От кога седнали в количката?

  • 12 270
  • 61
  •   2
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Започнах от 6-я месец Peace

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
След 6 навършени месеца. Дотогава и детето не проявяваше желание да седи.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
След като навърши 6 месеца го оставях за известно време седнал, но не го държах така постоянно. На 7 месеца вече стои по-стабилно и почти постоянно е седнал в количката.

# 19
  • Мнения: 116
От кога започнахте да слагате бебетата в седнало положение в количката? Въпросът ми е продиктуван от едно изказване на една педиатърка, че стига гръбчето и главичката на детето да е облегната това не е седене и може да се прави от рано. Според нея опасно за гръбнака е само, когато тежестта пада само на дупето. Та вие как практикувате?

 Това е мнение и на нашата педиатърка. Щом не става дума за самостоятелно сядане..  Peace Аз го слагам така за по 10 мин. почти през ден от както навърши 5 месеца.

# 20
  • Мнения: 764
Седнал - на 6м.
А на междинното ниво, с леко повдигнато гръбче и глава - от по-рано.

И аз така постъпих.

# 21
  • Мнения: 224
На навършени 6 м, започнах да я слагам седнала, преди това на междинното ниво, въпреки че главата й все си беше във въздуха - пусто любопитство.

# 22
  • Мнения: 96
  Ако зависеше от мен, след шестия месец, но той седна сам няколко дни преди да нъвърши 5 месеца Mr. Green. Така че всичко е според детето.

# 23
  • Мнения: 2 960
Зависи от детето ,моят син беше и е страшно активен.На пет месеца не се свърташе легнал и полуседнал.Но иначе съм "ЗА "седнало положение след навършен 6-ти месец.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Полулегнала на 5м,а седнала след 7я месец.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Малко след 6 навършване на 6 месеца започна сам да сяда от легнало положение - тогава.

# 26
  • Мнения: 59
Моят е голям бесник,на 6 вече тичаше като луд с проходилката.Седна някъде на 4 месеца.Но е много жилав .

# 27
  • Мнения: 3 695
След 6 мес.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 100
На 5 месеца започнах да го слагам в количката в полу седнало положение (ако зависеше от него и по рано трябваше да го сложа  Laughing Laughing ), на 6 вече си беше стабилен  Peace

# 29
  • Мнения: 2 818
На 6м. само се набра и си седна. Иначе беше в полулегнало положение облегалката.

Общи условия

Активация на акаунт