С бебе в Метро?

  • 3 852
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
В Метро без кенгуру не са ни пускали с малкия.

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Във Варненското Метро също пускат бебета и мънички дечица, возят се в количката за покупки. Ние мислехме, че забранено било, щото така пише, но познати се хвалеха колко му харесало на бебето да се вози на шопинг, та и Мая вече ходи да си пазари там, като й доскучее. Последния път доста хлапетия имаше, повечето дремещи дори.
Иначе кой разправя, Laughing че водил голямо детенце, към 5-6 годинки и охраната казала, че само в кенгуру може да го пуснат в магазина.  Crazy
smile3532  е това трябва да се види, 5-6 годишно дете в кенгуру, какво кенгуру трябва да е и какви родители трябва да го носят.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако 5-6годишният хлапак е по-едър, без проблем си влиза.

Иначе АЗ съм оставяла дъщеря ми при детският кът. Вярно е малко проветрив, ама тя не иска да е с нас вътре. Събота и неделя има жена, занимаваща децата с оцветяване на гипсови фигурки, с/у $ съответно и тогава хептен  Naughty не можеш да я накараш да влезе вътре.

НО като малка(да е била на 4.5-5г.) веднъж ми изкара акъла  ooooh!. Оставила съм я на детският кът и когато след 20-30мин. отивам, ужасТ - няма я! Я тя милата й се допишкало, пък беше и с гащеризон и се разревала, а охраната я вкарала в тяхната стая, да гледа по мониторите и ако ни види, да им каже Wink. Ей, доста се уплаших тогава  Crazy

# 18
  • Мнения: 2 807
Хм, значи следващото отиване до Метро ще пробвам с двамата бебоци, на гърба на татито, разбира се: отзад -  раницата с баткото, а отпред - малката с кенгуруто  Laughing

Иначе в Софийското Метро май не пускат детенце в количката - иначе така е по-удобно и за детето и за родителското тяло Wink

# 19
  • Мнения: 2 609
Мм да,във Варненското Метро найстина пущат с бебе и да не е в кенгуро.Ние първия път бяхме по правилата,но като влязохме имаше доста деца в количките и веднага сложихме Яна там smile3521(да не останем назад),тя и без това си е свикнала като сме на пазар,да се вози  newsm71

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз не много по темата, ама - Какво толкова има в това Метро?!  newsm78 За мен това е един... айде да не казвам силни думи, но в Метро мразя да ходя, нищо хубаво няма там!  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 032
Ле-ле, убихте ме, как така няма да пускат деца в Метро ако не били в кенгуру; я ги питайте в Германия така ли е? Абе аз нали си падам малко "гражданска съвест", сега ще намеря адреса на който отговаря за България и ще напиша едно писмо (мъжо нали е полиглот, ще го преведе на немцозойски ако трябва).

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
...и едно до централата на Метро да напишеш с оплакване!!!

# 23
  • Мнения: 2 407
Не пускат деца до 7 годишна възраст!

# 24
  • Мнения: 2 534
Заради тово не ходя вече в Метро .
Обичам да пазарувам семейно .

# 25
  • Мнения: 414
Е, да ама по принцип е опасно, това, че охраната блее е за бой. Може да падне някой стек или палет и пр, затова не се препоръчва воденето на деца и бебета в Метро. Ходенето до Метро ми е единственото излизане без беб през седмицата и по горните причини го оставям при майка ми за два часа.

Това, че не пускат деца в МЕТРО е чиста проба дискриминация, където дискриминирано е детето. Ако се случеше в друга държава (където всичко действа с презумпцията, че хората все пак имат деца), да речеш на родител, че не може да влезе в който и да било магазин с детето си сещате ли се какво ще стане? Ами просто ще осъдят магазина. И това с безопасността е пълна глупост. Че то ако падне палет или стек и възрастен човек ще смачка. И как така изобщо някой собственик на магазин ще си позволи да ти каже ачик ачик "Има опасност нещо да ви падне на главите, не водете децата"??? Що за магазин ще е това? Незнам да съществува такова чудо в друга държава - магазин, в който не те пускат с децата ти и в който те предупреждават един вид, че има опасност за живота ти. И какво ако нещо ме смачка? Ще кажат "еми ние ви предупредихме, добре че сте на n-години, та оцеляхте"??? И ще се чудиш ти на кого да оставяш децата, само и само да влезеш в някакъв скапан магазин. Ще ги осъдят по всякакви параграфи в нормална държава, та свят ще им се извие. Ами да направят чист кът с гледачки, като не пускат децата бе! Ще стоя аз на вратата на течението с детето...Винаги много се ядосвам като се сетя за тъпото "българско" МЕТРО. #2gunfire

# 26
  • Варна
  • Мнения: 632
И ние си ходим редовно в Метро с бебка.Досега винаги с кенгуро,а днес я сложихме в шезлонга и така в количка от Метро  Simple Smile Тя понеже спинка6е много и се радваха.Една рускиня даже ни вика :"И какво дойдохте в Метро,купихте си бебе и се прибирате  Joy"

# 27
# 28
  • Мнения: 951
Ами преди около 2 месеца нас не ни пуснаха в Метро с бебе.После разглеждахме едни снимки на една наша приятелка и отзад(на снимката) видяхме една жена да пазарува с бебе в кенгуро #Crazy

# 29
  • Мнения: 5 183
С бебе на 7 месеца посетих МЕТРО в моя роден град Бургас, където бяхме на гости за около 4 месеца. Не бях много наясно как стоят нещата. на входа ми заявиха 4е не мога да вляза с неговата коли4ка, но мога да го гушна и така да влезем. Представете си какво пазарене може да е, като си гушкаш бебето и пазариш...
Племенника ми, които сега е на 6, но расте едри4ък и висок и го мислят за у4еник, от 5-тата си годинка долу-горе казва 4е е на 7, за да го пускат Joy

Общи условия

Активация на акаунт