Снимки, издание 6

  • 27 146
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • космополитно
  • Мнения: 941
пускам ви цяло клипче, родата много се забавлява с него Simple Smile - http://www.youtube.com/watch?v=w3OD9TN91is.
Гледахме клипчето заедно с Марина...

"За котешките опашки и тяхното предназначение!" hahaha

Егоистично го изгледах сама! (Обичам тези мигове, рисуващи чертички в ъгълчетата на очите ми!)  JoyНо утре ще го споделя и с Дъщеря-Моя!
Категорично е настъпил момента да започнем с  Оскарите! newsm10

# 16
  • Мнения: 2 722
Нямах си друга работа, та пуснах на децата да изгледат клипчето. Митето заспа с думите "коте...Нели" на уста, а Милен - "искам котееее"  Joy
Оскара, заедно с жълтата фанелка - при marrymaroon, мисля че тоя клип е най-хитовото нещо, което ми е попадало скоро.
Ох, да изкоментирам и грухтенето на оператора  Joy

# 17
  • Мнения: 2 084
Котката е жива? Браво на нея. КОлко тренировки е минала преди това. Щях да се кандидатирам за снаха, ама ако така ми храни сина - уплаших се. Тя много бойна девойката.  Hug И не се отказва лесно. Супер е!

# 18
  • Мнения: 847
мацки, мерси за приза! Hug приемам наградата в категория "чисто риалити", нищо режисирано, подправено, нагласено или репетирано няма, само опити с дъртата домашна котка, ама с нея тоя номер не става - що касае кожата й, засега надхитря детето ... искам да изкажа специалните си благодарности на бабата на мъжа ми, която предостави ограден терен с преминаващи котки, с което направи възможно заснемането на творбата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 448
вижте как се вечеря в нашата пещера Grinning,от известно време синът ми е решил,че трябва да се храни само с ръце  Embarassed
http://media.snimka.bg/0800/007854400.jpg

# 20
  • Мнения: 1 669
Хора, простете невежеството ми, ама има ли някой благороден и отзивчив измежду вас, който да ми помогне да ви покажа снимки на дъщеря си?! Хич ме няма в тези неща  Embarassed

# 21
  • на път
  • Мнения: 2 804
....,от известно време синът ми е решил,че трябва да се храни само с ръце  .....

Моля, моля - хванало е шишчето детето  Wink

# 22
  • Мнения: 2 722
вижте как се вечеря в нашата пещера Grinning,от известно време синът ми е решил,че трябва да се храни само с ръце  Embarassed
http://media.snimka.bg/0800/007854400.jpg

И във вашта пещера като в нашта пещера  Joy

# 23
  • Мнения: 2 123
Поздрави от една симпатична пълничка холандка  Wink



И още една почти неприлична:

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 14:56 от Fussii

# 24
  • космополитно
  • Мнения: 941
Поздрави от една симпатична пълничка холандка  Wink



И още една почти неприлична:


 newsm62 newsm10 Тази тема взе да се откроява с все по-голям професионализъм при улавянето на мигове! smile3501

# 25
  • Мнения: 3 715
Аз пък си отглеждам готвач в нас, щото все повече ме мързи



И щрак, Марийке, за портрет




Имам и едни с диня, да ви покажа как пък в нашата къща се яде, ама после.

# 26
  • Мнения: 2 722
Куку, сипи на детето нещо в паниците, не го дръж гладно
Фуси, холандката е върха, а на неприличната снимка се смях с глас, че и у нас понякога се получава така.
Аз пък напоследък не снимам. Просто няма време, не че липсват моменти за снимане.

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
 Joy Joy Joy Joy

Голяма веселба кипи напоследък тук!
Поздравления за всички автори   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 9 517
Абе, Кудку, що се оплакваш, че детето не яде - я го виж - умрял е от глад  Mr. Green
Фуси, малкия е страхотен и ужасно пораснал  Simple Smile
А у нас вече има място на дивана и за мен

# 29
  • Мнения: 2 722
Фоксче, честито ти местенце на дивана. Сама ли си го отвоюва, или те допуснаха за заслуги  hahaha
Обаче как си отслабнала - направо не е истина

Общи условия

Активация на акаунт