Щъркелче, не се бави, а бързо СЕПТЕМВРИйчетата донеси!

  • 12 909
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 125
Оле Пееща...ей сега разгледах снимките. Ма голямо спокойствие излъчва твоето момченце Simple Smile А това слънце на фона къде е бре, мами? И Асето имаше снимки на него като че ли... Искам и аз.

Честита рожба Аида на Ланвинка!!!

Честит рожден ден, Ване!

Аз май се попресилих с тия разходки - всичко ме боли сега. Ама няма начин - ще търпя... Проблемът е, че така и не се наех на по-дълги разходки по време на бременността - за по 20-30 мин максимум бяха. Сега ми се връща...

# 226
  • София
  • Мнения: 1 192
Честита дъщеричка Аида на Ланвинка!!! Какво прекрасно име, да е много щастлива и красива!

Честит рожден ден, Ване!

# 227
  • Мнения: 1 226
Ирини, Ланвинка да са ви живи и здрави малките принцеси!!!!     bouquet  bouquet


Ване ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН.

И  да помоля за малко стиснати палци утре! най-после ще се срещна с малката ми принцеса. Надявам се всичко да е наред. Praynig

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 21:38 от stelllla

# 228
  • Мнения: 343
Честита дъщеричка на Лавинка! Да расте здраво и усмихнато дете  bouquet

Стелче, стискам палци. Защо сте издърпали секциото? Наред ли е всичко?

Утре много мами имат насрочено секцио. Стискам палци за всички да мине като по вода.

Ване, честит рожден ден bouquet

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 21:44 от Григчо

# 229
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Благодаря ви за пожеланията - трогната съм  Hug !!!

Успех на всички, които ще раждат утре   Peace !!!
Май ще има много бебенца, живи и здрави  Praynig  Praynig  Praynig !!!
Дано светлият празник ни донесе много късмет и радост !!!

# 230
  • Мнения: 29
Стела, когато бебето се беше обърнало и си говорехме за секцио, тогава 17.09. беше датата за която щях да настоявам. Дано ти донесе много късмет-хубав ден е. Имаш много стиснати палци от мен  fingerscrossed !

# 231
  • Мнения: 1 226
Благодаря ви момичета. Веднага щом мога ще се обадя. Hug Hug Hug Hug

# 232
  • Мнения: 11
здравейте и он нас 2в1  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 wavey
стела-стискам ти палци и бъди сигурна че всичко ще е наред и ще мине добре  Praynig
честита рожба на мама лавинка.да ти е жива и здрава
ване честит рожден ден и от мен.да си жива и здрава и много щастлива  newsm59 nbirthday  Gift  party023 newsm38 Tada  ura  bigdance2 Tada  Party Time bdbaloni baloni hbday happy bd baloni.
аз съм все в същото положение.беба неще да излиза и това си е и май в четвъртък ще предизвикат раждането.от време на време имам болка и втвърдяване и много ритници ама нищо повече  Praynig.искам да излиза мислех че ще я родя по-рано а аз преносвам ужас  #Crazy.надявам се и при мен всичко да мине наред,но знам ли.остава ми само да се моля  Praynig.чао за сега от нас ако има или стане нещо веднага ще пиша.  love001  love001  love001

# 233
  • Мнения: 1 226
Лили успех  Hug Hug Praynig Praynig

# 234
  • София
  • Мнения: 1 192
Стела стискаме палци!  С много любов да посрещнеш утре дъщеря си, ние ще чакаме с надежда  да ни съобщиш и с вяра, че малката ще е голяма късметлийка!

# 235
  • Мнения: 11
благодаря ти ина теб ще ти е нужен.не се притеснявай всичко ще е наред само бъди спокойна и уверена,а не като мен шаш и паника  newsm10 newsm10.дано и моята принцеса се роди утре за да не се налага да ми предизвикват раждането  Praynig.късмет на всички

# 236
  • Мнения: 1 633
Ехо, бях на преглед бебо е някъде 3500 и вече изпълва изцяло матката, водите ми са доста намалели имам и разкитие нонямам контракции  Thinking росилни де иначе втвърдявания най -редовно доки каза да ив ада ме види в четвъртък да ме види ще записват и тонове и ще решат дали да не ми пуснат системка. При вагиналния преглед имаше кръв по ръкавицата и и сега даже пак имам леко тапата е де щото е слузесто с кафеникаво. Та така от нас дано бебо да си тръгне сам тя не е много за предизвикване ама и не мисли че трябва мн да преносвам  каза да се разхождам повече тези дни и дано да се реши нашия да изкача.

# 237
  • Мнения: 7
Стеле, успех утре. Ще стискам палци.   Hug

# 238
  • Мнения: 883
Стеле, много целувки и от нас за принцесата!  Hug

# 239
  • Варна
  • Мнения: 9
Честита девойка на Ланвинка     bouquet
Стел, стискам палци за утре да мине всичко по вода и да гушнеш бебка след дългото чакане  Praynig Hug Heart Eyes
Успех и на всички останали които имат планирано секцио за утре.
Аз също си бях харесала тази дата, но ако бебо не тръгне сам не виждам как ще стане newsm78

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 23:29 от Juliko

Общи условия

Активация на акаунт