Къде спортуват нашите деца?

  • 248 045
  • 2 058
  •   1
Отговори
# 1 995
  • София
  • Мнения: 2 768
И ние ходихме на свободната пързалка в Славия и много й хареса на щерката, обаче нямаше по гнусно нещо от наетите от там кънки-не съм виждала по-очукани, мръсни и миризливи кънки в живота си  #Cussing out Когато детето ги свали от краката си се разнесе адска зловонна миризма  #2gunfire Съответно сега ще купуваме кънки, ще бъде Коледния подарък, още повече че и самата тя си го е поръчала. Бихте ли препоръчали изпитан магазин или сайт с детски зимни кънки? Замислям се и за комбинираните зимни кънки и ролери, обаче съм чувала, както при други неща които са 2 в 1, че има компромиси...  newsm78 Има ли някой впечатления от такива комбинирани кънки?

# 1 996
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не харесвам комбинирани кънки. Ние имаме отделно зимни кънки и ролери. Тъпото е, че кънките ги обуха точно 2 пъти и вече са малки. Малката ще вземе на кака си, но единият чифт вече ни е излишен.
Ние ходим на кънки в Зимния дворец- или на свободна пързалка, или на тренировка по фигурно пързаляне.

# 1 997
  • София
  • Мнения: 1 655
Дъщеря ми има комбинирани и е доволна - като се има предвид, че зимни кара пет-шест пъти в годината, за мен са добър компромис. Бяха й коледен подарък миналата година, купихме ги от СпортДепо.

# 1 998
  • Sofia
  • Мнения: 26 574
Регулируемите кънки са добър вариант за децата имайки предвид бързия им растеж,но са само до 40 номер.Имам познати с такива кънки за децата им и са доволни

# 1 999
  • България, София
  • Мнения: 638
Регулируемите кънки са добър вариант за децата имайки предвид бързия им растеж,но са само до 40 номер.
Напротив - аз купих и на двамата комбиниран вариант (ролери/кънки) номер 40-43. Даже и баща им се напъха в тях. Избрах Worker - имат доста модели, пък и чехите са с традиции в този спорт. Дъщеря ми ги кара няколко пъти като кънки, синът ми още не е. Като ролери са О.К. Ако се окажат здрави, за мен това е много удачен вариант във всяко отношение.

# 2 000
  • София
  • Мнения: 2 768
Регулируемите кънки са добър вариант за децата имайки предвид бързия им растеж,но са само до 40 номер.
Напротив - аз купих и на двамата комбиниран вариант (ролери/кънки) номер 40-43. Даже и баща им се напъха в тях. Избрах Worker - имат доста модели, пък и чехите са с традиции в този спорт. Дъщеря ми ги кара няколко пъти като кънки, синът ми още не е. Като ролери са О.К. Ако се окажат здрави, за мен това е много удачен вариант във всяко отношение.
и аз поръчах и дори вече ми доставиха worker, но само зимни кънки, за ролерите-лятото ще го мисля...
Само не съм сигурна дали стоманеното им острие е неръждавейка, но се надявам , да е така.
Сега и аз нямам търпение отново да ходим, но ще изчакам да минат коледните празници, за да си кара с подаръка.
Много благодаря на всички за споделените впечатления и мнения Hug

# 2 001
  • Sofia
  • Мнения: 26 574
Да,наистина имало и по-големи,днес видях точно тази номерация 40-43 за 105лв.Много ме е яд,че избързахме с покупката,з-то има нужда и от ролери...А от къде мога да купя протектори за кънки

# 2 002
  • София
  • Мнения: 167
Протектори можете да купите от магазините в Зимния дворец или Славия.

# 2 003
  • Sofia
  • Мнения: 26 574
На Славия магазин ли има

# 2 004
  • Мнения: 5 255
На Славия магазин ли има
Да

# 2 005
  • София
  • Мнения: 2 768
аз също не съм видяла магазин, би ли споделила къде се намира?

# 2 006
  • Мнения: 5 255
аз също не съм видяла магазин, би ли споделила къде се намира?
Влизайки към пързалката в дясно.

# 2 007
  • Sofia
  • Мнения: 26 574
А нови ли са ,или втора употреба

# 2 008
  • Мнения: 1 144
Момичета, споделете моля някой посещава ли спортната база на Българско школо и какви спортове има за деца, освен плуване и баскетбол? Много е оскъдна информацията в мрежата, явно защото е нова.

# 2 009
  • Мнения: 5 255
А нови ли са ,или втора употреба
Нови със сигурност, а за втората употреба не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт