Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 49

  • 31 656
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 271

УАУ, страхотна!!!   bouquet Ще споделиш ли след партито как вмъкна бялата част отпред?
Гумите са станали превъзходни, а за синьото....нямам думи, това е любимият ми цвят, в същият отенък...   Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 271
Дими, писали сме едновременно.Прекрасни щампи са се получили. Това с каренцето ицглежда перфектно и много нежно.Ако го направиш на по тънко и се изреже ще бъде трепач.Ще заприлича на воал.

# 47
  • Мнения: 4 358
Драконче все да ви е сладко, с лъжичка без лъжичка все така да се обичате и да си кусате тортичките Heart Eyes.Много любов ти пожелавам.Не се кахъри за тортата.То когато човек най много се старае все така....
Кони - и двете торти са хубави, но на мен първата ми легна по на сърце Peace
Стаси - еее какво яко Ферари.Да ти е жив и здрав племенника.Голямо момче да стане е да си купи Ферари Peace
Дими - леле как само ти работи фантазията.Браво.Аз само се озъртам в къщи за подръчни материали за тортаправенето ама нищо не ми идва на ум Embarassed

# 48
  • София
  • Мнения: 2 113
Дими, писали сме едновременно.Прекрасни щампи са се получили. Това с каренцето ицглежда перфектно и много нежно.Ако го направиш на по тънко и се изреже ще бъде трепач.Ще заприлича на воал.

Да, непременно трябва да е по-тънко разточено.

# 49
  • Мнения: 351
Стаси, невероятна торта
Момичета някой пазарувал ли е от тази фирма. http://www.irida-bg.com/pr1.html Знаете ли колко е моделиращата маса при тях Hug

# 50
  • Мнения: 373
Стаси, невероятна е, давай подробности!!!

# 51
  • Мнения: X
tedi80, в склада на Торнадо-трип в Тракия я продават - кофа от 4,5 кг. за 29 лв. и някакви стотинки беше,няма 30 лв.
Те предлагат много от продуктите на Ирида,защото склада на Ирида беше в някакво село.


Стаси, тортата е страхотна! smile3501 Кажи каква е ,и покритието...

# 52
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Дами страхотни торти! Поздравления! От всички лъха много настроение и веселие!

Димитрина, това на последната снимка големи копчета лиса? Ако да може ли да ми купиш няколко ? Mr. Green

Аз да се похваля - правих шахматна торта. Стана доста добре и интересна. Голяма играчка...Но бяха доволни всички. Не успях да я снимам. Децата изядоха украсата докато аз взема от зарядното батериите. ПОявиха се да ми кажат че ебила много вкусна Mr. Green Mr. Green
Мога само разерз на тортата да покажа

# 53
  • София
  • Мнения: 2 671
Кони, чудесни рози си направила, но и двата варианта ми харесват  Peace

Стаси, супер е колата!

Димитрина, копчетата и щипките за пердета са супер попадение!

Мими, давай разреза!

# 54
  • Мнения: 1 491
Стаси суперско Ферари   bouquet  И аз искам такова, но ако може да е истинско... ще си поръчам на дядо Коледа  Joy

Дими невероятно попадение  Peace  Особено ми допаднаха щипките за пердета, дали в магазините за копчета ги продават  newsm78

Мими разреза поне покажи  Praynig

# 55
  • Мнения: 1 283
Моля за помощ който е правил футболна топка!!!Кажете има ли схема за рязане на фигурите..за да станат еднакви. Благодаря много! Hug

# 56
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Holi, направи си преварително шаблон на фигурките за да ти са еднакви, примерно от картон. После слагаш на моделиращата маса и режеш и после редиш по топката.

Ето и разреза

# 57
  • Мнения: 351
tedi80, в склада на Торнадо-трип в Тракия я продават - кофа от 4,5 кг. за 29 лв. и някакви стотинки беше,няма 30 лв.
Те предлагат много от продуктите на Ирида,защото склада на Ирида беше в някакво село

Днес си моя информатор Wink
Аз за Тракия знам, но тук разфасовките са по 3 кг. Производствената им база е в Царацово, но офиса им бил до нас ( в Кършияка). Утре ще се разходя до тях

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 21:25 от tedi80

# 58
  • София
  • Мнения: 2 671
Мими,  eat !

violetblue, има в магазините за пердета. По спопмени от последното пазаруване - в магазинчето срещу колоните на Пиротска и Ботев имаха доста голям избор щипки.

tedi80, чакам инфо за Ирида, че пристигам в Пловдив тия дни.

Ох, отивам да разглеждам ловни пушки  Crazy

# 59
  • Мнения: 351
Утре ще пиша веднага, след като си вземем кухнята. На същата улица е и склада

Общи условия

Активация на акаунт