количка Quinny Speedi SX - доволни ли сте?

  • 8 281
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Съжалявам, че връщам тая тема от септември Blush, но имам въпрос към ползващите я:

Доволни ли сте от големината на багажника под количката?? Също така - къде се закача чантата към количката? Никъде не се виждат кукички?! newsm78
Гумите - помпащи ли са?

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Сега погледнах новия модел вече има борд.Мнооого добре решение Simple Smile

Относно багажника,да достатъчно голям е.Той е с цип и става двойно по-голям.
Гумите се помпат ,даже помпата влиза е в комплект с количката.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Това е количката  Peace
Като се замисля, недостатъци май няма ...

# 18
  • Мнения: 6 713
Сега погледнах новия модел вече има борд.Мнооого добре решение Simple Smile

Относно багажника,да достатъчно голям е.Той е с цип и става двойно по-голям.
Гумите се помпат ,даже помпата влиза е в комплект с количката.

Може ли линк към този нов модел? Praynig Hug

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
Като кликнеш на линка от първия пост се появява зелена с борд Simple Smile

Като недостатък ще кажа това че няма напълно седнало положение,но с борна този недостатък се компенсира.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 476
аз ползвам въпросната количка вече почти 2 месеца, след всички хубави отзиви не можах да не си я взема, пък и лилава си намерих, каквато исках  Hug
Като цяло нямам забележки, засега само с коша Dreami съм я пробвала, от него съм много доволна - дълбок, широк, просторен, бебчето е много добре защитено от атмосферните влияния в този кош, много топъл изглежда, лесно се слага и сваля от количката, с едно движение...с тези гуми е доста проходима, не и пречат софийските неравности по тротоарите  Crazy Адски маневрена, нещо което много ми хареса  Peace Абе само докато си помисля накъде ще завивам и тя е завила вече  Laughing
Дребен недостатък, който не бях помислила е че в повечето подлези ми се налага да слизам и да се качвам по стълбите, защото не се събира по релсите, където ги има  Flutter Но това не е голям проблем за мен, справям се, а и предполагам че и много други колички са така...Асансьора предварително измерих дали ще се събираме...уж на косъм, ама всъщност намерихме начин и аз и мъжа ми да се наврем заедно с нея  Joy
Моята е без борд, но сега на сайта виждам към аксесоарите че се предлага да си закупиш допълнително и само чакам да пуснат по някой сайт да си поръчам, че в БГ кой знае кога ще пристигне тази екстра  ooooh!
Не мога да не се оплача обаче, че след месец употреба се развил един болт и съм загубила някъде едната му част...сега на сервиз ще ходя да го сменят, че ако загубя и другата част ставаме неподвижни така да се каже  Crazy
Това са моите кратки впечатления, но като цяло не съжалявам за избора си  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз бях страшно доволна от коша з ановородено към количката.По удобна и маневрена количка не съм бутала.Всичко което описваш е точно така.С него бебето е леснодостъпно от майката .Проблема дойде когато сложихме летния вариант.Аз исках бебка да гледа към мен,а и както писах по-голе не сядаше напълно:(

# 23
  • Силистра
  • Мнения: 288
Да завърна малко темата напред. Имам няколко въпроса, ако може да  ми отговорите..
Моето бебе ще се роди юли, кое е по-добре кош за новородено или столче за кола?
И другото което не можах да разбера е количката няма напълно легнало или напълно изправено положени?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 476
Да завърна малко темата напред. Имам няколко въпроса, ако може да  ми отговорите..
Моето бебе ще се роди юли, кое е по-добре кош за новородено или столче за кола?
И другото което не можах да разбера е количката няма напълно легнало или напълно изправено положени?

коша за новородено е много по добре от коша за кола....първите месеци за бебчо е най добре да е в напълно легнало положение, което дори и летните варианти с напълно легнало положение не могат да му осигурят, все пак е плат, а не твърда основа, каквато е коша за новородено  Peace Кошницата за кола съвсем не е подходяща за постоянно возене на новороденото, а само за превозване с автомобил...аз кошница за кола не си взех към количката, дадоха ми друга и ползвах нея, макар, че не се окачаше на рамата пак бях доволна, спестих си малко парички за други бебешки нужди Simple Smile

количката няма и напълно легнало и напълно седнало положение  Peace

# 25
  • Силистра
  • Мнения: 288
jijibiji, благодаря ти за отговора   bouquet
Ние вече я взехме количката, ама не можем да я сгънем  Sad , мъчим се вече два часа
Иначе мацката която ми я продаде си беше направила коланче за напълно изоправено положение

# 26
  • Мнения: 2 122
в ляво има едно черно "ушенце", което трябва да дръпнете, за да се освободи

# 27
  • София
  • Мнения: 1 476
jijibiji, благодаря ти за отговора   bouquet
Ние вече я взехме количката, ама не можем да я сгънем  Sad , мъчим се вече два часа
Иначе мацката която ми я продаде си беше направила коланче за напълно изоправено положение

за да я сгънете трябва да освободите от двете страни на рамата тези скоби:




после най удобно е да е на спирачка и натискаш бутона под надписа на дръжката

 и свиваш максимално дръжката и започва да се свива и количката от натиска  Peace

Честита покупка, няма да съжаляваш  Peace Hug

п.п. извинете ме за големите снимки, но не ми се занимаваше да ги намалявам сега  Embarassed

# 28
  • Силистра
  • Мнения: 288
Благодаря много   bouquet

ПП Нашата е същия цвят, нямам търпение да дойде юли  Embarassed

# 29
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И аз бутам такава количка- модела 2009 е с борд.
Към момента бебето е в столчето за кола, доста добре се чувства там.
А при сгъването трябва освен да се отворят тези държачи и да се събере дръжката максмално. Едва тогава се натиска бутона.
 

Общи условия

Активация на акаунт