Отговори
# 255
  • Мнения: 389
Благодаря на всички, които гласуваха за нас  Hug  bouquet

Мира, веднага ти обяснявам как да гласуваш   Mr. Green

В горен ляв ъгъл на снимката виждаш в момента 104 votos  и под него при теб ще пише VOTAR. Натискаш votar и готово  Peace Wink




Ето единия линк  Grinning:
http://www.lazoos.com/foto-ana-maria-de-4-meses-con-su-papi_fd1c2c6.html

# 256
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Vivian*, всъщност натисках VOTAR, но очаквах гласовете да се сменят автоматично... А и още нещо странно - при мен същата тази снимка има 101 гласа, а при теб /на превюто/ гледам вече са 104...
Успех! Peace Надявам се наградата да е интересна!

# 257
  • Мнения: 148
  bouquet Благодаря за страхотната темичка. Аз се включвам малко на време, но изкарахме още една седмица на Банкя и нямаме там нет, та.... Ние сме си супер, в петък сме на консултация, педи без да ни пита за избор ни каза да си вземем Пентаксим, но и имам доверие та ще я послушам....
Сега се връщам да ви попрочета Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 210
Вече са 124 гласа  Laughing
Много неприятно това време  Sad

# 259
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
138 вече  Peace!

Ужас е времето  #Cussing out! Ще се побъркаме с дребния в къщи  #Cussing out!

# 260
  • София
  • Мнения: 226
Колежки мами - дайте акъл.

Марина нали ви казах, че яде по 140 мл /това е количеството вода и към него добавам 4и2/3 лъжички АМ/, обаче само 4 хранения правим така. И говорих с една приятелка и тя яко ме нахока, че това било малко /то си е малко всъщност/ и трябвало по-начесто да и давам да яде. Да, ама аз се ръководя по детето - яде като иска, спи също така и сама си прави режимите. Две вечери взех да и давам непосредствено преди лягане по 120 допълнително и тя го яде. Но снощи дори баща и вика - ми тя не е гладна - защо и даваш. Та незнам какво да правя - да тъпча ли това вечерното без да си иска или да продължавам да давам само когато е гладна.

Когато е гладна ако се опитам да дръпна шишето преди да си е изяла всичко ужасно се сърди и реве, а вечер муца - ама просто защото има нещо в устата. Дори и по-рано да го дръпна не реагира хич. Вие какво бихте направили в тази ситуация?

# 261
  • Мнения: 3 743
аз не бих тъпкала детето, ако не е гладно. схемите са само ориентировъчни. по-добре се води по детето. На 3 месеца може и 5 500 да тежи, може и 7кг, аз не бих дала едно и също количество мляко на две такива деца, пък незнам Thinking

# 262
  • Мнения: 5 713
Бих се ръководила по детето, marvele.
Не слушай тоя и оня, детето най- добре ти показва. Simple Smile

# 263
  • Мнения: 389
marvele, и аз те съветвам да се водиш по твоето си дете. Ако е гладно му дай, ако не не го тъпчи  Peace

# 264
  • Русе
  • Мнения: 636
И аз гласувах и на 3-те  Peace Успех  Praynig Много сте сладки  Heart Eyes

Миша, много неприятно това  Sad моето момче пък по същия начин отказваше да засуче от мен, искаше шише!  Rolling Eyes Характер си имат бебоците!

marvele, как наддава детето, ако наддава нормално се ръководи по нея (в книгите пише І тримесечие по 700-800гр на месец, ІІ трим. - 600гр, ІІІ-ІV - 500), това си е мое мнение де, но ако е назад с кг увеличи количеството с малко напр. 150мл вода с 5 лъжички АМ. Митето в началото баща му все викаше гладен е, направи му да яде и за много кратко (19 дни) беше качил 1 кг и доки каза не повече от 800 мл на ден. От месец е на диета и си хапва 6 пъти по 120 мл вода с 4 л. АМ. Да не е злояда малката Марина? До колкото ми е известно има млека, които са за такива деца, малко по-сладки са, поне така ми казаха  Peace

Ходих на преглед при гинеколожката ми - добре съм, има си още малко едно петънце, но не било опасно, това ще ми е белега от раждането каза  Naughty През това време (нямаше ме 1 час) двамата Митковци се гледали, като малкия го оставих да спи. Та прибирам се аз и гледам на портмантото - биберон от шише, което почти не използвам и щях да изхвърлям. оказа се, че малкия се събудил с рев - гладен!, баща му скочил да му прави мляко, и хванал първото шише (не отворил стерилизатора, където държа оборотните)... Детето беше мокро, поокъпано, ошашавено и най-вече нахранено  Peace Вече биберона е изхвърлен в коша  Mr. Green Било е много интересно предполагам - гладно бебе, бързащ баща и калпав биберон... последствията - разлято мляко, строшени нерви, без малко да останем без огледало, че биберона е хвърчал  hahaha  Joy нямам думи  Laughing Поне вече не се очертава да ходя насам-натам и ще си гледам съкровището, а баща му ще го гледа само под зоркото ми око  Peace

Хубав ден от нас за вас  Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 3 743
Кори, обратно на ксениа, бих те посъветвала да скъсиш интервалите за хранене. Жорко си знае най-добре. Ако му е малко млякото, единственият начин да си го увеличи е да суче поо-често, на принципа "по-голямо търсене, по-голямо предлагане". До няколко дни трябва да се нормализира и да се възстановят 3-часовите интервали Peace

# 266
  • Мнения: 3 743
...Та сега направо незнам какво ще правя ако наистина ми намалява кърмата
Пробвай това, само 1.20лв., но действа.  Peace
 

откъде се взема и какво съдържа?

# 267
  • Мнения: 80
Samimami  Hug  Hug  Hug !Gali80 предполагам,че го има по аптеките  Thinking.Аз посъветвах Kory да увеличи интервалите за да види дали гърдите й се пълнят достатъчно и евентуално да се изцеди за да разбере дали е достатъчно количеството,ако й е възможно.От друга страна и ти си права,че при недостиг е по добре да се кърми по на често за да се увеличи производството.Стига обаче да е сигурно,че не достига кърмата  Peace !
При нас днеска е тишийна и спокойствие да не повярваш просто  Rolling EyesМалката се събуди в 9.20 и сега пак го удари на сън.Добре че  Grinning!
 

# 268
  • варна
  • Мнения: 256
Колежки мами - дайте акъл.

Марина нали ви казах, че яде по 140 мл /това е количеството вода и към него добавам 4и2/3 лъжички АМ/, обаче само 4 хранения правим така. И говорих с една приятелка и тя яко ме нахока, че това било малко /то си е малко всъщност/ и трябвало по-начесто да и давам да яде. Да, ама аз се ръководя по детето - яде като иска, спи също така и сама си прави режимите. Две вечери взех да и давам непосредствено преди лягане по 120 допълнително и тя го яде. Но снощи дори баща и вика - ми тя не е гладна - защо и даваш. Та незнам какво да правя - да тъпча ли това вечерното без да си иска или да продължавам да давам само когато е гладна.

Когато е гладна ако се опитам да дръпна шишето преди да си е изяла всичко ужасно се сърди и реве, а вечер муца - ама просто защото има нещо в устата. Дори и по-рано да го дръпна не реагира хич. Вие какво бихте направили в тази ситуация?

Ние ядем 120 вода + 4 л,АМ...Ей сега на обяд му дадох 135 вода и ела ме виж каква съм повърната  Close / от акъли и съвети/
Не слушай никой освен детето си Peace.....Аз пак от акъли /и малко нерви/ си спрях кърмата, а сега аз си купувам Ам-а #Cussing out

аз не бих тъпкала детето, ако не е гладно. схемите са само ориентировъчни. по-добре се води по детето. На 3 месеца може и 5 500 да тежи, може и 7кг, аз не бих дала едно и също количество мляко на две такива деца, пък незнам Thinking
Малкия беше 3730 когато почна да яде 120 вода...Сега сме 4540 и още не иска допълнително Peace...Искам да кажа че и килата нямат значение Hug

# 269
  • Мнения: 60
Малкия беше 3730 когато почна да яде 120 вода...Сега сме 4540 и още не иска допълнително Peace...Искам да кажа че и килата нямат значение Hug

моите представи за размер и тегло ли са изкривени или това ми се вижда малко  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт