Къде във Варна естесвен паркет на нормални цени?

  • 5 937
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 691
а може ли да не се маха паркета и отгоре да се сложи ламинат-или ще стане мацана работа

# 16
  • Мнения: 4 300
Мисля, че няма да е удачно- ще скърца, няма да е равно.
Колкото са по големи дъските ( без значение ламинат или естествен паркет), толкова по равно трябва да е. ПРАвило ми е впечатление ламинат и дюшеме, върху които като се стъпи и леко хлътва дъската.

# 17
аз съм за Полекс паркет преди година сложихме диагонално редене в детската и дневната - перфектен!!!Единствения минус е ,че не държах за поне още една ръка  лак в детската стая .Сега ще отлагаме долакирването му още дълго време. Може би е важно кой е майстора .Скоро е изложението трите ключа ,винаги имат намаления по това време.

# 18
  • Мнения: 1 848
Много внимаваите с естествените паркети защото там всичко трябва да се изпипа перфектно.
Работил съм за малко в 1 спомената  Winkв форума фирма и знам какви магарии правят за да ти вземат парите а после иди се оплакваи на арменският поп.
Влажноста в помешението трябва да е м/у 40 и 60 % , а равноста на пода (не съм съвсем сигурен) сантиметър на метър.
Има още много други тънкости и ако няма човек които е наясно да ги наблщдава какво правят със сигурност няма да сте доволни.
Бил съм свидетел как се надига паркет за 20 000 лв.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 691
махнахме паркета но под него има една смола която трябва да махнем. Това ни е проблема-как да махнем тази смола за да направим нормална замазка?

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 10:07 от Milagros

# 20
  • Мнения: 2
Ако някой иска компетентно мнение, съвет и циклене на паркет без много прах се обадете на Станислав Колев от Варна. Работи с жена си. Изключително точен (като време и като изпълнение)-052/523181 или 0889/196565. Има нова техника, работи бързо и качествено.

# 21
  • Мнения: 2 803
dmant човека само с циклене и лакиране ли се занимава? Имам окло 1-2 квадрата надигнал се паркет, заради влага. Изкъртихме го. Сега го подравниха със циментова замазка и си търся от същия модел паркет -дъб трето качество и после човек да ми го нареди.

Общи условия

Активация на акаунт