PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 569
  • 969
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 776
Абе, баш си е агенция за недвижими имоти, посолство е embassy Peace

# 121
  • София
  • Мнения: 44 122
Има една дума на английски за посолство и това е embassy...така че....Wink
Аз този епизод го гледах без звук докато дребчо спеше и също във варианта в превод посолство...та не ми направи никакво впечатление, сега като се зачетох в темата и върнах да чуя какво точно казват.... наистина си е верен превода на tato според мен...но защо тези снимки (бяха наистина като на местопрестъплението като че ли) са били в такава агенция...не се знае....

хахахха писали сме с kiora заедно Simple Smile))

# 122
  • Мнения: 419
Превода според мен не е толкова важен, колкото контекста на думите. Просто е искал Махоун да се свърже агентката с въпросната "квартална агенция"в Дуранго, където са снимките правени от местопрестъплението.

# 123
  • София
  • Мнения: 44 122
Да де ама снимките трябва да са в полицията,  а не в някаква жилищна агенция....

# 124
  • София
  • Мнения: 5 828
А според мен двете неща нямат нищо общо - снимките и въпросната агенция   Thinking

# 125
  • Мнения: 1 992
Става въпрос по-скоро за местен полицейски участък в Дуранго(ако там са живели синът на Махоун и жена му), той поиска от черната да намери някаква връзка там, за да му даде информация около разследването.

# 126
  • Мнения: 419
Става въпрос по-скоро за местен полицейски участък в Дуранго(ако там са живели синът на Махоун и жена му), той поиска от черната да намери някаква връзка там, за да му даде информация около разследването.

Сякаш с това съм по-съгласна. Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 44 122
Да, ама residential agency просто не се връзва с полицейски участък.....

# 128
  • Мнения: 1 992
Тогава е това, в следващите серии ще разберем каква е тази агенция.

А според мен двете неща нямат нищо общо - снимките и въпросната агенция   Thinking

# 129
  • София
  • Мнения: 44 122
Освен да търси къде е жена му???

# 130
  • Мнения: 110
Туко-що гледах пак цялата серия и възникна в мене следния въпрос-Как разбра Майкъл, че срещата е на 6 карти Сцила.От къде разбра, можеше да са само двамата от картодържателите и така нататък.Нямаше го и устройството на хакерчото, което да им покаже че има много по-голяма информация?

# 131
  • София
  • Мнения: 44 122
Ами дошли са въпросните шестима просто Simple Smile))

# 132
  • Варна
  • Мнения: 815
Туко-що гледах пак цялата серия и възникна в мене следния въпрос-Как разбра Майкъл, че срещата е на 6 карти Сцила.От къде разбра, можеше да са само двамата от картодържателите и така нататък.Нямаше го и устройството на хакерчото, което да им покаже че има много по-голяма информация?
Сара видя папката на бащата на Майкъл и Линкълн и там имаше някаква извадка от Омир. И така го разтълкуваха, защото точно в този откъс от Омир се говори за някакви 6 части или 6 човека, не си спомням с точност. И така  разбраха, че има 6 карти.

# 133
  • София
  • Мнения: 44 122
Туко-що гледах пак цялата серия и възникна в мене следния въпрос-Как разбра Майкъл, че срещата е на 6 карти Сцила.От къде разбра, можеше да са само двамата от картодържателите и така нататък.Нямаше го и устройството на хакерчото, което да им покаже че има много по-голяма информация?
Сара видя папката на бащата на Майкъл и Линкълн и там имаше някаква извадка от Омир. И така го разтълкуваха, защото точно в този откъс от Омир се говори за някакви 6 части или 6 човека, не си спомням с точност. И така  разбраха, че има 6 карти.

нееее, аз до колкото разбрах пита, как разбра че на срещата са били 6-тимата  картодържатели Simple Smile)) т.е. те си мислиха, че срещата е между двама, в крайна сметка просто са дошли 6 човека - та от там е разбрал...
А иначе, че има 6 карти по принцип - да разбраха от текста за одисей и сцила....

# 134
  • Мнения: 1 992
Сцила е била шестоглаво чудовище - с шест кучешки глави. От там си направиха изводите, че са 6 карти.

Общи условия

Активация на акаунт