рязан етикет

  • 4 773
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 136
Мъжът ми скоро си купи 2 пуловера по 7 лв- единия Асикс, а другия Зара от една шивашка фирма в града ни, която шие на ишлеме. И двата бяха със срязани етикети. Този на Асикс си имаше бродирана емблема. А другия, че е Зара разбрахме по надписа на ципа.

# 16
  • София
  • Мнения: 504
Доколкото знам,такива дрехи са или ишлемета,или внесени нелегално и етикета е отрязан,защото само официалния вносител има право да внася марката. Peace
Наскоро попаднах на такъв магазин в Турция-огромен,само стоки с рязани етикети.Купих си яке на Next за 10лири(около 10лв) и потници на H&M за по 3-5 лири.
В България напоследък индийските магазини зареждат много такива дрехи.Гледах във един във Варна-рокли на Зара за по 15лв,страхотни бяха.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 443
Значи, че са ишлемета, доколкото знам.
И аз така знам,купувам такива дрешки предимно на GEORGE от едно магазинче,много качествени и на страхотни цени Peace

mama avi,виждам че си от Бургас.Може ли да споделиш къде се намира магазинчето и какви дрехи продават-имам в предвид бебешки или за големи?

# 18
  • Мнения: 307
Значи, че са ишлемета, доколкото знам.
И аз така знам,купувам такива дрешки предимно на GEORGE от едно магазинче,много качествени и на страхотни цени Peace

mama avi,виждам че си от Бургас.Може ли да споделиш къде се намира магазинчето и какви дрехи продават-имам в предвид бебешки или за големи?

Дари,магазинчето се намира в новата кооперация Сан сити  до Била,като влезеш от страната на сладкарница Амадеус ,магазинчето е малко и се намира след Прокредит банк.Ако не си ми разбрала много обясненията ми пиши на лични да ти обясня по-подробно Peace
Дрешки продават от бебешки до юношески,има и бельо и якенца.Аз купувам вече повече от година дрешки от там и съм много доволна.Миналата седмица имаше и разпродажба на дънки,анцузи и блузки. Simple SmileПродават предимно GEORGE,NEXT,LOGG и други.
П.П.Забравих да кажа че магазинчето е до Била в Славейков Wink

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 15:56 от mama avi

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 443
mama avi,мисля че се сещам,там има тунел с 2 детски магазина,единият е с/у арменците,предполагам че за него става въпрос.И аз съм пазарила доста от там,но не ми е правило впечатление,явно не съм попадала на такива дрешки.Благодаря за информацията,ще го прослушам в най-скоро време-много е близо до нас.

# 20
  • Мнения: 238
 А дали някой ще сподели от къде могат да се купят дрехи с рязан етикет?

# 21
  • София
  • Мнения: 44 133
виж в темата, която пуснах по-напред...там има адреси на магазини, въпреки, че сигурно вече не всички са актуални...
виж и съседната тема за ишлеметата Wink

# 22
  • Мнения: 307
mama avi,мисля че се сещам,там има тунел с 2 детски магазина,единият е с/у арменците,предполагам че за него става въпрос.И аз съм пазарила доста от там,но не ми е правило впечатление,явно не съм попадала на такива дрешки.Благодаря за информацията,ще го прослушам в най-скоро време-много е близо до нас.
Да,същият е магазина,срещу арменците PeaceПреди 2-3 дни ходих до там,има дрешки,но чакат ново зареждане тези дни.
 Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 443
Да ти кажа,аз вчера го посетих,обаче нищо не ми грабна окото.Ще мина пак,щом ще зареждат.

Общи условия

Активация на акаунт