Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3
Зравейте!
Първо , Бамби, честит рожден ден!  bouquet Здраво бебе и много радости оттук нататък!

При нас нещата се нормализират днес. моите изследвания са ок- тоест като давам урина имам повишено ниво на левкоцити и бактерии, а стерилната е чиста...Не разбирам особено как става това, но нямало проблем.

Интервенцията при сестра ми е минала без усложнения, дори днес я изписват да си ходи вкъщи. Поне си отдъхнахме затова. ще ходя надвечер да я видя и да я ободря. на цялата ни щуротия къщата е пълна с майстори....

къде е ники с хубавите новини? С всеки изминал ден шансовете нарастват според мен Simple Smile

Хубав ден на всички!

# 211
  • Мнения: 252
Elmina за фервекса моят доктор беше против,ама той по принцип е против всички лекарства.аз се лекувах с мед и лимони+парацетамол.а за носа си капех лук вътре.много е гадно ама помага за 2 дена бях на крак.според мен не бързай с лекарствата за сега.и бързо оздравяване!!!

# 212
  • София
  • Мнения: 607
Честит рожден ден, bambi   bouquet   bouquet
Пожелавам ти много усмивки, здраво и неревливо бебче и весел празник днес!

Аз от понеделник съм пак на работа, Боби го пускам на частната градина, защото неговата ще е в ремонт 1 месец. Омръзна ми с тези неуредици, но няма как.

Лек и усмихнат ден на всички! Дано лошите новини да са по-малко!

# 213
  • Мнения: 342
Явявам се на отчет nuts Мойта мацка е пораснала много, и вече върви с 1 седмица напред (отговаря на 25 г.с. и 2 дни)..  и ще е дългокрака! Flutter Беше застанала седалищно, по турски, и си смучеше палеца необезпокоявана.
Направиха ми кръвна картина, хемоглобин 105 - изписа ми Sorbifer Durules.
Качила съм 3 кг за последният месец, акушерката ме скастри, че повече от 1,5 кг на месец не е добре и да минавам  на разделно хранене.. #Crazy

За кръвта от носа ме прати на УНГ, не било нормално всяка сутрин да тече..

liliiv, чeстита студентска книжка Simple Smile да я напълниш с хубави оценки!

Зари, чакаме те да се похвалиш днес дали твоето мишле ще е мачо или кукла Simple Smile

Елмина, защо точно Фервекс? Аз миналата седмица бях с настинка, и пих Панадол. След 2 дни забравих за настинката. Peace

А вие, пловдивчанки как сте сред тия пушеци? Сутринта по новините посъветваха майките с деца и бременните да избягват разходките.. Thinking

# 214
  • Мнения: 19
Браво, Йоанка! Госпожицата щом е наред и мама ще е спокойна. За хемоглобина аз вчера споделих, че моят е 107 и доки ми каза, че е нормално и не трябва да пада под 100 и не ми предписа нищо. Днес ще питам другият доктор да видим той какво ще ми каже. newsm78

# 215
  • Мнения: 2 957
Elmina аз няколко дни бях с ужасен гърлобол.Вчера по съвет на лекарката ми си взех Стрепсилс за смучене и още след първото хапче нямаше и помен от болката.

# 216
  • София
  • Мнения: 276
Сетих се да ви питам- за борсите за пазаруване

Мои роднини са ходили в Пловдив в някаква борса ВИС ВИТАЛИС- и от там са си купили всичко за бебо: от ританките- до шишетата, леглата и т.н.  Цените са били На Едро- тоест едно 30 % под пазарната.

Та исках да питам някой знае ли за такава борса в София, ( като изключвам Илиянци #2gunfire)

***И моят хемоглобин е под 100, а вече 2 месеца пия или Малтофер или Тотема newsm78

# 217
  • Мнения: 22
Да, но аз след близо две опаковки ефизол съм си все така, дори ми се появи ужасна кашлица. И аз пих два дни панадол, но не ми мина. За това мисля за Фервекс. Дони до утре съм по-добре.

Yoanka, браво за малката принцеса! Къде я криеш обаче незнам, тъй като аз корем не виждам Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 308
Благодаря Лилиив! Явно съм останала с грешно впечатление за количката ooooh! А този магазин трябва да е някъде до нас до пазара ама нямам представа къде може да е. Може да отидем някой ден заедно, като го открием къде е Laughing Иначе този в Дружба 1 го знам, но ми е далеч за ходене пеша, поне за момента.

Елмина, можеш Панадол да пиеш и парацетамол, но Фервекс не. А за хремата - аз моята е преборих с 2 инхалации с лайка Peace

# 219
  • Мнения: 23
Йоанка  браво на бебка,това за килограмите кажи и да си гледа работата ,ти до сега не си качвала и е нормално да качиш за месец 3 кг,а почти всеки месец качвах до тук по 2-3 кг и на мен нищо не ми е казала а пък е една и съща изобщо не и обръщай внимание,на мен ми обясни да не се притеснявам че всичко било хормони.
Елмина фервекс категорично ми го забрани моята доки защото съдържал незнам какви неща,,,,аз се лекувам само с хомеопатия и панадол на хапчета много помага,вземи си и пробвай ,също може да си вземеш хомеожен и коризалия и те много помагат на всеки час по едно се смуче
ЧЕСТИТО И НА НОВАТА НИ СТУДЕНТКА -МНОГО УСПЕХИ ЗАНАПРЕД

# 220
  • София
  • Мнения: 141
liliv, честито   bouquet Присъединявам се към пожеланията на yoyoana.

Аз днес съм на ЖК. Нямам търпение да видим колко е порастнал бебчо. Ще си науча резултатите от изследванията и ми е малко притеснено. Дано всичко да е наред. Стискайте палци.

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
yoyoanКА  - Браво добре се грижиш за принцеската!Да ти е жива и здрава !Манекенка ще е  pletka!Йоанка  newsm78 Thinking къде ти ги видя пък на теб тия килограми???Ами то се гледа не за месец колко си качила, а от началото до сега  ooooh! при все , че ти не си качвала така от началото е нормално да наваксаш малко  Hug
А за пушека не питай  Twisted Evil.На мен ми е много притеснено дали не вредя на бебка  Praynig Praynig Praynig се всичко да е наред!Аз избягвам разходките ама то влиза и вкъщи   Cry така че , много не съм се защитила Thinking

Elmina newsm78 как така нямаш мила?И като ти се наложи нещо къде ходиш?Я за болничен и сега след раждането ще ти се налага  Confused
И АГ - то можеш да питаш не само Джипито Peace какво и колко няма да вреди на бебчето !

Бръмче-аз вече направих първо пазаруване от там.Наистина има всичко , за цените не е много така , защото са ниски , но при едрово само.На дребно някой неща са и малко по височки от малко магазинче.И аз си мислих , че за бодита и ританки и аз мога да взема цял плик .Нито ще са ми много ,а и ще са ми изгодни.Ако в София няма ела в Пловдив ще се разходим заедно  Hug


Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 13:39 от rrhh

# 222
  • Мнения: 67
Честито на всички празнуващи!!!!С пожелания за здраве сбъднати мечти и прекрасни бебета през декември! smile3525 newsm51 newsm07
Заминаваме за врачанския балкан за почивните дни и много силно ще се надявам в понеделник да има прекрасни новини за бебчетата на Ники.
Стискам палци и се моля за тях fingerscrossed newsm10
В понеделник е първият учебен ден на всички ученици: успешна година!Нашия батко също тръгва в първа група, така че ще се празнува Laughing
Чао и лек и усмихнат ден на всички!

# 223
  • Мнения: 19
Честно казано не знам как ги мерят тези килограми. На мен на последната женска консултация ми казаха, че съм наддала 5 килограма #Crazy При положение, че аз се меря всяка седмица на един и същ кантар в един и същи момент почти без дрехи и от началото си следя, че съм наддала 8 кг за тези пет месеца и половина. А като ходих първия път да ме теглят на консултация беше пролетта и бях навлечена. Та изходните килограми според мен не са точни, сега пак продължават да ме теглят с дрехите. Въобще не им вярвам на техния кантар. И си се следя по моя. Heart Eyes

# 224
  • Мнения: 399
Йоанка,чудя се на кого ли ще прилича твойта дългокрака мома?  Thinking  Laughing А за килограмите в твоя случай...искрено се посмях на акушерката,която явно има за цел да стряска и да се прави на важна! ooooh! Няма за какво да се притесняваш!  Peace
Аз изобщо не се качвам на кантара в кабинета за ЖК-тегля се вкъщи! Peace

Общи условия

Активация на акаунт