Подсъзнанието може всичко 2

  • 76 165
  • 636
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 752
sandia , ще видиш, че това е само началото  Simple Smile
Аз пък знаете ли какво правя - след като прочетох "Поръчки към вселената" започнах да давам срокове с точни дати за осъществяване на желанията ми  Simple Smile
Е, трябва да ви кажа, че резултатите направо надминаха очакванията ми!  Hug

# 286
  • Мнения: 7 792

mijjjkaSunglasses списъка със желанията как се прави: "искам ............" или "аз съм............."

# 287
  • Мнения: 10 752

mijjjkaSunglasses списъка със желанията как се прави: "искам ............" или "аз съм............."


"Искам да имам възможност да направя това и това...."  или  "Искам да имам възможност да си купя еди какво си"  Simple Smile
А може и както е написала Desss

# 288
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
sandia  Hug


nataliika утвържденията (желанията се пишат) : "аз имам , аз съм ...и т.н."  Peace

# 289
  • Мнения: 439
sandia,страхотно!
oblacheto hey,благодаря ти ще продължавам да търся,ако не ще купувам Simple Smile

# 290
  • Мнения: X
Вижте какво прочетох сега  от Луиз Хей : "Думата "Нелечим" просто означава, че състоянието не може да бъде излекувано чрез външни средства и методи, че трябва да навлезем навътре в себе си, за да постигнем изцелението. Болестта е възникнала от нищото и ще се върне обратно в нищото."

# 291
  • София
  • Мнения: 121
Аз картата така и още не ми е останало време да я направя, не че съм много заета де, ама ....
Да ви разкажа и аз моята случка, която ме изуми!!! Започнах да си търся работа усилено, ровейки из нета, преди максимум седмица, и какво да ви кажа, днес ми звъни познат, който не съм виждала от около година с предложение за работа, без той дори да има идея къде съм, какво правя сега и тн. Не, че е 100% сигурно, но самия факт просто ме същиса. Това ми е първия толкова реален случай, на всичко писано до тук  Shocked Shocked Shocked
Браво, поздравления и успех  !!!   bouquet

# 292
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Мерси.  Hug Простете за изумлението ми, но наистина беше шок за мен Laughing Като се има предвид, че дори не съм се задълбочавала в мисли или визуализации за работа, а съм си казвала съвсем общи утвърждения, като това, че от ден на ден всичко става все по-добре, както и,  аз съм щастлива и живота е прекрасен.   bowuu

# 293
  • София
  • Мнения: 121
Мерси.  Hug Простете за изумлението ми, но наистина беше шок за мен Laughing Като се има предвид, че дори не съм се задълбочавала в мисли или визуализации за работа, а съм си казвала съвсем общи утвърждения, като това, че от ден на ден всичко става все по-добре, както и,  аз съм щастлива и живота е прекрасен.   bowuu
и аз така, не съм правила нито нещо пресилено , нито по график, просто си знаех, че ще стане така, и защо да не стане....
Случиха се много неща , повече от колкото очаквах  Simple Smile Много  се радвам за теб и всички  Simple Smile

# 294
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте, момичета!
Аз отдавна ви чета, с голям ентусиазъм, прочетох книгата, сега чета за деца. А днес си купих и книгата на Теодора Захариева "Бях болна  и се излекувах", в която пак е заложена силата на мисълта.
Аз до сега не съм имала кой знае какви случки, за сега се опитвам да визуализирам, вечер преди заспиване, страховете си, като един балон в който те се "вливат" и излитат надалеч от мен. Когато имам по - голям успех ще се похваля
И нещо малко забавно, от преди време когато не бях чувала за силата но сега малко ми се изяснява, много исках хлебопекарна, ама мн я исках, само за нея говорех, четях, абе направо усещах мириса на прясно изпечен хляб  smile3508 и в един квартален магазин за НГ имаше томбола за една такава чудесиика и познайте вече от почти година съм горда собственичка на това чудо на техниката. Когато съобщих на майка ми тя каза "Ти само за тази пекарна говореше и никой не те чу, само Господ те чу"
Пожелавам ви една хубава вечер   bouquet

# 295
  • Мнения: 3 117
Здравейте момичета!  Hug
Поздравления на всички, чиито желания се изпълняват неочаквано и мечтано!
Мойта карта вчера я сътворих, стана една шаренаааа. Направих я на кадастрон с размери около 60/40 - имах стар от рисунки.
Не съм спазвала много цветове, опитах се поне. И при мен останаха празни местенца - за мъдростта или около центъра. Но акцентирах на тежката артилерия - за богатство имам цели пачки, диаманти и злато, малееее хич реших и да не се свеня  Mr. Green Имам и едно червено ауди А4 - убавец! Имам и страхотна къща.  Mr. Green
В центъра съм аз с перфектно телосложение   newsm08
Въобще съм се издокаросала със сумати материални неща, ужаст! Чак се чудех верно ли съм такава празноглавка  newsm78
Но пък в частта на творчеството стана наистина вдъхновяващо, и на романиката също.... ех  Flutter
И така - качих я на библиотеката и определено няма как да я влача с мен. Не мога и на десктопа в работата да я сложа, защото работя с много хора. Но пък когато съм в къщи доста я зазяпвам и й се радвам.
Сега остава да се заредя и с вяра...

Успех на всички със сбъдването на съкровените ви мечти!
 

# 296
  • Мнения: 10 752
И аз моята я залепих с тиксо за вратичките на секцията в спалнята и сега почти не могат да се отварят, но това не е важно  Joy Важното е, че ще ми е често пред очите  Peace
Освен това си я снимах и си я сложих като тапет на телефона  Wink Някой беше дал такъв съвет по-напред в темата  Simple Smile
А по повод книгите на Луиз Хей - за съжаление ги няма в електронен вариант...

# 297
  • Мнения: 121
миналия ден се позачудих дали да инвестирам в " Творческата визуализация" , но сега определено ще го направя . smile3529 ... много станаха четивата

# 298
  • Мнения: 10 752
Така е, много са  Wink И не са евтини, но инвестираме в себе си и в своето бъдеще, така че е оправдан всеки един лев от цената на книгите  Peace
Никога не съм съжалила, че съм купила книга на тази тематика. Дори и да не ми е харесала като стил, все пак ми е дала нещо, привлякла ме е с нещо за да я купя.
Аз поне така разсъждавам  Simple Smile

# 299
  • Мнения: 1 351
Първо да ви благодаря за подкрепата и радостта , която изпитвам заедно с вас   bouquet, Четейки всичко написано от вас се подсетих за  първата си случка  , а тя е подобна на Sandia. Бях останала без работа от октомври месец миналата година . Със последната заплата излязохме със сестра ми да си купя бутуши , и познайте какво направих.Купих си ботуши / с токчета / , но си харесах и кустюм и на въпросът на сестра ми : " за какво ти е ?Ти ходиш постоянно с дънки ??" , аз и отговорих , че след нова година съм решила да започна работа във същата фирма , но като офис служител .При което сестра ми се смя близо половин час и ми отговори , че това е невъзможно и е  някаква моя измислица.
Бях убедена в това мое желание - представях си всичко с подробности...........
Февруари месец ми се обадиха от същата фирма с предложение за работа , за която си мечтаех .СЕСТРА МИ ЩЕШЕ ДА ПРИПАДНЕ , КОГАТО И КАЗАХ .
е приятели , сега продължавам да работя на същото място , работата ми е доста динамична и номенклатурна , но с помоща на новото ми утвърждение " ЧЕ ВСИЧКО , КОЕТО ПРАВЯ СТАВА ЛЕСНО И БЪРЗО " се справям доста добре.
Сега си представям бременост , дете , къща с градина , микробуси за мъжът ми и т.н....Дори съм си качила на декстопа снимки от изброените неща и съм си гурна , че ги имам много скоро. smile3521 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт