ГИМНАЗИСТИ ВЕЧЕ

  • 30 100
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 171
Директорът на ТУЕС днес ги е приветствал с израза :"Welcome to the hell".
После са пуснали някакво рок парче и "както във филма "300" небето почерня от стрели така сега пооранжевя от морковите" (това последното е цитат от детенце  Mr. Green)
Още не знаем кой ни е класен/класна ....

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Момичета, осми клас не е ли последен от основното образование? Доколкото знам, гимназията е от девети клас?  newsm78

Иначе, да споделя, и ние се чудехме за китката - трябва ли, не трябва ли. Ама взехме и видях, че половината деца горе-долу носеха.  Grinning Синът ми ме изтърпя да го придружа до двора и 15 минути преди обявеното начало се разделихме по живо, по здраво. Запознал се е с класната си - по немски. Какво ще учат по специалността ("реставрация на мебели") - не е ясно.

Ох, много емоциално съм настроена днес.  hahaha
Успех на всички дечица!

# 32
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
На добър час и от нас на всички гимназисти, гимназистки. И да се стягат родителите  Peace
И при нас мина доста емоционално. Аз изпълнявах ролята на "Побит колец" в двора на НПМГ, докато девойката без притеснение си намери дружки в нейния осми "Е" клас- като "Е" класата на мерцедес  Laughing Много е доволна и всичко, което е видяла досега и харесва- като се почне от класната, съучениците /с някои от тях е ходила на курс/ а пък господина от курса ще и преподава биология, от което е още по- щастлива.
Изобщо, засега много положителни емоции, пък ще видим нататък.
Успешна учебна година на всички   bouquet

# 33
  • Мнения: 377
Момичета, осми клас не е ли последен от основното образование? Доколкото знам, гимназията е от девети клас?  newsm78 ...

Виж сега, ние си знаем, че децата ще получат дипломи за завършено основно образование чак след 9-ти клас, ама то не ни пречи! Тъй като децата вече учат в езикови гимназии или гимназии с друг профил значи са гимназисти!!!
Не разваляй удоволствието на мамите!  Laughing

# 34
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Честит първи учебен ден на всички дечица в новите училища!!!
На мен ми се губи една Дидкапитка,къде ли е?И май и Крисче не е писала...

# 35
  • Мнения: 438
Привет и от мен в новата тема!
bloomnicer - и аз седях вчера като колец в двора на НПМГ.....но като не те познавам....
Питах Лазар за ТАня и той ми каза, че седи на средната редица.....ама,че запознаване. Иначе и той е очарован от класа,но за класната има противоречиви чувства.
Успешна година на всички и много поводи за радости от предстоящите успехи!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Не разваляй удоволствието на мамите!  Laughing

А, моля, нищо подобно, ти пък. И аз се кефя за мойто хлапе.
Ако някой е обиден, моля да ме извини.

# 37
  • Мнения: 660
Успех на всички и от нас , макар и с ден закъснение !!!

Нашият младеж е доволен , че е открил половината / по неговите думи / си познати от курса и това го успокоява много . Класният му е мъж и това още повече го радва , защото му писнало от жени  ooooh!!

Чао засега !

# 38
  • Мнения: 2 708
Привет и от нас на празника на Вяра, Надежда, Любов и София Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Да се запиша и аз за протокола в темата. Макар че, надали ще пишем така, както миналата година. Ще ми се да е по-спокойно Laughing

За сега всичко си върви нормално.  След притесненията и успокоението, което все пак дойде, след като видяхме, че в новото училище не ядат хора, нещата си улягат. Пък и подобаващо отбелязване на началото на учебната година организирах с нашто си ритуално посещение на ресторант на 15ти. Пък и мама се сети да се обади на майката на най-добрия ни приятел от старото училище и въобще беше "супер яко" а аз бях на "готината" майка Wink

Успех на всички дечица и техните вече поуспокоени майки. Heart Eyes

Замислих се, че вчера бяха първи клас, а днес са вече гимназисти и има няма 5 години и ще отлетят и някак се умъчних, но добре че имам 2 години гратисен период, заради малката, та да не са 5, а 7 Laughing

# 39
  • Мнения: 191
Честит празник на всички празнуващи днес!
  bouquet  bouquet  bouquet

По темата:
Училището - "става" newsm10
Тоалетните - "на светлинни години пред 32-ро"  thumbsup
Класната - "готина е... все пак още не си е показала ноктите" Rolling Eyes
Съучениците - "нормални"
 newsm03

Това е накратко, но истината е, че не спира да разказва за всичко, което е преживяла в училище! Аз съм щастлива! Мисля, че се харесахме с това училище!!!

# 40
  • Мнения: 2 708
Юлия, ти като написа за впечатленията от училището, се сетих какво каза Ивчето, когато сестра ми й се обади да я пита как е училището. На мен все пак ми разказа повечко, защото знае, че ще ми стане мъчно, ако не ми го разкаже по-подробничко, но на нея отговори с една единствена дума, която ме порази и натъжи.

Та на въпроса "Как е в новото училище?", отговорът е "БЕЗДОМНО".

Милата. Няма ги познатите деца от стария клас и училище, нови приятелства още нямаме, среда нова, непозната, различна, плашеща, защото тя е много чувствителна вътрешно, въпреки, че не го признава. И някак от тогава не спира да кънти в главата ми тази една единствена думичка БЕЗДОМНО, особено сутрин, когата в 6.20 по тъмни доби излиза и потегля......... smile3518


Кога ли ще приеме новото училище и клас.......??? newsm12

# 41
  • Мнения: 3 200
Крис, опитай се да мислиш позитивно!
Децата се приспособяват по-бързо, отколкото предполагаш.
След седица новите лица ще са вече познати, след две седмици образите на съучениците от предишното училище ще почнат да избледняват...
Колкото по-дълго ти мислиш, че тя има проблем, толкова по-дълго проблемът ще стои.
Не го задържай с мислите си.
Всичко ще е наред при Ивето, дай й време.

# 42
# 43
  • Мнения: 2 708
Абсолютно си права Уич, знам че е така, затова и не показвам пред нея, че ми е станало мъчно. Но това на вас мога да го споделя Laughing Ние майките, нали сме си лудички, пък аз съм от много лудичките, така че проблемът е ясно, че е повече мой, отколкото неин. Даже тя може и да е забравила, какво е казала, но тази дума съдържа толкова много неща, че аз .....

Иначе, пред нея съм колос, ухилена, подкрепяща, дърдореща, разпитваща небрежно, абе въобще.... не се издавам Peace Heart Eyes Peace

По физическо, трябва всички момичета да са в небесно сини ти шъртки, демек тениски. Момчетата с бели. Това лично ме озадачи, та сега трябва да търсим този цвят. Добре, че една колежка ми каза за една българска фирма, която произвежда български трикотаж, (Дино) та ще ходим в събота да издирваме такива. Хич не ми се щеше да ходя по разни пазари и сергии.

# 44
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Крисче,при нас в Билата има такива тениски-всяккави цветове,сигуран съм че има и небесносини.,аз си купих за в къщи точно такъм цвят...Пак са български-на Vanev са и стават ,не помня колко струваха,но со по-малко от 5 лв.

Общи условия

Активация на акаунт