Отговори
# 225
  • Мнения: 342
Йоанка,чудя се на кого ли ще прилича твойта дългокрака мома?  Thinking  Laughing А за килограмите в твоя случай...искрено се посмях на акушерката,която явно има за цел да стряска и да се прави на важна! ooooh! Няма за какво да се притесняваш!  Peace
Аз изобщо не се качвам на кантара в кабинета за ЖК-тегля се вкъщи! Peace

И на мен ми стана смешно Laughing започна да ми обяснява да спирам хляба и тестените храни, никакви въглехидрати.. абе луда жена!
В неделя към плажа ли ще слизаме или..?  Гледам прогнозата, май ще е дъждовно..

# 226
  • Мнения: 616
Лилив честито   bouquet всички изпити да взимаш с лекота Hug

На жк изобщо не им е верен кантара, един път ме изкарва + 5 кг, на другия че не съм качила нито грам  #Crazy аз се меря вкъщи и всеки месец качвам по абсолютно еднакво 1.5-2 не мисля че е чак толкова много, сега започнах да спирам интензивното качване и последния месец съм качила само 0.500 кг. по мои изчисления  Laughing всеки организъм е различен. Важното е че бебката е добре  Hug

Елмина за фервекса мисля, че не е добре да взимаш. Като на мен ми беше зле в началото личната ми каза че Панадол може Peace

# 227
  • Мнения: 65
yoyoana браво на твойта мацка,на мама си ще прилича дългокрака  Grinning.
Ох и аз нямам търпение да си видя моята бебка на 17.09 съм на ЖК.
Аз тази среща ще я пропусна ,но  на лекцията другата седмица ще се видим .
Чакаме добри новини от мамчетата който са на преглед днес.

# 228
  • Мнения: 2 592
Invisible, виждам че си се завърнала. Как мина предродилната при Диков? Как ти се стори той, харесахте ли се?

Аз в началото си бях избрала твърдо него, но колкото повече чета мнения из форума, почвам малко да се разколебавам ... Има и лоши отзиви за него. Докато за Димитров са само добри  newsm78

# 229
  • Мнения: 30
DarraS стискам палци

Elmina по-добре не взимай тоя Фервекс. Идея си нямам какво съдържа ама вътре го бъкат с дрога. Аз съм пила само 2 пъти и двата пъти заспах на работното място  #Crazy после се събуждам като парцал... направо няква кока ли слагат вътре и аз не знам...

yoyoana радвам се, браво на бебка и мама, както изглежда добрите новини от днес още не са свършили, дай Боже още да има!!!

Иначе за пушек в Пловдив май пак само аз не съм осведомена... То няма да е зле тоя телевизор поне веднъж да го използвам за друго освен за паметник  newsm78 къв е пушека????  #Cussing out

# 230
  • Мнения: 22
Нямам личен лекар, тъй като от 4 години не ми се беше налагaлo да се обърна към него и те се сменят ли сменят...Служебно имам някой, но кой незнам. Обадих се на всички заподозрени, но не е никой oт тях, та трябва да правя справка в НОИ. Така или иначе Декември може да се смени и не мисля нищо да правя до тогава. Нали ни осигуряват в Закрила и само там ходя, а сега и в Токуда, за това не ми е трябвал личен лекар. За първия болничен разбрах, че ще ми бъде издаден от Токуда - там където съм на ЖК.

Благодаря момичета! Разубедихте ме напълно за Фервекса. Днес ще опитам с всичко налично и дано утре съм по-добре.

Прегръщам ви  Hug

# 231
  • Мнения: 616
Invisible, виждам че си се завърнала. Как мина предродилната при Диков? Как ти се стори той, харесахте ли се?

не слънце на 17.09 съм при него, другата сряда  Hug и аз прочетох някои негативни мнения, но честно казано смятам че няма доктор за който да има само хубави мнения винаги има някой с лошо. Сигурно и за Димитров има ама не си го прочела още. Важното е че и двамата са отлични специалисти, пък дори и понякога някой да не е на кеф /макар и за наша сметка  Rolling Eyes/. Ще пиша задължително като се видя с него Simple Smile

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Зиги , пушека идва от сметището в Пловдив.По новините казаха да затваряме прозорците и да не излизаме навън.най-запушено е било вчера и тази сутрин между 7 и 9 часа.
Йойоанка  newsm44 да ти е жива и здрава куклата.Нека само добри новини има вече.
Итърнъти, надявам се всичко да се оправи ,все пак има време до раждането  Praynig PraynigДок  ми беше казал , че това се следи до раждане
Ники newsm45, още веднъж много кураж и сили  Praynig Praynig за другата принцеска

# 233
  • Мнения: 4 589
Привет на всички борбени мами,

за съжаление новините около нас за пореден път не са хубави. Вчера по-малкото бебе е починало, другата душица се бори, но положението си остава критично.

Силно ви прегръщам. Пазете се.

# 234
  • Мнения: 22
Ники, много съжалявам! Очевидно шансовете не са големи, но не се предавай! Дано с другото бебч всичко се оправи. Praynig

# 235
  • София
  • Мнения: 308
Ники, съжалявам миличка newsm45

Продължавам да се моля за другата бебка! Дано да се пребори!  newsm17

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
ООООО Ники,  smile3518 толкова съжалявам  Hug.Не се предавай , дано другото бебче успее да се пребори малка душица  Praynig Praynig Praynig

# 237
# 238
  • Мнения: 2 592
Ники, толкова много съжалявам ...

Моля се за другото бебче, дано то успее да се пребори милото. Бъди силна заради него. Прегръщам те Hug


Invisible, малко съм разсеяна напоследък, объркала съм се за датите  Embarassed

# 239
  • Мнения: 1 152
Ники ще се моля за вас с бебка! Бъдете силни ! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт