Отговори
# 15
  • Мнения: 253
Момичета, благодаря ви за съпричасността... единствено се притесних бебо да не се стресира и да реши да излиза от шока... но мисля засега се е поуспокоил, тогава хълцотеше много... прегърди и от мен и благодаря че ви има, виртуално или не, друго е като споделиш и знаеш, че ще ти отвърнат   bouquet Hug

nevidimata , мерси, ама като не разбирам от Италиански))), а и нямам кредитна карта за поръчки((((



А английски или други езици - има горе вдясно възможност за смяна на езика. На английски http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=354
 А как поръчваш от ЛаРедут? Е така или иначе дано си намериш каквото ти е нужно. Успех.

# 16
  • Мнения: 498
nevidimata, благодаря ти! От ЛаРедут поръчва друг вместо мен)))

Пуки, мерси мила. Опитвам се, ама сега хич не ми се ляга, всичко ми е пред очите още... Cry Ще се стегна, няма къде да ходя.

# 17
  • Мнения: 253
Инче, гуш и от мене. Hug Радвам се, че не сте ранени,опитай се и да се успокоиш и да не мислиш за колата,че не е хубаво точно сега да се ядосваш.
Ей затова не идвам в София аз.Там никакви правилници за движение не се спазват и всеки втори кара като луд.

Лошото е, че не само в София никой не спазва правилници. Аз като гледам и междуградско как карат хората и ми става лошо  #Crazy, а понеже постоянно съм по пътищата и имам доста наблюдения. За съжаление слабо ни е обучението по време на шофьорските курсове, а също така и ниско възпитанието.  #Cussing out
Ние останахме за една седмица без кола и днес ми се наложи да ходя на зъболекар и ЖК пеша или по-точно с маршрутка. На връщане шофьора караше като бесен, едва не  Sick и като му казах да спре на една спирка, специално го помолих да е до подлеза, а той поне на 30 метра от него спря  #2gunfire.
Така или иначе темата с шофьорите и катастрофите  е неизчерпаема, за това няма да продължавам с досадни коментари.

Инче, съжалявам че не мога да ти помогна с поръчката и отново пожелавам успех.

Желая на всички повече усмивки и весели бебчета след месец два.

# 18
  • Мнения: 217
Инче, съчувствам ти  Rolling Eyes  Hug

Казват, Господ пазел неродените деца... добре че е малкият дявол... не го мисли.... минало-заминало... Важното е, че не сте пострадали (като изключим колата)...

# 19
  • Мнения: 558
Ина, най- важното е, че сте живи и здрави.
И аз много се разстроих да прочета какво ви се е случило...

Оня дето ви го е причинил ще си намери майстора някъде...

Тази случка показва, колко е важно да е обезопасено и бебето по всички правила... Нас нали един щеше да ни отнесе по пътя от болницата към вкъщи... и аз после имах почти половин година фобия да излизаме с колата и малкия...

# 20
# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро
Пуки,колко агънца преброи  Laughing
Инче, прегръд и от мен  Hug, нямам думи да коментирам ситуацията,аз съм много анти-колите настроена, един колега ми казваше даже,че съм еко-Тони, защото ходя все пеш или с колело. ..

Сев, за държавната ЖК-на последната ми също се ядосах, прегледа е ясен-кантар,сантиметър, дървена слушалка за тонове и като дойде време за секретите-ама ще се наложи да си ги платиш-айде 20лв за два секрета, с първите ми изследвания при регистрацията беше пак така-40лв на частната лабортория,щото свършили направленията....
От 4 пъти пуснати изследвания, два съм си ги платила аз-е, защо ми е тая държавна ЖК, сантиметър и кантар си имам вкъщи....

# 22
  • Мнения: 104
Добро утро   bouquet

ina.gg радвам се че сте добре  Hug а за колата не се тревожи, нали за това са гражданска отговорност и гаранционния фонд  Peace -след като вие не сте виновните.
нали и нас ни удариха миналия месец, имахме малко разправии с ДЗИ, но сега си чакаме парите, а колата е посмачкана но върви, надявам се до месец да я оправим Rolling Eyes

относно държавната ЖК, тя какво точно покрива? питали са ме няколко пъти защо не ходя по здравна каса и аз им казвам, че почти нищо не покрива, ама какво точно  newsm78
след като гинеколожката ми преди едвам намираше направления за цитонамазка и микробиология на жени,които ходят веднъж годишно, какво остава пък за бременни,където всеки месец трябва нещо да се следи newsm78

Приятен ден на всички  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро момичета  Simple Smile
Инче, едно голямо гуш и от мен  Hug Направо си представям какъв ужас сте преживели  Sad Нали и на нас ни се случи нещо подобно преди 2 месеца някъде (по - леко ни удариха, де) , ама още помня какъв шок изживях и как не можех да се успокоя цял ден след това. Дано си си починала и си се наспала снощи и наистина, наложи си, ако трябва, да не го мислиш, за да не се стресира бебчо  Hug
Сев, съжалявам и за твоите преживелици в болницата  Sad Много е неприятно да не ти обръщат внимание и да те карат да се разкарваш, заради елементарни неща, които би трябвало да получиш лесно. Ама така е тук, добре че поне вярваш на доктора при който ще раждаш  Hug

И аз вчера бях цял ден по болниците. Давах кръв и урина, взеха ми и секрет, даже правихме и запис на тоновете. Запознах се и с акушерката, при която мисля да раждам и съм много доволна. Днес по-късно ще разбера и резултатите от изследванията, а иначе тоновете по мое мнение са добре (въртят се около 140).

Адинка, на първа страничка има линк към това, което питаш. Не поема много изследвания здравната каса, ама е добре да се възползваш поне от това, което включва. А гинеколожката ти, щом се е съгласила да те наблюдава, да е мислила за тези направления, това не е твой проблем  Hug

Пукс, пак ли не можа да спинкаш, мила? Аз го попреборих този проблем с разходки из квартала до пълно изтощение. Иначе не става   bouquet

Айде стига съм се обяснявала, отивам да се приготвя за лекцията.
Приятен ден на всички  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 285
Инче, почивай си, за да се възстановиш!

Пуки, явно ще чакаме новите колекции на количките, за да си изберем най-подходящата за всяка от нас, която изчаква и не е направила окончателен избор. Това, че сме откомврийки е пляс в случая, защто с появата на бебето идват и новите колекции, няма да има нужда да чакаме дълго!

Спокоен и хубав ден!

(първото заглавие на тема, което някак си не ми допада - винцето не влиза в напитките по време на въздържание, а доколкото знам и с бира човек може да се напие, в нея също има алкохол. Според мен има някакво противоречие в изречението, но знам че сте искали да е забавно и нещо по-така)   bouquet

# 25
  • Мнения: 132
Инче ужасно е Дано да се оправиш от шока по бързо и добре че нищо ви няма Изроди карат като идиоти .Ние сега като карахме детето една маршрутка щеше да ни удари челно от авариййки и направо тръгна ама нали човека да си преброи парите Като се кача в колата и само се моля да стигнем
Сега ще ви чета че вчера нямах време Embarassed

# 26
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета! И аз вече ходих да дам кръв и урина по обяд и аз като sisilia ще ходя да си ги взема.  Сиси, успех и на теб, дано се върнем с добри резултати. Мисля, че днес и Трикси и Tsv чакаха резултати: успех и на вас.

Госпойце, sisilia, явно не съм единствената, сблъскала се с абсурдите в нашата държава. Но друг път едва ли ще се навия на държавна ЖК.

# 27
  • Мнения: 498
Добро утро, раннобуднички.
Пуки, дано си поелгнала след такова бодърстване.

Току-що изпратих мъжа и свекъра да ходят да се разправят с ДЗИ и да насрочват час за оглед на количката ми. Дано не ги бавят много... а то че пари от там няма да видим - няма.

Благодаря ви още веднъж за разбирането и подкрепата.

# 28
  • София
  • Мнения: 183
Добро утро, момичета!

Инче, направо се притесних като прочетох какво ви се е случило  Confused Радвам се, че сте добре, а колата не я мисли, все ще я оправите. За ниската ни култура на пътя наистина няма смисъл да говоря, всички знаем каква е ситуацията. #Cussing out

Сев, съжалявам и за твоите ядове по ЗК. То верно евтиното излиза скъпо. Похабяваш си времето и нервите с тия идиоти, а накрая пак плащаш на частно. Ето това ни се предлага срещу съвестното плащане на осигуровки.

Аз тъкмо се похвалих, че спя по цяла нощ и снощи се ококорих в 3.00  Rolling Eyes Усилна работа.

# 29
  • Мнения: 95
Добро утро! Запис и се пазете!

Общи условия

Активация на акаунт