БУРГАС е на прага на нова учебна година, хайде на училище и детска градина - 63

  • 16 164
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 723
Това с водата е направо ужас. smile3511
Ние нямаме бойлер и сега ще трябва да се купи такъв/което е по-лесното/ и да се мантира-е това вече е големият зор.
На квартира сме и банята е без оставени изводи за бойлер,а пък цялата е в плочки.
Направо си представям какъв ужас ще е монтирането и подвързването на бойлер.
Възмутема съм че заради неплатените с-ки на едни страдат изрядни платци smile3515
То това на нищо не прилича. newsm61

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 723
Инчето от четвъртък не е писала.
Дали няма радост,че тя нали чака бебчето всеки момент.

Ми родима е куклата: бебе Стилиян на мама ina_lemon - 2550гр/48см (термин25.09), първо дете, секцио -това е цитат от септемврийки.

Да и е честито момчето. smile3525

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 16:25 от Nedialka_81

# 77
  • Мнения: 1 298
Здравейте и от мен  Hug
Доколкото разбрах в Бургас спират парното и топлата вода.Дано да ми е грешна информацията  Thinking

# 78
  • Мнения: 27
Инфото ти не е грешно... ако държавата не плати част от дълга на топлофикациите, Бургас и други градове остават без топла вода и парно от 22.09 ( лека ирония - национален празник)

# 79
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Май ще се минава на газ. Ние не сме в район с ТЕЦ, но родителите ни са. Въпреки това и те отдавна са на бойлери и климатици, от Топлофикация от няколко години започнаха да изнудват клиентите си и тъй като не могат да решат проблемите си страдат редовните им клиенти. Сега тези, които си плащат редовно и нямат задължения не могат ли да ги съдят?

# 80
  • Мнения: 1 280
       Ауууу хванали сте болната ми тема. Ще откача от няколко дни. Как без топла вода бе тия луди ли са  #Cussing out И добре ще купя бойлер лесна работа, ама къде ще го сложа, като наистина не е пригодено. Да не говорим, че слушам съседите като коментират, че поне нашия блок не може да издържи на толкова климатици и бойлери, слаба им била ел. инсталацията на топлофицираните блокове, та и без ток може да се окажем след време  ooooh!

# 81
  • Мнения: 1 280
    ЧЕСТИТО БЕБЕ НА ИНА!!!!!! МНОГО РАДОСТ ДА ИМ НОСИ   bouquet

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 130
Ина да ти е живо и здраво момченцето!  smile3525Бързо възстановяване ти желая! newsm10

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 326
Инче, честито бебе! Много да ви радва![/b]

Ама аз в четвъртък вечерта ги видях на разходка по главната. Много бойно ходеше. Grinning Браво на мамчето Peace

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честита рожба на Ина! Да ви е жив и здрав Стилиян и много да ви радва! smile3525

# 85
  • Мнения: 1 298
Да,ние също сме на бойлери и климатици целият блок.Даже сме махнали радиаторите.И сме събрали подписка за да ни бъде централно спряна топлата вода.Че за какво ни е като потреблението е такова,че затоплянето на 1 кубик струва 65лв  Shocked
Питам защото там където живее моята баба няма бойлер и май ще се наложи да инсталираме  Thinking Че даже 2 -и един за кухнята  Crossing Arms

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте момичета!
Ние нямаме парно, но съм възмутена, от това своеволие на "Топлофикация"! И не разбирам защо не започнат и в София да спират от понеделник-вторник? Сега в четвъртък и петък бях в София и говорих с моя приятелка, чийто блок също трябва да остане без вода и парно и тя казва, че 80% от хората не са си платили и са категорични, че няма да си платят (проблема им не е финансов) и какво правим тогава... тия дето пбащат или нямат възможност да платят в момента, но плащат по принцип стоят без топла вода, заради банда тарикати! И ако това не е беззаконие - здраве му кажи!

# 87
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Честито бебче на Ина! Да е жив и здрав малкия Стилиян, да е послушен и да папка много! На мама - бързо възстановяване!   bouquet



Здравейте момичета!
Ние нямаме парно, но съм възмутена, от това своеволие на "Топлофикация"! И не разбирам защо не започнат и в София да спират от понеделник-вторник? Сега в четвъртък и петък бях в София и говорих с моя приятелка, чийто блок също трябва да остане без вода и парно и тя казва, че 80% от хората не са си платили и са категорични, че няма да си платят (проблема им не е финансов) и какво правим тогава... тия дето пбащат или нямат възможност да платят в момента, но плащат по принцип стоят без топла вода, заради банда тарикати! И ако това не е беззаконие - здраве му кажи!

Не мисля,ч е е своеволие от страна на Топлофикация. Проблемът е, че Булгаргаз не подава газ. В такъв случай няма как да се подгрее водата  Peace Мен не ме вълнува изобщо. Отдавна в Изгрев спряхме ТЕЦ-а, като тогава един кубик топла вода ни струваше 36 лв. А някои хора все още плащат за кубик топла вода доста под 10 лв, но това зависи от потреблението във входа. Наистина не е приятно, особено като знам колко е хубаво да си пуснеш топлата вода и си тече през цялото време.  А бойлера колко бързо свършва...........
А вчера четох, че община Бургас е монтирала бойлери в 13 детски градини. Положението е сериозно.

# 88
  • Мнения: 1 298
А вчера четох, че община Бургас е монтирала бойлери в 13 детски градини. Положението е сериозно.

Тук евала на общината! Този път навреме  Whistling

# 89
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Затова решението е за минаваме на газ. Тогава топлата вода пак си тече, без да се притесняваш че ще ти свърши бойлера след 15 минути. Wink

Общи условия

Активация на акаунт