Идва ли краят на света?

  • 8 321
  • 198
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 17 546
Експериментът беше насрочен за 10 часа българско време. Аз се събудих в 11. Това раят ли е или се оказа по-трудно да се унищожи Земята?!

# 121
  • Мнения: 9 865
Много е готино да лашкаме простотии тук.
Обаче имайте все пак предвид, че двата лъча ще се блъснат на 21.10., а не днес, така че още не е дошло времето. Жалко, че се открие СУ-учебната година, можеше да си го спестя.

# 122
  • Мнения: 212
Експериментът беше насрочен за 10 часа българско време. Аз се събудих в 11. Това раят ли е или се оказа по-трудно да се унищожи Земята?!

Пак ще го кажа. Днес е пуснат само единия лъч. Края на Земята ще дойде когато пуснат и трите лъча на пълна мощност. Обаче не искат да кажат кога точно ще го направят това... Така че очаквайте включване в скоро време...

# 123
  • Мнения: 2 018
В черната дупка материята се концентрира.
Най-общо казано в атома има ядро и празно пространство. Масата на ядрото представлява около 99% от масата на целия атом. А големината му е /примерно/ като една семка в голяма диня. Представете си - пространството / в примера - динята/ липсва и се концентрират всички ядра на атомите /всички семки/.

Преразказвам това което ми разказа мъжа ми. Физик е, но не ядрен.  Wink

# 124
  • Мнения: 9 865
А те били три Simple Smile  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 3 675
Тогава ще пуснат втория лъч.Нали така е казала Ванга, очаквайте края на света тогава.

# 126
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз въобще не мога да разбера как е възможно да ви притеснява краят на света.
Има една симулация на падане на 500 км.-ов астероид на Земята.

Всичко свършва за секунди...нито ще боли, нито някой ще страда след това.
Предполагам, че варианта с този ускорител ще е също толкова безболезнен.

..тъй че, споко, хора.

# 127
  • Мнения: 2 897
Какво е предрекла Ванга?

# 128
  • Мнения: 122
Ето малко история... но само ако разбирате нещо от физика и ви се чете...  Joy

http://www.inrne.bas.bg/wop/ARCHIVE/wop_4_2004/02%20RusAcceler.htm

# 129
  • Мнения: 3 675
Ето експеримента на живо - http://webcast.cern.ch/

# 130
  • Мнения: 2 897
Аз пак да попитам - това, че Ванга го е предрекла майтап ли беше?

# 131
  • Мнения: 830
КОГА Е КРАЯ НА ЕКСПЕРИМЕНТА БЕ ХОРА?ЧЕ СЕГА СЪМ В ЕДНО ТАКОВА СЪСТОЯНИЕ В ОЧАКВАНЕ НЕЩО ДА СЕ СЛУЧИ....

# 132
  • Мнения: 17 546
Супеp, наглост! Crossing Arms На 22.10 имам рожден ден, а ТЕ искат да ме унищожат само един ден преди това!? Наглост!...

# 133
  • Мнения: 595
ти виждаш ли нещо?Аз от половин час го чакам.....На какво го гледаш-на флаш или на уиндоус медия?

# 134

Общи условия

Активация на акаунт