Подуване на краката

  • 10 460
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 483
Това е твърде рано...не би трябвало.
При мен беше в 9-ия и то рядко..но пък качествено Mr. Green

# 16
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това е твърде рано...не би трябвало.
При мен беше в 9-ия и то рядко..но пък качествено Mr. Green


Ми то няма такова нещо като "твърде рано"! Някои започват да им се подуват краката още в първия триместър. То и на мен ми беше твърде рано в четвъртия месец да усещам болки от разширяващия ми се таз, ама мен си ме болеше въпреки, че тъпата докторка твърдеше колко е невъзможно и рано!  baby_neutral Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 483
Това е твърде рано...не би трябвало.
При мен беше в 9-ия и то рядко..но пък качествено Mr. Green


Ми то няма такова нещо като "твърде рано"! Някои започват да им се подуват краката още в първия триместър. То и на мен ми беше твърде рано в четвъртия месец да усещам болки от разширяващия ми се таз, ама мен си ме болеше въпреки, че тъпата докторка твърдеше колко е невъзможно и рано!  baby_neutral Mr. Green

Има-затова и се търси причината Peace

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Всъщност и бременността е причина, ама айде... няма да споря...

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 23:33 от Селин

# 19
  • Мнения: 297
На мен започнаха да ми се подуват ако може да се каже средата на седмия,но с повечко почивка ми се нормализират.Няма за кво да се притесняваш все пак сме брееменни и имаме по голямо натоварване.  bouquet

# 20
  • Мнения: 161
И мен много ми се подуваха
пускаха ми изследвания постоянно и аз нямах албумин
и краката вдигах, и диета спазвах - по точно режим на хранене, и газирано не пиех, сол почти никаква
всичко възможно каквото ти дойде на ум и си спаднаха седмица след раждането
док ми каза че е нормално при някои започва по рано, при някои почти няма
пускахме по едно време изследвания и всяка седмица за мое спокойствие
от 36 номер обувки стигнах до 39,
но щом изследвания са добри няма повод за безпокойство
всяка бременност е различна Peace

# 21
  • Мнения: 645
не се притеснявай аз съм с подути крака от началото на 5 месец  направо са като възглавнички стъпалата,изследванията ми са добри така че е от бременноста ,мама лесно се нестава Laughing

# 22
  • Мнения: 3 453
Моля споделете имате ли този проблем
Аз се подувам от шестия месец редовно без да имам албумин
изследвам се често
док ми каза, че е нормално, но продължавам да се чудя и притеснявам  newsm78

  И аз бях така, но сега отмина.Може и при теб да мине.Мажех се с един френски крем и веднага спадаха.Казва се Матерн Peace

# 23
  • Мнения: 85
Аз също се мажа с Matern и много ми помога.

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На мен и през двете ми бременности ми се подуваха краката.

# 25
  • Мнения: 2 960
за моя родост и през двете ми бремонности не познавам какво е това -подуване на краката.Може би съм имала късмет да не качвам много/горе долу -7-8 кг и двата пъти/,но сигурно има и някакъв вид предразположение на някои организми Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
И моите крака бяха постоянно подути и то доста през последните месеци. Изследванията ми бяха наред и нямах албумин.
Спадаха малко единствено, когато лежах. Спряха да се подуват 1-2 седмици след раждането. Май няма спасение по-рано.

# 27
  • София
  • Мнения: 160
 На мен също започнаха да ми се подуват от 6 м. . Мажа ги с крем на Materna и вечерно време ги вдигам  на високо

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Вдигай на по висока да отпочиват.Ограничи солените и кисели храни

# 29
  • Мнения: 265
На мен също ми се подуват при стоене на едно место права дълго време.Естествено,всяко нещо си има причина.Док ми обясни,каква е:когато дълго време стоиш права,бебето притиска кръвоносните съдове и кръвта във вените не може да се връща нормално в сърцето.При по слаба съединителна тъкан и предразположеност е възможно да се появят и разширени вени.Така,че вдигайте краката на високо,усетите ли подуване Peace

Общи условия

Активация на акаунт