъти?
Я горе главата.   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 338
Аз съм минала през това и се опитах да простя и да забравя, но не е същото и никога не беше след това, и след всичките клетви от негова страна пак се повтори и се потрети , само че вече и на него му беше безразлично , че ме наранява. Болката винаги се връща и тогава омразата става по силна от всички чувства, най-лошото е, че се отвращаваш от себе си че си допуснала   това да се случи отново, че част от теб е знаела, че всичко е обречено и сама си се направила жертва. но в крайна сметка чевек има винаги избор, хубово е да направиш този които е добър за теб.

# 21
  • Мнения: 22 433
Че боли, боли, че е кофти, кофти е, но чак такива драми...
Хората не са безгрешни, не са перфектни и никой не заслужава да се издига на пиедестал или да му се гласува пълно доверие. Човек категорично не е моногамен, нито мъж, нито жена. Не знам защо всички очакват от партньора си да е само и единствено с тях. Такива филми се случват 1 на милион. Просто човек трябва да гледа по практично на нещата и случките от живота си.

# 22
  • Мнения: 1 259
Може би трябва да се опиташ да го преглътнеш, в името на децата и на доброто ви семейство, но най-важото е да говорите за това...някой беше споменал по-горе, да обсъдите всичко това което той чувства и ти чувстваш, за това защо го е направил и какво си е мислел през цялото време...
Ако му простиш и всичко това се повтори... тогава вече можеш окончателно да сложиш край...

# 23
добре де като казвате да поговорите защо го е направил нали се сещате че никой не иска да чуе "ами влюбих се"  или  " секси е" и неща от този род естественно , че ще се започне с незнам , момент на слабост и всякакви такива безмислици .... а всъщност си е природа но действита са болезнени за съжеление!
И в този ред на мисли да питам според вас , защо когато жената изневери е долно , и всичко което се крие зад тази дума , а при мъжът е мъжко и проява на слабост или чесане на егото му ....

# 24
  • София
  • Мнения: 175
Искам да попитам тези, които са преживяли изневяра, простили са и са изживяли ренесанс след това: Наистина ли чувствата ви са останали същите и по-силни или просто се стараете повече само и само да не се стигне до конфликт и вадене на кирливи ризи? Наистина ли преценихте, че можете да живеете с този, който ви е изневерил, без това да служи за избождане на очи при всеки спор?

П.П. Объркана, нямам съвет. Просто стискам палци да намериш сили и да вземеш най-доброто решение  за теб.   bouquet

# 25
  • Мнения: 46 518
Че боли, боли, че е кофти, кофти е, но чак такива драми...
Хората не са безгрешни, не са перфектни и никой не заслужава да се издига на пиедестал или да му се гласува пълно доверие. Човек категорично не е моногамен, нито мъж, нито жена. Не знам защо всички очакват от партньора си да е само и единствено с тях. Такива филми се случват 1 на милион. Просто човек трябва да гледа по практично на нещата и случките от живота си.


На теория е така, но не всеки е толкова силен, че да го приложи на практика.
Аз лично бих избрала да започна ново начало.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какви са ти алтернативите?...
Да останеш сама, самотна и с разбито сърце.
Да рискуваш да попаднеш на следващият, който ще разбие сърцето ти (но ще е чужд човек за децата ти). Съмнения вече винаги ще имаш, а ако се случи отново- ще си два пъти по-отчаяна.
Да застанеш над тези неща. Все пак това се случва почти във всяко семейство с продължителен брак. Ако си хитра, можеш да извлечеш и полза от цялата ситуация (стига той да държи на теб).
Аз бих избрала последният вариант.

# 27
  • sf
  • Мнения: 10 149
ами преживях го. първо го напуснах, после осъзнах,че ако е само заради секса и аз бих попаднала в същата ситуация някой ден.
Взех практичното решение да си затворя очите и не съжалявам нито за секунда.

# 28
  • Мнения: 1 425
Аз няма да съм от тези с успокоителните думи. Защото мисля, че нищо чак толкова страшно не ти се е случило. Защото тези неща просто се случват на хората. Защото по никакъв начин не пречат да продължим да живеем. Защото не е нормално един психически и физически здрав човек да не изпитва желание за интимна близост с друг човек, когото намира за привлекателен - природа. Да, не сме животни и има някои рамки, които не бива да се пристъпват, но случаят не е такъв.
Само помисли, кои са наистина страшните неща - болест, катастрофа, смърт (и те на хора се случват...) и ще видиш, че всъщност си един съвсем щастлив човек и просто трябва да го осъзнаеш. Животът е красив, един, неповторим и не безкраен, струва ли си да си причиняваш това? Ще ти стигне ли, за да направиш всичко, което искаш? Ще ти стигне ли да обичаш достатъчно, ако го губиш в (само)обвинения за нещо вече отминало, а не предстоящо, ще ти стигне ли да се усмихнеш достатъчно пъти?
Я горе главата.
Подкрепям!   bouquet

# 29
  • Мнения: 332
Сигурна съм, че се чувстваш ужасно наранена и предадена и и едва ли някога ще забравиш за тази изневяра, но мисля, че прекалено много обичаш мъжа си и дъжиш на семейството си (като цяло такова), за да го пропъдиш завинаги. Не омаловажавам вината му в никакъв случай, но просто намери сили да му простиш до колкото можеш и продължете живота си заедно. Ако той те обича, едва ли тази ситуация ще се повтори. За мен лично алтернативата да останеш сама е по-лошата, от тази да простиш. Поговорете си и мисля, че сама ще намериш най-доброто решение  Hug

Общи условия

Активация на акаунт