"Първокласно" пазаруване :-).....2

  • 6 671
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 116
А ние в залисията не сме купили стол за бюрото! Може ли някой да припомни - какъв, от къде, препоръки за модела?
Ние взехме от тук http://www.plesio.bg/catalog.php?section_id=1157 и сме доволни.
А скоро ми попадна и това http://amstrat.org/index.php?lng=1&c=29 (в пдф-а има и цени) , но не съм купувала от там.

Такъв стол купих аз, но други цветове: http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=11 … cat=&show=%20

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Стол имаме,че даже два. Mr. Green
 Бюрото и контейнерчто ги очаквам утре или в Петък.
 В Петък ще купуваме и тетрадки и други пособия.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За стола държах да има подлакътници и да се регулира височината. Купихме го от Еником.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
За стола държах да има подлакътници и да се регулира височината. Купихме го от Еником.

 Дааааа,точно така.На нас дори и бюрото ни се регулира на височина...,ще расте с нас. Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 482
Ние имаме 2 стола с подлакътници и крака с колела - от единия се надраска ламината в хола, той беше предназначен за компютърното бюро, чийто плот се изтегляше напред. Другият стол стоеше в детската пред ученическото бюро на големия ми син. Като направихме нова детска, съответно с ново ученическо бюро, което да е с изтеглящ плот като компютърните, първо се установи, че по-добре е да махнем подлакътниците на стола, после решихме, че след постоянното местене на стола, въртене на него и прочие (дори имаше 2-3 прекатурвания с целия стол на земята, ама шило в торба като не стои), най-добре е да си вземем 2 нови стандартни стола, тип посетителски, другите не се оказаха подходящи за нас.   Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 39 762
И аз ще мина през Еником Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 642
Кога изписахте две страници?  Shocked Аз пак съм изпуснала новата темичка.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 301
 Grinning да се запиша че ви изпуснах

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Запис и от мен.

Останаха ни обувките...

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
остана ми само тази пуста тетрадка А5 с чисто бели листа Rolling Eyes

а на последната РС отпреди два дни се разбра, че тр да режа и някакви картончета 5 различни размера, направо край няма... какво ли още ще измислят, не знам...

Фантичке, заедно са дечурлигата в занималнята, но вас не съм ви засичала.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 035
Та, днес ще тичкам до Кауфланд, там видях хартия за подвързване с Ягодка. [/b]
Ако не си намерила въпросната хартия , да знаеш че в Метро има готови подвързии- хартия + найлон с Ягодка


Останаха ни обувките...
И на нас ...плюс подвързии за учебниците

# 27
  • Мнения: 368
аз днес купих много хубави подвързии за тетрадки с коли и спайдермен

# 28
  • Мнения: 455
аз днес купих много хубави подвързии за тетрадки с коли и спайдермен
От къде това,че на нас също ще ни трябват подвързии с някакви подходящи картинки за момчета ( най-добре нещо с Наруто или Юги О, но се съмнявам да има ).

# 29
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние трябва да купуваме папки с копче или цип, различни цветове за отделните предмети и по папките да се ориентират.

Общи условия

Активация на акаунт