МАРТенчетата ни умни, стават все по-палави и сладкодумни!

  • 11 199
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 988
Докато ни пораснат децата тези фолк звездички ще са забравени.

# 31
  • Мнения: 299
Докато ни пораснат децата тези фолк звездички ще са забравени.
Vava, дано си права, ама от моя приятелка, чиято братовчедка работи в  "пайнер" знам, че много пари се наливат там Tired.
Мини, името на детенце ще си дойде когато му е време Hug

# 32
  • Мнения: 452
Привет от мрачния и студен Троян!
Честити ученици на всички!!! Много хубави снимки сте показали!
Танче, снимката с двете ти момченца ми стопли душата, а и Криси ги хареса много, започна да вика бебе нани и не дава да я затворя Laughing.
Манго, голяма сладурана е Андрея, така се смях докато я гледам как чисти Laughing.
Дени, дано си свикнала вече в Германия. За Амели информация имаше Мила, но или не е споделяла или аз съм пропуснала пак нещо Thinking.
Мини, имате време да измислите име, важно е и на двамата да ви харесва. А подаръка и според мен е подходящ.
Бързо оздравяване на всички дечица. Сега е толкова лошо и променливо времето, дано не се разболяват сериозно.
За сватбата нищо още не сме предприели. Само от чисто любопитство мерих една рокля, но нещо не се одобрих много newsm78. А тук в Троян няма нито един сватбен магазин Close, само по интернет ровя и зяпам.
Ето и една снимка на Кристиана от събота http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238702&view=1&pid=7653112

# 33
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте!
Танче,снимката на малките ти юнаци е страхотна!
Бързо оздравяване на всички болнички!
Аз да ви се похваля,започнах работа преди няколко дни и се чувствам супер!Ще разказвам повече следващия път,че сега имам малко да пооправям вкъщи че като ме няма 2 дена и става лудница!
Целувки на всички!

# 34
  • Мнения: 1 172
Момичета, здравейте!

Нищо не съм чела,ще пиша набързо,че съм нелегална.
Вече ходя на работа,от вчера, за сега се обучавам,още нямам компютър,но помолих едната колежка да ме пусне малко на нейния колкото да драсна два реда тук-там,че съм без връзка със света. Всъщност аз май не казах,че почнах нова работа,за която се борих в последния месец и половина след проблемите с Вивател. Сега обаче нямам ни телефон,ни интернет,ни друга комуникация с околния свят. Надявам се другата седмица да си пусна интернет в квартирата и да ви следя пак отблизо, или ако има чалъм от работата - още по-добре.

Поздрави,целувки и прегръдки на всички!

# 35
  • Мнения: 250
Мини по-трудно е да избереш име като си ограничен да започва само с една определена буква,но съм сигурна че ще изберете най-хубавото за вашето детенце. Peace
Наталче а Мишел на ясла ли е или някой я гледа?
Танча май някой беше споменал-защо не участвате в конкурса на Слави-със сигурност ще е незабравима сватба. Sunglasses
Днес Тишо сякаш по-малко е ревал на яслата.Лелята каза че тишичко си плачел(то иначе кой би издържал на изтеричен рев 2 часа.)Като отидох да го взема успях да надникна през вратата и го видях седнал на един стол до лелята и тъжно и безучасно гледаше как някои от децата си играят.Явно още не може да се отпусне. SadБеше се и напишал и преоблечен изцяло.
За утре ни казаха да го заведем за закуска там в 8.00 и след като обядва да го взема.
Прощавайте че ви занимавам с ясленски истории,ама това ме вълнува в момента. Hug

Amelly радвам се че нещата при теб се нареждат.


# 36
  • Мнения: 2 990
Запис и от мен в хубавата нова темичка!
Наталче, честито връщане на работа, а малката кой я гледа?
Мини, за името не се притеснявай, има време, на мен лично ми харесват и Преслава, и Пресияна, и Петя, и Полина. Важното е да е здрава и всичко да е наред, пък може и на имен ден да се роди, тогава изборът е решен.
Дано да оздравяват бързо болничките.
Уини, струва ми се, че както го описваш само за кашлица веднага на антибиотик, не е ли прибързано. Мислех, че там лекарите са по-трудни на изписване на АБ, тук го правят, но при вас? Не може ли първо някакви изследвания да се види дали е подходящо и после? Ох, дано Кари да се оправи бързо.
Танче, страхотни са ти сладурите, Петърчо вече много е пораснал.
При нас - нищо ново. Още не сме тръгнали на ясла, даже се чудя дали да не се откажа, че нещо хич не се пази - миналата седмица едно дете я ухапа, днес я одраска, а тя реве и двата пъти като че я колят и хич не се отбранява.
Бамби мама, браво на Тишо, явно ще свикне. Трябва ти да си смела и твърда. Ама какво ли съветвам аз като само при мисълта, че ще тръгва на ясла ми се доревава. newsm78
Амели, честита нова работа. Лека и спорна да е. Дано и проблемът с градината на Ивка се уреди и успеете да се съберете. Успех!  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 172
bambi mama , и нас ще ни тресе тази треска от другата седмица. Ива е приета в една ясла в Студентски,голям късмет, беше 30-та резерва, отворили две нови групи, стана втора резерва,аз бях изгубила надежда,но един ден ни се обади директорката да каже,че три деца от приетите са се отказали и ние влизаме. Тръгва от 23-ти,на половин ден докато се адаптира. Ще я гледа майка ми. Малко трудно се събираме всички в тясната квартирка,но нали е за кратко. Ох,ужасно ме е яд,че не мога да пиша повече и на спокойствие. Дано поне скоро да мога да чета, ти разказвай,че много ми е притеснено и на мен за Ива.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Здравейте!
Пиша набързо, че ми се иска да легна за малко доката дребните са по леглата и те. Това ранно ставане хич не ми е при сърце  Tired
Пресче с всеки изминал ден все повече плаче  Sad Днес още като спряхме колата пред яслите и като ревна... Новите дечица са доста в момента в групата и все някое реве, така че и другите му пригласят. Поревавал е, обядвал е. Утре ще видим как е.
Ученикът пък няма никакви проблеми. Доволен е от днешния вече учебен ден. Написа набързо домашната и започна да си играе Simple Smile
Честито на започналите нова работа  Peace

# 39
  • Мнения: 93
Здравейте и от мен!
От дълго време не съм писала ама много ми се струпа!
Взех си изпита сега ще готвя дипломна.Али беше болна(температура с разстройство) ама вече и мина.Освен това са ни приели на ясла , но не искам да я давам(мъжо пък точно това иска),но при нас в квартала има много близнаци и догодина ще ни издухат , та ще се наложи да я пусна.Абе ад под небето.
Снимките на мъниците са страхотни.
Бамбимама я кажи Тишо казва ли си за пиш и аки , че е без пампа в яслата(притеснявам се да не я върнат при Али, че тя не казва само показва).
Мини не се притеснявай за име на фолк дамите , че те ще излязат още 100 нови докато родиш сигурно.Важното е детето да си харесва името.
ХАйде стига толкова че роман стана...........Лек ден !

# 40
  • София
  • Мнения: 515
Наталче а Мишел на ясла ли е или някой я гледа?

Първо-да кажа че не съм се върнала на старата работа.Започнах нова.От няколко дни съм там,имах обучение няколко дни.Скоро ще се разправям с разни документи и молби,за прекратяване на стария договор и майчинство и подписване на нов.Абе разправии.Ами малката още не е на ясла.Мъжа ми я гледа аз докато ходя на работа.Той е 2 на 2,и аз също.Малко се разминаваме ама в началото ще е така.Не съм ви казвала за малката,но имаме една позната която работи в Детска градина,та чакаме да ни се обади в най скоро време.Изкакват от детската да минат разни проверки и такива неща,и до 1м най много два трябва да тръгне на ясла.Малко ни е нагласена работата Embarassed аз затова не казвах нищо до сега че малко ме е  Embarassed .А до другата година не ни се чака пак. Naughty

# 41
  • Мнения: 492
Наталчето, ми те в София до там ни докараха с тия детски градини, че да се чудим какво да правим и от къде връзка да намерим  #Cussing out та да ни е срам после.  Ние сме по редовния начин записани, ама знам наоколо само колко деца останаха и се чудят какво да ги правят.
poohcho, имаш най-усмихнатия първокласник. Да ти е жив и здрав! А на общата снимка много ме изкефи, че е по средата.  Hug
Amelly, много се радвам за теб/вас. Надявам се лека-полека всичко да си дойде на мястото. Стискам ви палци.  Praynig
За Кристиана просто нямам думи колко много е пораснала  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 8
Zdraveite, az sum nova. Sinut mi se rodi na 7 mart 2007 i sega ve4e e edno neveroiatno i mnogo palavo 4ove4e, koeto prosto obojavame. Sega oba4e prez ianuari jivot i zdrave 4akame o6te edin iunak. V4era biah vuv femina na FM i vsi4ko e nared, a pola bil mom4e. Az li4no sum mnogo radostna, za6toto to4no tova iskah. Sega sum mnogo dovolna, za6toto 6te si imam dve mom4eta na mama

# 43
  • Мнения: 492
ralkata, добре дошла при нас! Дано се чувстваш добре в нашата компания. Кажи как се казва твоето палаво мартенче и ни разкажи повече за него, ако искаш. А, и моля те пиши на кирилица.

П.П. В нашата дружина чакаме и момиченце през януари.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 17:45 от mila_pa

# 44
  • Мнения: 452
За Кристиана просто нямам думи колко много е пораснала  Heart Eyes
Да, Лили, а и колко пакости прави Wink.
Амели, честита нова работа Hug!!! Дано се чувстваш добре там и да се разбирате с колегите. Като имаш време и възможност пиши повече.
Аз също ще трябва да си търся нова работа.
Момичета, имате ли някакви планове за 3-те почивни дни, които идват? Ние искаме да отидем някъде, но повечето оферти от туристическите фирми са за морето или далечни дестинации. Ако си останем в Троян може най-накрая да отидем до Природонаучния музей в Черни осъм /никога не съм била Embarassed/, също така и до Ловеч /Амели, ако не вали ще дойдем, дано сте там и Вие да се видим най-накрая/.
Ралката, добре дошла Hug.
Наталчето, това с детските ясли и градини стана безумие. Не се обвинявай.
Вава, преди забравих - честита нова кола!!! Леко и безаварийно!!!
bambi mama, нещо Слави напоследък не го уважаваме, пък и не ми се ще цяла България да гледа сватбата ни, все ще има някоя изцепка /я пиян гост, я нещо друго/. А иначе Бенда и актьорите са супер.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 20:53 от tan4a

Общи условия

Активация на акаунт