ГИМНАЗИСТИ ВЕЧЕ

  • 30 097
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 210

 Hug

Само не се разболявай по сайта, че доста боклуци има, пък те уж все подаръци ти дават ......Единствено е гарантирана изненадата  Laughing

Аааа, не! Аз съм си болна по моя сайт- номер 10 се нарича  Joy И не го сменям вече 5 години...направо съм пристрастена  Laughing

# 286
  • Мнения: 191
Здравейте момичета!!!

Първо искам да благодаря за информацията по питането ми за "математическите турнири"
bouquet  bouquet  bouquet

После да благодаря за откровенията. Спасихте ме от грешни мисли и размисли  newsm78 Бях останала с впечатлението, че по училищните проблеми само аз се се отнасям с детето си като с дете. Confused
  bouquet  bouquet  bouquet



# 287
  • Мнения: 191
Ехооооооооо, Биситка!!! Къде се загуби?! Никаква не се показваш напоследък!  nnnuu Хубава работа! Аз с кого да си коментирам Немската тук?! А Крисчето? И то не се вясва от известно време насам. Ама какво става на германския фронт?
 ku-ku

Е, нищо... аз пък ще си кажа тогава... за Немската.  bowuu
От тази седмица имат най-после пълна програма. Даже физическо ще имат. Доживяхме! Ама салона все още не е готов, та не се знае какво точно ще правят в часа.

Преди Коледа ще имат посещение от ученици в последните класове на лайстунгкласе-то да разкажат на зайците дали си заслужава напъна. Миналата седмица една госпожа от същите (преподавателка по математика ) ги е посетила, за да ги мотивира един вид. Разказала им, че нивото на преподаване по математиката в лайстунга било едва ли не върха на сладоледа; учебниците били безплатни Stop и прочие що-годе "нормални" суперлативи, но покрай тях - доста невероятни такива. Не си заслужава да ги преразказвам. Не е ли по-разумно, питам аз, да поканят и родителите да чуят какво се предлага на децата им?!

# 288

Общи условия

Активация на акаунт