Чувалче за сън за голямо бебе - какво и откъде?

  • 5 679
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 598
Детето ми (1,4г.) спи с ватирано чувалче без ръкави на "Съником"-Пловдив.Около 12-тина лв. беше миналата година.Отпред е с цип.Не е много широко надолу,но аз взех най-големия номер ,та има доста място за краката.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 298
Виж в "Мария Дизайн"   Hug
Не мога да сложа линк, но ще ти излезе през Гугъл. Отиваш в "За детската стая"
Имах такова, май размер 1 newsm78. Страхотно е - специален памук, хубава картинка (може и името на детето да се напише Simple Smile), цип, който минава отстрани и отдолу, за да се отвори цялото, отделно с тик-так копчета на презрамките. Долу е доста широко. Зимните са с вата.

Подкрепям!
Има и на други фирми, но са от обикновено хасе, което е доста по-грубо от тези на Мария дизайн и хасето се свива много при пране, затова ако купуваш такива внимавай с размера - имала съм случай на чувлче купено по мярка и след две изпирания вече ни беше малко  Mr. Green

Купувала съм и с лепенки, но се отлепваха постоянно малката като мърда докато спи.

Ако намериш на Baby Kingdom гледай хубаво модела, да не е от опасните с дълги връзки, забранени за продажба от Комисията за защита на потребителите:
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=1&document_id=333

# 17
  • Мнения: 2 231
Фирма Ларж предлагаше миналата година страхотни чувалчета. С цип отстрани и копчета тик так на раменете. Има големи размери, а най- хубавото се оказа материята - страхотно плътно памучно трико. 1 година ползване и пране не е мръднал. Аз не съм фен на тези от хасе, та сега пак търся такова, но за сега безуспешно. Купих го от едно от магазинчетата в постоянният базар под НДК за 20 лв.

# 18
  • Мнения: 1 153
Фирма Ларж предлагаше миналата година страхотни чувалчета. С цип отстрани и копчета тик так на раменете. Има големи размери, а най- хубавото се оказа материята - страхотно плътно памучно трико. 1 година ползване и пране не е мръднал. Аз не съм фен на тези от хасе, та сега пак търся такова, но за сега безуспешно. Купих го от едно от магазинчетата в постоянният базар под НДК за 20 лв.
Чувалчетата на Захи са от такова плътно трико, поне летните, зимни още не съм виждала. Фирменият им магазин е в Лозенец, на ул. Бигла.

# 19
  • Мнения: 2 231
Фирма Ларж предлагаше миналата година страхотни чувалчета. С цип отстрани и копчета тик так на раменете. Има големи размери, а най- хубавото се оказа материята - страхотно плътно памучно трико. 1 година ползване и пране не е мръднал. Аз не съм фен на тези от хасе, та сега пак търся такова, но за сега безуспешно. Купих го от едно от магазинчетата в постоянният базар под НДК за 20 лв.
Чувалчетата на Захи са от такова плътно трико, поне летните, зимни още не съм виждала. Фирменият им магазин е в Лозенец, на ул. Бигла.
Оооо благодаря за инфото  bouquet. Аз и без това зимните ги смятам за много дебели и неудобни, търся си точно летен модел от плътно памучно трико. Ще търся тогава на Захи. Как вървят цените горе-долу newsm78, че ще й купувам 2.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
То във Вис Виталис има няколко вида чувалчета. Имам точно това което описваш с лепките, но никак не е удобно, вечер докато натъпчем детето вътре голям зор виждаме и ще го нося да му сложат един цип от страни. Имам и едно друго, което не е толкова дебело, но пак е ватирано то е с тик-так копчета на раменете и с цип от едната и от долната страна, много ми е удобен.
А чувалче с дълги ръкави имах когато каката беше бебе, по-голяма глупост не съм виждала честно казано и ги махнах още първата седмица.

# 21
  • Мнения: 4 784
И на мен тези с ръкавите ми се струват доста непрактични. За това и не сме ги ползвали.

# 22
  • Мнения: 136
много ми харесва всичко на Мария дизайн, още докато бях бременна поръчах спално бельо, после и чувалче. Вече ни е малко , но го ползвам като така нар. джобарник. Май дойде време за ново,  а това с името е супер  Peace

# 23
  • Мнения: 1 558
Здравейте! Искам да ви попитам защо чувалчетата с ръкави са непрактични? Аз очаквам зимно бебе и си мислех, че това е по-добрия вариант. Така не му ли е хладно на ръчичките?

Общи условия

Активация на акаунт