КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 40

  • 21 082
  • 600
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 177
Диди, много се радвам-вчера ти го пожелахме и с вярата на всички , виж, че стана.
Яжке, не знам какво става с твойто кръвно, но иди при лекарката. Да ти кажа, на тез електронни апарати много вяра нямам-сина ми се бяха побъркали с един такъв, като му даваше долна граница 110, се чудеха какво става. По принцип е хубаво да се тества всеки апарат периодично, даже и тези с помпичката.
Жабче, на линия съм-като мога, мога. Кат не мога-сори.

# 16
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Браво , Диди. Честито.
 Само бели котки , никакви черни.

# 17
  • Мнения: 3 036
 didi***,
Дай Боже да посрещнеш 15 септември с голям букет цветя.

# 18
  • София
  • Мнения: 15 999
Диди, браво и успехи  от мене.
Ние се прибрахме към 17,00 ч от Симеоново, правих пълнени чушки, лазходих Кени и сега сме на бяло вино с Пламен.
Чухме се няколко пъти с Ани, настанили са ги в апартамент. Водили ги с кола в  Албена, играли голф, разглеждали. Утре ще ги водят в Балчик, дано работи Двореца и ботан. градина да ги разгледат.
За четвъртък - може би пред Пирогов, щом свършвате към 10,00. Свободна съм, няма деца, кучето е разходено тогава. Както решите.

# 19
  • Мнения: 263
Благодаря Ви милички! Сигурна съм, че вашата положителна енергия ми помогна!
Да Ви се връща стократно!


# 20
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТО ДИДИ! ВИДЯ ЛИ АЗ ДНЕС ТИ ГО ПОЖЕЛАХ И ТО ВЗЕ ЧЕ СТАНА!


                 ЧЕСТИТО! ДА ТИ ДАДАТ И ХУБАВА  ЗАПЛАТА! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА  И
 
                 ДА ТЕ НАЗНАЧАТ НА ПОСТОЯННА БРОЙКА!

# 21
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 289
 Диди,радвам се за теб!Дано всичко тръгне на добре!Харесвам такива колежки,дето обичат професията си,а ти си от тях!Желая ти всичко най-най-най-успешно!!!!Докато аз не мога да се похваля със същото.Вярно,че съм на работа!И някой ще рече:от това какво по-хубаво!Да,ама не!Не знам какво има толкова против мен тази жена - директорката ни-(може би,че не си оставям магарето в калта),но така ме е натоварила,че #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз съм завършила Българска филология с втора специалност руски.И това е!Тя не стига дето ми дава български само в 6ти,9ти и 10ти клас,ами и музиката на Мими от 5ти до 8ми клас,че и класно ръководство,че и библиотека.Колегата,който е с полувисше ще предава само в 5ти,7ми и 8ми клас.Без допълнителни ангажименти - даже не е класен!Днес така ме вбеси,шефката,нямам думи!Майка ми не е добре нещо напоследък.Днес й обещах,че ще остана с нея до 16,30 - докато Тодор свърши работа и си тръгнем.А нашата ми нарежда да работя и следобяд до 17ч,че да свършим с библиотеката!Ама аз щяла да съм я водела!Че да не ми е личната библиотека!!! Ама майка ми не била толкова важна,щото не тя ми дава заплатата!И накрая й казах:"Дано съм жива след 15-20 години и майка й така да не е добре и тогава да видя кое ще е по-важно за нея!Хем де пред всички колеги.Жената (майка й) не ми е направила нищо,но на нея (на шефката)й е широко около врата!
   Е,на, оплаках се и като че ли ми олекна!Натоварих и вас,но ще ме извините!

# 22
  • Мнения: 263
Танитке и Янче, благодаря и на вас за милите думи! Hug
Янче, не се ядосвай, знам какво е, знам и мен какво ме чака. Навсякъде има все по-нещо. Ами ще си споделяме и оплакваметук, поне да ни олекне. Hug Hug Hug

# 23
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Янче,ние не го приемаме за оплакване.Така като разтовари човек и му олеква.То тъпаците са навсякъде.Ако имат и малко власт-гледай им сеира тогаз.Гадното е ,че ти тровят живота.

# 24
  • София
  • Мнения: 15 999
Янке, имам подозрения  защо прави така директорката.
1. Турскоговоряща  ли е тя и колегата с полувшсие? Поне в София те са на първо място и се поддържат.
2. Ако до пенсия работиш в една и съща работа - накрая ти се полагат 6 заплати при пенсиониране. Ако напуснеш сама 1-2 год. преди това и започнеш работа на друго място - губиш. Предполагам от инспектората са и наредили да разкара, тези които могат да ги вземат, да пренасочат парите на друго място.
3. Знае, че си съвестна и каквото нареди ще го свършиш. Другите може да не могат, но да са хора на някого...а трябва и да се работи.

# 25
  • Мнения: 77
Янушка, никога не съм имала шеф-жена, то било ужас!
С мъж-шеф, явно се работи по-леко.
Тая директорка нещо не и е наред! Или леглото и е празно, или е  с  наследствено увредена  нервна система, или е грозна и не може да прости на майка си и баща си! Не може току- така да си злобен! Дядо Тошо да и тегли две майни и си налей една ракийка, то нали знаеш: Вола като ровел, пръстта на гърба си я хвърлял, така че то и се трупа за проклетията! И тя ще си намери майстора! Майната й! Покажи на тая мухла, че си дялан камък!
Дишай дълбоко и върви напред!

# 26
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ето нещо,коета ме разсмя :

На едно младо семейство им се родила дъщеричка. Жената предложила:
-Да я наречем Петя? И двете баби се казват така, и двете ще са доволни.
Мъжът казал:
-Напротив, и двете ще ни намразят, че сме я кръстили на другата баба.

# 27
  • Мнения: 77


Ти на кои класове предаваше?

Клас ще водиш ли?

Всичко това няма значение, но питам за да ми стане ясно, важното е, да работиш! Радвам се!

Отстъпвам стола пред компа, затова:

           ЛЕКА НОЩ ВИ ПОЖЕЛАВАМ И ПРЕДИ СЛАДКИТЕ СЪНИЩА,

           ДА ХАПНЕТЕ КЕКС ВИ ЗАДЪЛЖАВАМ!

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 22:50 от Танита60

# 28
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 289
 Благодаря ви,момичета,за разбирането!Тя ,нашата, е уникален случай,но понякага ме изкарва от кажата.Разведена,детето й е големичко(3-4 клас),родителите й го гледат,те - още млади и здрави и тя стои по цял ден в у-ще.И смята,че всички трябва да бъдат като нея.Още й е широко около врата,но то годините си минават и тя ще дойде на моята!
 Айша,лошото е,че е българка,но сложена за директор от ДПС,А колегата също е българин и вечен неин опонент.И точно ми излиза с номера,че аз щяла да съм я свършела всичката най-добре!Еееее!Ами да ми даде тогава и математиката - аз пак може да я свърша най-добре!А не може как бъде да ме махне,щото съм председател на Синдиката в у-ще,а колегата е синдикален координатор на общинско ниво.Просто си е крива и не се вслушва в никого,не приема никакви чужди мнения да не я помислят за некомпетентна!

# 29
  • София
  • Мнения: 15 999
Е, еничарите са най-страшни. И ако им  липсва и кекс - ужас....

Общи условия

Активация на акаунт