Спешни нужди за старта на Защитеното жилище

  • 32 044
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 195
Ами питах, но тя не е успяла на всички да запомни имената, запомнила е само Мишо. Едно от момчетата искало тълковен речник, като това момче в момента кара шофьорски курсове. Дано да съм те ориентирала поне малко.  Rolling Eyes
с нея ли си говорих по телефона Hug
ще ми кажеш ли имената и, аз ще разпитам мадежите Hug

# 226
  • Мнения: 817
Ами питах, но тя не е успяла на всички да запомни имената, запомнила е само Мишо. Едно от момчетата искало тълковен речник, като това момче в момента кара шофьорски курсове. Дано да съм те ориентирала поне малко.  Rolling Eyes
с нея ли си говорих по телефона Hug
ще ми кажеш ли имената и, аз ще разпитам мадежите Hug

Ако ти си Криси (извинявай, ама просто не знам на всички и истинските им имена, и никовете  Embarassed) значи с теб е говорила. Сестра ми се казва Станислава. Каза, че си е оставила телефона на Мишо.

# 227
  • Мнения: 4 195
Може ли да ми пуснеш телефона и на ЛС, за да се разберем за договор за дарение за нещата, които ни е оставила, и за които безкрайно и благодарим Hug

# 228
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Младежите в ЗЖ ИМАТ спешна нужда от ЗИМНИ ОБУВКИ Praynig

Нови,наистина устой4иви на сурови зимни условия обувки Peace

# 229
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Приготвила съм,свеки ми даде 4инии,разли4ни размери и форми.Дали за напускащите или за къщата вие ще решите Peace
В къщи са и ви 4акат Peace

# 230
  • Мнения: 395
http://www.facebook.com/event.php?eid=316414924916
ето това, за сладурката, която прави масажите, може би ще й е от полза
момичета, благодаря ви за гостоприемството, чайчето и сладките  Laughing

# 231
  • Мнения: 4 195
Михаела, благодарим ти от сърце, децата са получили страхотни подаръци от вас и много са харесали семейството ти и особенно децата ти, да са ти живи и здрави, очкават ви пак на гости Hug

УТРЕ - 23.02 ОТ 11 ЧАСА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА ГЛЕДАТЕ КАНАЛ 1 - ПРЕДАВАНЕТО НА МАРТА ВАЧКОВА, КЪДЕТО МЛАДЕЖИТЕ УЧАСТВАХА Hug

# 232
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Гледахме, поплакахме, посмяхме се  Hug Hug Hug Децата бяха прекрасни и много смели. Мислих, че ще се притеснят от камерата и няма да говорят, а то Крис трудно взе думата  Joy
Бяхте страхотни   bouquet

# 233
  • Мнения: 4
за първи път влизам в този форум и като гледам, инициативата е от доста време. интересува ме дали продължавате да събирате каквото и да е за тези деца, защото имам дрехи на мъжа ми, които той не носи по различни причини (главно защото аз не ги харесвам) и да ги местя от един шкаф в друг, с надеждата, че "все някога ще се облекат" не ме устройва!!! очевидно и аз се надявам да се ползват, но тъй като няма да стане при нас.... ще се развам, ако помогна на децата. има и зимно палто, и зимно яке, малко им мина сезона, но нали ще дойде следващ....
къде се събират нещата? може ли по пощата? трябват ли прибори и домакински съдове?

# 234
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
пораснала мама относно дрехите Moon Walk ще ти даде най точна информация защото всеки ден е при тях, а от прибори и домакински съдове имат нужда непрекъснато, защото младежите живеят в Защитеното 1 година, през това време им се помага да намерят работа и квартира, а всеки нов дом има нужда от такива неща. Може да се изпрати на адрес, но виждам че си от София, а те страшно обичат гости, та дори и момичетата да нямат възможност да минат да вземат нещата от теб, повече от  сигурна съм, че  в Гурмазово ще ти се зарадват.
Иначе тук има пълна информация за адреси и телефони за контакт
http://www.podslon.org/index.php?m=3&style=0
 Hug

# 235
  • Мнения: 4
antom, благодаря
днес сутринта опитах да отворя сайта на Защитеното, но нещо не стана. обаче сега се отвори и всичко е ОК. там ще разгледам за децата, да се ориентирам за дрешките, имам и обувки.
Гурмазово ми звучеше познато, но не се сещах къде е точно - то било до София! За посещение на място съм по-скептична, просто защото живея и работя тооооочно от другата страна на София и пътуване до Божурище си е направо една екскурзия - трябва да се организира!
още веднъж, 10х
Hug

# 236
  • Мнения: 395
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=480325
ето тук някой подарява маса

# 237
  • Мнения: 4 195
Здравейте на всички.
Пускам текущите и спешни нужди на Защитено жилище ЗАЕДНО.
в този кризисен за всички ни период, ще сме благодарни на всяка подкрепа, която можете да ни окажете 
Текущи нужди :
Дрехи и обувки за предстоящият пролетно – летен сезон.
Лекарства - Аналгитици, бинтове, лепенки, памук, спирт и риванол, антисептични средства и разтвори, хапчета за гърло, капки за уши и нос, витамин Ц, широкоспектърни антибиотици за лечение поне на 5 човека.
Постелячно бельо, олекотени завивки.


Спешни нужди:Храни – най – вече месо и месни продукти, зеленчуци, сирене, кашкавал, плодове, олио, захар, ориз.
За предстоящите великденски празници – агнешко месо, козунаци, яйца.
Хавлиени кърпи – малки и големи.

и/или - финасови средства за закупуването им. Начините за превод можете да видите в сайта ни, който съм изписала по - долу.
Разчитаме на подкрепата ви   

www.podslon.org
Кристина Николова - 0884727911


Ани, прекрасните великденски подаръци са вече при нас, Ани благодарим ти, ти си велик човек, наистина Hug

# 238
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Крис,не съм забравила за лекарствата,амлко времето ми е кът тия дни Embarassed

Днес полу4ихме дарение от Цвети и организацията(не каза коя е Rolling Eyes),в която работи,изразяващо се в нови тениски.УТре ще закарам 4аст от тях на младежите Peace

# 239
  • Мнения: 3 634
Получих това на ЛС:

искам да си подаря диван и две табуретки, диванът се разтяга, т.е. си е ок за легло. моят е, но се пренасям и не го искам вече. счупено му е едното краче от 2 седмици, след като го купих, и оттогава вече 6г си е подпрян с едни книги без проблем.спали са хора на него и е изпробван.
вярвам, че е нужен на някое семейство, истински нужен за легло и че мога така да помогна. само че тр да има поне 2 мъже, които да го вземат, 7 етажа да се сваля и с бусче да се транспортира.
ще се радвам да реагираш, а срокът ми е малко къс - сряда тр да го вземат, че четвъртък издавам.


Дивана е в жк Младост, гр. София  Peace

Общи условия

Активация на акаунт