КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 41

  • 24 380
  • 590
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 001
Еееее,Марси..чак до вторник.... Cry Cry Cry Cry
Много ще ми е мъчно за тебе....  Hug Hug Hug Hug

# 421
  • Мнения: 1 558
На всички, които забягват от днес - приятно изкарване на почивните дни!

Аз имам питане към софийските момичета - 
какъв градски транспорт се движи по Симеоновско шосе - откъде-докъде,
интерисува ме около частта, където се пресича с Екатерина Велика.
И чух, че Симеоновско го ремонтирали - има ли въобще градски транспорт?
И освен това какво ходи до летището?
Благодаря предварително   bouquet

# 422
  • Мнения: 549
Марси,питай тези от барчето от къде са си купили тези пердета.
Аз във Варна съм виждала такова перде и наистина е много хубаво.Дори една моя комшийка си сложи в кухнята-така й греина стаята  че....Предполагам че и при вас ще намериш такива пердета/явно не си обикаляла много/,но знай  че са малко  по-скъпички но пък са красиви.  bouquet

# 423
  • Мнения: 549
уф...,днеска уж нищо нямаше да готвя ама неможах да устоя.Набързо си сготвих една картофена крем супичка с много настърган кашкавал и топено сиринце.
Ако на някой му се е дояло да заповяда Joy Joy Joy Joy Joy
А ако някой иска рецептичката  да свирка ще му я напиша.Много е вкусна и  бързо става.

# 424
  • Мнения: 263
Хей, момичета, къде забегнахте? Току-що ми се обади директорката на училището да отивам във вторник на работа, че няма кой да ми кара часовете. Така и предполагах, че ще стане. Ще преподавам ИИ, ТТ, музика и география. От първи октомври официално ще подпиша договора, а за тия дни дотогава щели да ме компенсират по някакъв начин. Ами това е!" Ваканцията" ми е към края си. Във вторник с песен съм на работа.

# 425
  • Мнения: 5 001
Хе-хееее,Диде,честито! Колежка,а?!  Wink
Музика ще преподаваш,а?!  Wink Wink Wink Wink

Еееее,много се радвам!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 426
  • Мнения: 263
Благодаря Мастерче, аз нали още снощи ти загатнах! Wink
Тъкмо проверявам в съновника един мой сън, много страшен - сънувах, че ми тече кръв от устата, без да съм се наранила, а то какво било - пише: ще ви се сбъдне едно ваше отдавнашно желание.
Та директорката започна първо с тия думи на шега - Какво съм сънувала? И аз чак сега проверих тоя сън, че ме беше страх да не е нещо лошо. Е, де майтап, де истина, важното е, че стана моята работа.

# 427
  • София
  • Мнения: 1 529
диди много приятни емоции с учениците. И да намираш време и за нас и споделяш за училището и учениците.  bouquet  Светле как ти е първокласника?
 Доби незнам мило този район ми е непознат. Embarassed

# 428
  • Мнения: 2 017
Диди- честито!
Хайде и ти на работа ! Hug Hug
бе много учителки ,много чудо бе! Grinning Grinning
Да сте ни живи и здрави !  bouquet

Светле - казвай супичката ,че три дни са се задали,доста хора се събираме и ще трябва яко да се готви  Grinning Grinning
Днес стоя и си мисля менюто Grinning
Е ,не  само аз ще готвя,но по-лесно е като има измислено предварително. Laughing
Така ,че давай Hug
Десии- намери ли телефона?

# 429
  • Мнения: 5 001
Аз ще бъда на картофена крем-супа и запеканка от картофи,шунка,гъби ....със сос бешамел и сирена.Ммммм,нямам търпение да ги завъртя утре вечерта....Ако някой иска ще кажа рецепта...

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 13:28 от TheNMaster

# 430
  • Мнения: 23
Диди, честито и от мен! Радвам се за сбъднатата мечта! Да си много доволна и дълго да я работиш! Hug
Аз пак съм тук - още малко Grinning Мастерче, и аз ще дтрадам 3 дни без вас , ама нали ще си имам работа - ще минат бързо! Hug
А после като си имам пак нет ще ми е хубаво!
svetlaibobо - аз си бях намерила перде, ама казаха, че имат много и не го купих, а изчаках да стана готова за поръчване и вчера като отивам - свършило навсякъде! #Cussing out
Ако някой види да вика!
Лелееееееее, само вкусотии мятате! Наистина трябва да си направим готварска книга КГБ !

# 431
  • Мнения: 263
Благодаря ви за пожеланията, да взема да почерпя сега, та да ми върви, пък като взема и първата заплата, пак няма да забравя. Laughing Laughing Laughing

# 432
  • Мнения: 77
ДИДИ, ЧЕСТИТО МИЛИЧКА!
И аз тайничко се надявах, че така ще стане! Няма нищо по-хубаво, човек да си обича професията,
 а ти я обичаш твоята, отдалече си личи!Благодаря зя разкошната почерпка, мале каквато съм си гастрономка, ще закъснея за сбирката! Ха, ха, хааа...
Чудесно се подреждат нещата засега във КГБ-то!
Хайде всеки да си каже ЖЕЛАНИЯТА, МЕЧТИТЕ, БЛЯНОВЕТЕ, и всички да му стискаме палци и се молим, и те се сбъдват!

Сега отивам да сложа на майками да обядва и тръгвам за Пенсионерския клуб, като се върна -
пак тук! ЧАО!

# 433
  • Мнения: 5 001
Танче,весело изкарване в клуба!  Hug Hug Hug Hug



Диде,мерси за почерпката и честит ти нов аватар  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 13:41 от TheNMaster

# 434
  • Мнения: 77
ТЕНКЮ, МАСТЕРЧЕЕЕЕЕЕ!

ЦЕЛУВКИ ЗА ВСИЧКИИИИИ!

ПИШЕТЕ ДА ИМА КАКВО ДА ЧЕТААААА!


Общи условия

Активация на акаунт