КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 41

  • 24 353
  • 590
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 77
Арита, блазе ти че си сколасала и с книжка в ръка ще отмаряш!
Аз настъргах моркови около 1 кг. и нарязах няколко връзки магданоз, а утре ще нарежа и червена капия и ще го разбъркам и във фризера за супи, лещичка, бобец.... Та на зима бързо да сготвям манджите. Домързя ме да сваля имам ръчна машинка-ренде, че после има десет неща за миене, пък и малко ми бяха морковите, и на обикновенното ренде малко си поозорих китката. Ама нали съм си "умничка и инатичка", ще стискам зъби докато ми мине!



# 76
  • Мнения: 3 036
Китката ти се е изморила , а пръстите окастри ли си?

# 77
  • Мнения: 77
Неееее,там са ми пръстите и са цели!

Деси, представям си те как хитричко ми се усмихваш и ми се радваш, че всичко ми е на място!

Пък аз ви се радвам, на всички учителки за хубавия днешен ден!

Янче, жалко, че твоите ученици не са ти поднесли цветя! 

Голямата ми дъщеря вчера е купила шест букета- два за каката и по два за близнаците, нищо че им са едни и същи госпожите!

# 78
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Зичка,пробвай само за компания.Аз близвам,близвам и така,щото ако не си сложа чаша,моичкият не близва.Да не съм алкохолик,че ще пия сам,така казва и аз за компания слагам Чешката. Joy
Дидиа и аз като се ядосам,казвам,че ще ги напусна,нооооооооооо,само им се заканвам.
Танита,тази смеска дето си я забъркала и аз я правя,но в бурканчета.Нали съм Лакомо око,правя така,че има за две години.Тази ще прескоча,имам и за тази зима.
Мимка,приключихме с ритуала.Гледахме на картата Кубрат и Беловец.Като сме ходили до Русе през Кубрат,сме минали и през Беловец. :crazyeyes
Янче,те твоите най красиви цветя, вчера всички бяха при теб.  bouquet  bouquet  bouquet
Деси,казвай ти как се прибра ? С такси ли ?

Танита,малко местно с рендето не сложи ли в смеската ? Joy

# 79
  • тук и там
  • Мнения: 312
Танче,вчера и аз моркови слагах във фризера.Само,че ги режа на кубчета,слагам ги в кесийка и на зима си отчупвам парченца за в яденето.По същия начин и с пипер.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Деска как е Калина вече влезна ли в релсите на Българските неволи.

Танита и аз така слагам във фризера но не стържа морковите а ги нарязвам на ситно  .Даже и крумид лук нарязвам Peace Peace Peace Peace

Фурийче моят мъж не пие твърд алкохол само бира и зимата винце тъй че нямам такъв дразнител  Joy Joy JoyПък и съм пробвала не ми се нрави пустата ракия... ooooh!

# 81
  • София
  • Мнения: 4 178
Танче,вчера и аз моркови слагах във фризера.Само,че ги режа на кубчета,слагам ги в кесийка и на зима си отчупвам парченца за в яденето.По същия начин и с пипер.
И аз също.
Влязох, прочетох само първия пост и отговарям веднага  Joy
Сега се връщам да чета назад.
Честит първи учебен ден на учителките и децата на КГБ-ки.

# 82
  • София
  • Мнения: 16 116
Чета и срам ме хваща - май съм най-сериозно алкохолизирана. Пламен като е в къщи/през 3 дни/ вечер си пийва Пещерска ракия и аз с него. Само, че той не носи на пиене и след 300 гр. му се приспива. Или пък като се събират с родата - и там така, пийне си и поръчваме такси да си ходим. А аз мога да продължа с пиенето бавно и полека до сутринта. Не ме хваща и не ми личи.
Ани и тя е като майка си - нали сме роднини. Слабичка, а носи на пиене, затова не се притеснявам като излиза.
За зеленчуците - гледам винаги да има в хладилника малко пресни моркови, чушки, копър и магданоз, ако трябва да се готви.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 178
svetlaibobo ! Честит ви празник, бъдете дълги години щастливи, да се радвате на внуци и правнуци!


# 84
  • Мнения: 3 036
Зиче,
Кали само спи и яде,взима душ и пак същото.
А от време на време идват по двама по трима  да я видят и става лудница.
FURIQ_65,
Не се прибрах с такси ,а една колежка ме докара,понеже отидоха да се черпят на заведение до нас.
Aisha,
Не си сама в борбата на масата,аз също правя компания на съпруга си
и с ракия и с бира.

# 85
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Деси,имах впредвид цветята,колко бяха ?
Айша,винаги съм се възхищавала на жени,които умеят да правят компания и то цяла вечер.Това не го приемам за алкохолизъм,а за майсторство и умение. По добре е в къщи да правя компания на мъжа си,отколкото той да я търси навън.Така приемам нещата.

# 86
  • Мнения: 3 036
FURIQ_65,
 Четири големи кристални вази,пълни и два буркана  Embarassed че нямам други.
Ама аз съм аз последно с тях(4 клас)
и се разделяме.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Айша браво на теб че можеш това е хубаво за компания когато правиш на маса но не и алкохолизъм  Joy Joy Joy
Фурийчето и тя си е добре с два пръста за компания мъжете искат коткане за тези неща и им е кеф. Hug Hug Hug
Деси нека си почине детето че там доста и е било трудно. Hug

# 88
  • Мнения: 263


Светле, честита Ви годишнина!
Желая всички дни от съвместния ви живот да са толкова щастливи, колкото е днешният, а любовта по между ви да става по-силна с всяка изминала година!




Как сте дружки! Аз след обяд ходих по магазини, пак купих на Веско някоя друга блузка с дълъг ръкав, че времето е много студено, мрачно и при нас. След обяд обвивах учебници и времето мина неусетно. Вечерях и сега ми дойде реда да седна да отморя пред компа.
И аз се включвам в отбора на правещите компания на съпруга си.  LaughingОбичам ракийка и салатка, ама гледам ракийката да е под  50 г., по изключение на заведение пия 100 г., че с моята мигрена после съжалявам 100 пъти. ooooh!

Десиии, много те обичат тези твои ученици, много цветя, много нещо...

# 89
  • София
  • Мнения: 1 749
    Добър вечер приятелки!Току що се прибрах и след малко ще отида да ви прочета,защото не съм в час.Но бързам да се обадя,за да не изтърва някого,който ще изчезва или ляга по-рано.След малко пак ще се включа.

Общи условия

Активация на акаунт