МАРТенчетата ни умни, стават все по-палави и сладкодумни!

  • 11 200
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Благодаря ви от името на детенцето ми  Blush. Тя докато не приказваше, после започна да повтаря някои думи и сега от известно време е просто неукротима, повтаря всичко. Даже вече започна да повтаря неща, които чува докато си играе, а аз си мисля, че не чува  Crazy. Мъчи се да прави "изречения" с повече от две думи.

Мини, то има време за името, ама недей много да разчита, че като се роди бебето и изведнъж ще имате проблясък за името. Е, може и така да стане де. Ние на това разчитахме, защото не можехме да се решим на име, но не стана. Вече на втория ден в болницата (беше последният, в който можехме да кажем името) казах на мъжа ми да избира между три имена и така. Макар, че ми беше фаворит името през бременността де.
Иначе за подаръка, сто процента е подходящ за възрастта подаръка. Е стига детето да го влече де. Андрея точно такава се каня да купя, защото много се зарибява по подобна у нейното приятелче. А там са двама малчугана на 1,5 и 2,5 години, които много се забавляват на същата дъска - на статив.

# 16
  • Мнения: 93
Доре, първокласника изглежда мноооооого щастлив и доволен. Все така да е!  Hug
Мини, и според мен е подходящ подарък. Вики има една малка черна дъсчица и постоянно драска с тебешир по нея!  Peace

# 17
  • Мнения: 1 988
Здравейте и от мен! Знаете, че аз нощно време пиша. Настроена съм на часовия пояс на Танчето Генова  Sunglasses, но за съжаление не съм в слънчева Калифорния, а жабясвам тук на дъжда!
Честит първи учебен ден на всички големи и малки ученици! Аз още страдам и се притеснявам като се разделяме сутрин пред училището.
И ние днес си взехме отпуск за да заведем Владислава на училище. Въпреки дъжда децата се почувстваха тържествено, защото в училището им има голяма зала, в която си провеждат тържествата. Нашите второкласници бяха обявени за "стари кучета" и поздравиха малките първокласници. После с още 2 деца ходихме на пицария, и се канехме да ходим на кино, но времето напредна и не успяхме да гледаме филм.
Заедно с Мартина ходихме на лекар и казаха, че при нея всичко е наред. Моите бъбреци пак започват да ми създават грижи и явно ще трябва да им обърна повече внимание.
Мини, Преслава е много красиво име (надявам се, че няма да го свързват с фолк певицата след няколко години). Wink Има много време, ще си изберете именце. Само да сте живи и здрави!
Манго, Лили, надявам се и Мартина така "да се отпуши" изведнъж, че още разчитаме на интонация и възклицания за да се разберем.
Вили, значи ще има на кого да разчитаме като ни се повреди нещо в къщи!!!
Магнитната дъска пожъна голям успех и у нас, само че ще трябва да купувам нова, че вече е счупена.

# 18
  • Мнения: 251
Здравейте, момичета.
 Честит първи учебен ден и от мен на всички първолаци в училище и на яслата. И Тишо и Мишо големи сладури на първия учебен ден  Simple Smile
 Уини, бързо оздравяване на Кари.
 Мини, и аз смятам, че подаръка е подходящ.
 Моите момчета днес са по-добре. Дано скоро съвсем изчезне хремата.
 Сега и аз да се похваля с моя големия син.  Laughing Днес сутринта гледам Гено застанал пред Петър, който си стои в шезлонга, навежда се към него и му вика "ауу.... ауу". Rolling Eyes  В първия момент се чудя какво му се обяснява толкова, а то чуло детето, че ние като говорим на бебето му викаме "кажи агуу, агуу", за да гука и решил Генчо и той така  Grinning Много милички ми станаха.
 Ето Ви малко снимки и от нас.
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238702&view=1&pid=7647281

# 19
  • Мнения: 386
Taче, снимката със спящите ти момчета е супер Peace. Да ги нацелуваш. Петърчо много е пораснал, голям сладур Hug
 Лека нощ от мен и поздрави от Дени Hug

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Привет и от нас. Тоест само от мен де. Добре съм. Чета ви с удоволствие.Много са сладки децата и аз искам пак бебе, но мъжо каза след 2 години Crossing Arms Crazy
Не ни видях в колажа, но може да се окаже,че просто не съм дала снимка навреме .
Целувки !

# 21
  • Мнения: 93
Танче, прекрасни са твоите момчета, много са милички!  Heart Eyes
Дени, все още не е късно да дадеш снимка, до колкото знам, Манго ще я добави към този колаж! Ето и линк:
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=272187

# 22
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Танче, прекрасни са твоите момчета, много са милички!  Heart Eyes
Дени, все още не е късно да дадеш снимка, до колкото знам, Манго ще я добави към този колаж! Ето и линк:
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=272187

не ми се зарежда албума  Embarassed

# 23
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Дени, извинявай, че не съм качила Гого. Сега погледнах, къде съм спала незнам. Иначе съм свалила снимките на Гого и Ния на мамания, но не ги бях приложила в колажа. Извинете ме   bouquet

Качих обновения колаж в албума, Мини, когато можеш да го смениш.

# 24
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
нищо нищо, аз си мислех, че пак съм спала някъде;

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Добро утро, поспаланки  Laughing
След малко ще ни дойде майстор, а ние изфивясваме на консултация. Дано да не завали!
Мини, с П на мен ми харесва Поли или Полина, дори си го мислех за име на второто, ако е момиче Simple Smile
Айде после ще разгледам снимките и ще се отчетем  Peace

# 26
  • Мнения: 2 122
Добро утро, черпявам с кафенце

Стефи сутринта от 5 нещо голямо швъкане, станахме и до 6 си говорихме  Tired
едва гледам сега
Навремето имах куче- немска овчарка, кръстих го Мурад, преди това сестра ми /92 набор/ я кръстихме Глория. Моите съученици се бъзикаха, че всичко около нас кръщаваме на фолкзвезди  Tired , а то не беше така щото Глория /певачката/ 92 година не е знаела че може да пее  Twisted Evil За това и името Преслава, което принципно много харесвам не стои никак на дневен ред у нас. Поля се казва другата леля на Стефи- на Ник сестра му. Каза- не си кръщавайте детето така- не е хубаво име. Гравитираме около Пресиана- но не ни е така присърце, както си беше Стефания навремето. Абе ... това да ни е зора, име да не можем да измислим
Хубав ден от нас  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 413
Запис и от мен!
Ние сме още със сополи и кашлица.Водихме я на лекар,но няма усложнения.За сега това,соето правим-капки+сироп било достатъчно.
 

# 28
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Е като стана дума Мини. На мен името Андрея ми хареса и за пръв път чух като попълвах данни на колежка от София. И тогава даже колежката, с която бяхме в една стая каза, какво хубаво име. След това чак разбрах, че има певица Андрея. А да не говорим, че половината й викат Андрея Бочели или даже някой ме корят, че било мъжко име  Tired. Аз доста почнах да се чудя, детето да не страда като голямо от такива приказки.

# 29
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Мини, най - накрая ще ви изплува едно име и това е.
А Амели да не е почнала работа? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт