Какъв грах използвате?

  • 12 965
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 432
Замразен

# 76
  • Мнения: 93
Преди известно време направих грешката да купя 10-на пакета в чувалче сух грах, понеже беше на промоция в един супермаркет. Честно казано не беше лош, но трябваше предварително предната нощ да го накисвам във вода, защото директно ако го варя просто няма мърдане. Е, съвсем скоро свърших и последния пакет и следващият път ще се замисля когато купувам.  ooooh!

# 77
  • Мнения: 11
Аз използвам домашно приготвени консерви.Отглеждаме го в с.Д.Дял

# 78
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
... трябваше предварително предната нощ да го накисвам във вода, защото директно ако го варя просто няма мърдане.

Явно така ще процедирам и аз с останалия ми сух грах  Peace

# 79
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Най-често ползвам стерилизиран на "Сторко". Много съм доволна.

# 80
  • Мнения: 1 951
Ползвам грах рядко. За руска салата най-често, тогава взимам консерва на Сторко. За готвене замразен.

# 81
  • Мнения: 503
Само не купувайте замразените продукти "Дея".Граха няма сваряване. Naughty

# 82
  • Мнения: 216
Стерилизиран  Peace

# 83
  • Мнения: 1 259
Стерелизиран...
Замръзен веднъж взех... ми не ми хареса и не повторих.

# 84
  • София
  • Мнения: 8 114
Предпочитам домашния, но сега съм далече от майка ми и баща ми няма как да ям такъв. Купувахме си в буркани, но той е от фуражния, с големите зърна, ужасен е. Сега намерих във Фантастико някакъв немски, по-скъп е от нашия, но си заслужава, защото си е истински грах.

# 85
  • Мнения: 4 406
аз напоследък не попадам на добър грах, уж същата марка замразен грах вземам, но няма увиране!
стерилизирания по- бързо ли се готви?

# 86
  • София
  • Мнения: 8 114
Ами този немския който, купих последно е почти готов за ядене, около 5 мин. вря и яденето беше готово и беше много вкусен. Аз понеже много обичам грах се бях отчаяла, че ще намеря хубав. Пак ще се повторя, но този фуражния, може и цял ден да ври и пак да е като топчета.

# 87
  • Мнения: 1 572
и аз замразен купувам , и гледам да не е български ако може

# 88
  • Мнения: 2 922
Само Замразен Бондюел или консерва на Леда  Peace

# 89
  • Мнения: 50
Замразен или консерва, в зависимост от това за какво ще го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт