Спешни нужди за старта на Защитеното жилище

  • 32 019
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте и от мен! Искам да дам компютър комплектуван с монитор. За съжаление от параметри не разбирам, но има CD и DVD. Ще се радвам, ако мога да помогна. Моля да ме насочите къде мога да го даря.

# 271
  • Мнения: 3 634
Изпращам ви днес по куриер мъжки дрехи, нови чорапи и бельо, самобръсначки и пяна за бръснене. Не са от мен, а от съфорумка в Италия. Има и още малко дрехи, но не съм намерила кашон. Също така колежките събраха малко дамски дрехи, които ще пристигнат със същата пратка.  Peace

# 272
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Изпращам ви днес по куриер мъжки дрехи, нови чорапи и бельо, самобръсначки и пяна за бръснене. Не са от мен, а от съфорумка в Италия. Има и още малко дрехи, но не съм намерила кашон. Също така колежките събраха малко дамски дрехи, които ще пристигнат със същата пратка.  Peace

Супер сте,цуни колежките Crazy

# 273
  • Мнения: 4 195
Изпращам ви днес по куриер мъжки дрехи, нови чорапи и бельо, самобръсначки и пяна за бръснене. Не са от мен, а от съфорумка в Италия. Има и още малко дрехи, но не съм намерила кашон. Също така колежките събраха малко дамски дрехи, които ще пристигнат със същата пратка.  Peace
ех, а ако ги беше донесла самата ти, за да те нацелуваме и да ти дадем едно благодарствено писмо за парите, които с другите мами ни дарихте в много труден момент, и да те черпим по едно кафе, приготвено от младежите,щеше да е супер Hug

# 274
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Изпращам ви днес по куриер мъжки дрехи, нови чорапи и бельо, самобръсначки и пяна за бръснене. Не са от мен, а от съфорумка в Италия. Има и още малко дрехи, но не съм намерила кашон. Също така колежките събраха малко дамски дрехи, които ще пристигнат със същата пратка.  Peace
ех, а ако ги беше донесла самата ти, за да те нацелуваме и да ти дадем едно благодарствено писмо за парите, които с другите мами ни дарихте в много труден момент, и да те черпим по едно кафе, приготвено от младежите,щеше да е супер Hug

Утре ще нацелувам мъжа й PartyРуме,4ервилото ще е мойто,да не го убиеш Mr. GreenАз може,нали Crazy

# 275
  • Мнения: 3 634

Може, разбира се!  Hug А за кафето приемам поканата и ще възползвам в първия ни възможен уикенд.

# 276
  • Мнения: 817
Момичета, малко по-назад в темата прочетох, че трябват обувки за децата. Мога да помогна със следното:
- мъжки обувки номер 40-41  - един или два броя (от естествена кожа са)
- дамски чехли номер 36 - два броя - едните от естествена кожа, другите от изкуствена. Тези от естествената имат нужда от нови капачета, но за съжаление не знам дали ще имам възможност да ги отнеса на обущар (затова и досега не съм писала)
Дамска кожена раница и чанта.
Вероятно ще мога да отделя и няколко чаши за вода и безалкохолно. Повечето са рекламни от някакви промоции, надявам се, че няма проблем.

Единственият проблем за мен е, че няма как да отида до Гурмазово и да занеса нещата. Ако някой има възможност да мине след празниците да вземе това, което имам би било супер.

Ще чакам да пишете дали обувките ще свършат работа  Peace

------------------------------------------

Да допълня, че имам и нови чаши за бира, които могат да се използват за безалкохолно според мен. Но тъй като в Защитеното жилище не се внася алкохол ще кажете дали да ги приготвям (с уговорката, че няма да бъдат използвани по предназначение  Wink)

# 277
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Криси,в понеделник Вили ще ви докара дрехи,обувки и 4анти.Натоварена е от склада в4ера Twisted EvilОтделно днес Боби Пинтев(оператор от БТВ) за пореден път ми даде доста неща.От тях директно във вторник ще натоваря Дамян .Много добре са опаковани и се надявам да успеем да разберем кое ще ви свърши работа Peace

# 278
  • Мнения: 817
Тъй като рядко сме в София през почивните дни не сме имали възможност да отнесем, това което съм обещала по-горе. Има вероятност тази събота да сме тук и се надявам да успеем най-после да отнесем обувките и чашите. Ако не успеем да отидем ще ги изпратя по пощата  Peace

# 279
  • София
  • Мнения: 4 397
Да Hug
търсим и мъжки дрехи - все дамски пристигат, сладурите се мусят:)
И летни обувки - особенно мъжки, много спешно ни трябват Hug

Аз имам доста мъжки дрехи и обувки, да ги пускам ли на този адрес :
"Защитено жилище Заедно"
Емил Дунчев  /или Кристина Николова/

общ. Божурище, обл. София
2226 с. Гурмазово
.
п.п. имам и доста чаршафи трябват ли , и турби за одела май има , ако има нужда да ги пращам и тях.

Имам и една пералня дали ще трябва някъде.

# 280
  • Мнения: 4 195
Тъй като рядко сме в София през почивните дни не сме имали възможност да отнесем, това което съм обещала по-горе. Има вероятност тази събота да сме тук и се надявам да успеем най-после да отнесем обувките и чашите. Ако не успеем да отидем ще ги изпратя по пощата  Peace
Получихме всичк, благодаря Hug надявам се, да ви е харесало при нас Peace

# 281
  • Мнения: 4 195
Да Hug
търсим и мъжки дрехи - все дамски пристигат, сладурите се мусят:)
И летни обувки - особенно мъжки, много спешно ни трябват Hug

Аз имам доста мъжки дрехи и обувки, да ги пускам ли на този адрес :
"Защитено жилище Заедно"
Емил Дунчев  /или Кристина Николова/

общ. Божурище, обл. София
2226 с. Гурмазово
.
п.п. имам и доста чаршафи трябват ли , и турби за одела май има , ако има нужда да ги пращам и тях.

Имам и една пералня дали ще трябва някъде.
да, за всичко ще сме благодарни Hug

# 282
  • Мнения: 817
Тъй като рядко сме в София през почивните дни не сме имали възможност да отнесем, това което съм обещала по-горе. Има вероятност тази събота да сме тук и се надявам да успеем най-после да отнесем обувките и чашите. Ако не успеем да отидем ще ги изпратя по пощата  Peace
Получихме всичк, благодаря Hug надявам се, да ви е харесало при нас Peace

Много ни хареса даже  Hug Hug Hug Всички са толкова добри, мили и толкова силно искат да постигнат нещо в живота. Определено са хора, които заслужават да им се помогне.
За съжаление, обаче бяха в намален състав. Успяхме да се запознаем само с Краси, Иван (готвача), Иван (който се интересува от фотография) и малко по-късно и Янко, който ще е студент в НСА. Толкова открити и естествени хора отдавна не бях срещала. Всички са страхотни! Надявам се скоро отново да можем да ви посетим! bouquet  bouquet  bouquet

# 283
  • Мнения: 395
http://www.podariavam.com/5331/obzavejdane-apartament.htm
случайно го видях това в една друга тема тука във форума

Общи условия

Активация на акаунт