МАЙчета 2009 (тема 2)

  • 16 106
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 355
VVeessii, моята докторка каза, че може Стрепсилс, но за всеки случай се консултирай с твоята.

Или пробвай чайче с мед и лимон.

# 241
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро сладурки, моля помогнете боли ме гърло, какво мога да взема....

И на мен нещо ми дере гърлото, засега се наливам с чайчета с мед и лимон. Някъде четох, че много майчета ползват само мед и сок от изцеден лимон - притъпява  дразненето и като цяло облекчава. Май можеше и Ефизол да се смуче, но не съм сигурна, най-добре е лекар да каже. За температура - Парацетамол.
Дано се оправим бързо и без много лекарства, че от сега ако започнем, зимата не ми се мисли как ще е  Rolling Eyes
Скоро да се похвалиш, че си добре   bouquet!

П.П: Джиджи - биджи, писали сме заедно  Grinning.

# 242
  • Мнения: 4
много ви благодаря милички за отговорите, ще се обадя на доки и ще ви пиша после да ви кажа, пазете се

# 243
  • Мнения: 4
мацки за гърло може голиа актив с евкалиптол и витамин ц в по големи дози

# 244
  • Мнения: 1 951
Май само на мен ми харесва лошото време  Laughing. Защото съм принудена да лежа. Ако беше хубаво ( както все пак го дават другата седмица) ще се депресирам, защото съм затворена вкъщи и не мога да изляза да се разходя.

Със съня и аз съм зле. Заспивам много късно -  към 2 ч., сутрин в 7.00-7.30 съм се ококорила.

Всъщност откривам някой разлики от първата ми бременност - тогава бях много сънлива, по всяко време ако положех глава на възглавница заспивах, сега не. Тогава кожата ми беше много хубава, гладка, без никакъв дефект, сега гледам пъпки са ми излезли  Confused

# 245
  • Мнения: 26
аз си мислех че само на мен ми се спи така зверски  Grinning
към 15.00 направо ми иде да си ударя челото в монитора.
три дена след работа се мъча да изгледам един филм и заспивам все на едно и също място/ демек към 21.00/ и сутрин в 7.00 съм се ококорила.
Иначе времето е супер ама да не ходиш на работа  newsm45

# 246
  • Мнения: 528
Здравейте МАЙчета  bouquet
Да се пазите, че в това време зад всеки ъгъл настинка се крие Mr. Green
Аз лично употребявам витамин С в големи количества, плюс мед и лимони.

Някой да взима имуностимуланти? Дали са безопасни за плода?

# 247
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Някой да взима имуностимуланти? Дали са безопасни за плода?

Аз пиех Цитросепт! Peace

# 248
  • Мнения: 528
Сега се сещам, че по време на първата си бременност се разболях от
пневмония и едно от лекарствата, които можех да пия май беше точно Цитросепт, масло
от грейпфрут  беше единствената му съставка. newsm78
Добър вариант за засилване на имунната система. Благодаря Lady Frost  Peace  bouquet

# 249
  • Мнения: 4
майчета, излезли са ми едни много дребни пъпчици по лицето, мога ли да мажа с нещо да изчезнат

# 250
  • Мнения: 528
Веси, аз се мажа със Зинерит  Peace
На мен много ми помага.

# 251
  • Мнения: 857
Здравейте,
вчера чух сърчицето на точицата  Heart Eyes
Днес си направих първите изследвания и резултатите не са от най-добрите - хемоглобина ми е доста нисък 106 при нормално от 120 до 160 и кръвна захар на границата 5,9 при нормално от 3,8 до 6. Не се притеснявам особено,че и през първата бременност бях с нисък хемоглобин и пиех Малтофер,но сега ми е нисък още в началото на бременността и това значи,че може да пада до края повече.
Лек ден и се пазете Simple Smile

# 252
  • Мнения: 221
Здравейте и от мен!Днес за първи път ходих на гиноколог да видим точицата и засега всичко е наред,даже ми пуснаха изследвания  Wink След месец ми казаха да ида,да чуем сърчицето и да пуснем нови изследвания.  Hug
vveessii и при мен ги има и се мажа вечер с крем здраве,след 2 дена изчезват  Wink

# 253
  • Мнения: 4
Здравейте бъдещи майчета на Май-чета  Laughing От известно време попрочитам темата, но не смея да се включа. В понеделник съм на доки за пръв път за по-точни данни. Разбира се, двата неизменни теста са направени, но...око да види  newsm78. За протокола, това ще е втора бременност за мен, имам прекрасна дъщеря на 2 г. и 4 м. - родена през май  Rolling Eyes така че ми е много мило да съм сред вас - група Май-чета - отново. Много усмивки и почивка на всички!

# 254
  • Мнения: 528
Just_VANIA , много хубава туптяща новина  Hug скоро всички ще сме с по две сърца Hug

Ленче, виждам, че си в пета седмица, рано ли е за сърчицето?

Baileys78
майският отбор с всеки изминал ден нараства Hug Поздравления за хубавата новина.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт