Кореместа тема - 4част - друго си е да имаш шкембе

  • 18 353
  • 391
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 604
ЧЕСТИТА ДА НИ Е И ОТ МЕН ТЕМИЧКАТА!!!САМО ХУБАВИ НОВИНИ И МНОГО БЕБОЦИ И ДВЕ ЧЕРТИЧКИ ЗА ВСИЧКИ!
ПОЖЕЛАВАМ СИ И АЗ СКОРО ДА ВИДЯ EFP МАКАР ВЕЧЕ ДА НЯМАМ МНОГО НАДЕЖДИ Praynig·
Нефертити радвам се че си доволна от лекаря·Успех за изследванията fingerscrossed
Много  Hug Hug Hugза всички·

# 16
  • Мнения: 1 369
Нефертити,  bouquet само с такива хубави новини да се връщаш от прегледите!

Хайде честита нова бремелинска темичка! На бремелинките стискам палци за спокойна бременност, яки ритници откъм тумбаците и хубави новини от прегледите. И е време за нови попълнения в редиците на двучертичковите- сега се правят летни бебета, действайте Mr. Green

Специално на Фивърчето стискам палци за утрешния преглед!

# 17
  • Мнения: 825
Стискам и аз палци на Фивър за прегледа утре  Praynig

# 18
  • Мнения: 123
здравейте момичета.
при нас слава Богу нещата засега вървят добре
жена ми се,чуства доста по-добре и лека по-лека започва да си хапва повече
има оформено коремче,все едно е глътнала една малка топчица Simple Smile
вече е в средата на 13 г.с
малко сме притеснени от време на време,но за щастие без основание

# 19
  • София
  • Мнения: 3 123
Фивър,стискам палци за прегледа! Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 7 111
Фивче,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed. Онази малка дупчица да се е зазидала и всичко да е както трябва!  Hug

# 21
  • Мнения: 827
И аз стискам палци на Фивърчето Peace
777 няма как да се мине без притеснения, а още колко има... ooooh! Важно е всичко да завърши с едно бебче (ако няма изненади и да са 2 Mr. Green)
Ичони, без такива отрицателни мисли Naughty сигурна съм че съвсем скоро и ти ще се похвалиш Hug

# 22
  • Мнения: 123

777 няма как да се мине без притеснения, а още колко има... ooooh! Важно е всичко да завърши с едно бебче (ако няма изненади и да са 2 Mr. Green)


да права си има още доста време и доста нерви и притеснения ще има,но важното всичко да е ОК
доста ни гледат на видеозон и не са казвали да има вероятност за две Simple Smile
всичко да е наред - това е най-важното,няма значение колко са и какви са Simple Smile)))
но както е казал един герой "колкото повече толкова повече" Simple Smile

пожелавам късмет на Фивърчето сигурен съм,че всичко ще  бъде наред

# 23
  • Мнения: 3 621
777 много се радвам, че при вас нещата се развиват добре, а ти по-често да ни информираш за състоянието на твоята бремелинка
Фивърче, чакаме и ти да ни се похвалиш
На мене днес ми изтеглиха кръвчицата и сега остава да чакам резултата

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Хей благодаря ви за стиснатите палци  Hug
Според ехографа ще си имам момиченце, този път много се развълнувах и не можах да си сдържа сълзите  cry
Този път ме гледа с коремен ехограф, шийката ми се е оправила, т.е. оня отвор вече го няма и това ме успокои. Само, че интересното е, че с вагинален ми я мери 4,5 см., а сега с коремния излиза 3,68 см. Незнам защо се получава такава разлика. Бебката беше много шугава едва успя да я хване за да засече хубаво сърдечния ритъм, който е 146 (на мен малко нисък ми се струва, но според доктора е перфектно). И разбира се както всеки път трябва да има и нещо обезпокояващо - огледа по обстойно бъбреците и си написа като акцент за следващия път десния бъбрек. За него каза пиелон 2,9 мм. Мъжът ми е имал проблеми точно с десния бъбрек и от години той не функционира, но незнам дали е вродено.
Но в крайна сметка докторът заключи, че бебка е добре и да я оставяме да си почива  Grinning
Надявам се това с бъбрека да е фалшива тревога. Следващият преглед ми е на 1.11.

# 25
  • Мнения: 3 016
Сега си по- спокойна нали fever?Пожелавам ти до края да носиш само добри новини .А сега както ти е казал доки оставете малката шушулка да си почива и ти заедно с нея Grinning.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
Еха ,Фивче чудесно е,че ще имаш принцеска. Mr. GreenМного се радвам,че всичко е наред,дано и бъбречето е добре,а сърчицето бие с чудесен ритъм-не се притеснявай!

# 27
  • Мнения: 515
fever   Hug радвам се за добрия отчет и за нежната розова новинка значи момиченце а Laughing Heart Eyesнадявам се следващия път да отпадне и притеснението за бъбречето и никакви страхове до края ,една безоблачна бременност. Peace

Нефертити
браво и за твоите добри новини миличка ,хубаво е когато попаднеш на готин лекар важното е да ти вдъхва доверие,защото ние малко трудно се доверяваме Hug

Ичони
  Hug не губи надежда ще стане Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 7 111
Фивче, много съм доволна от прегледа ти. Дано следващия път докторът ти не открие нищо притеснително в днешната си отметка.  Hug
Чак 1-ви ноември ми се вижда след цяла вечност, но да минава по живо, по здраво бързо времето.
Ичони, някои хубави неща се получават малко непланирано.  Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Чак 1-ви ноември ми се вижда след цяла вечност, но да минава по живо, по здраво бързо времето.
И на мен ми се вижда далече, но дотогава ще ходя при лекаря по ЗК. Малко да се спра с тези фактури от по 100 лв., добре че ми е здр. застраховка  Grinning
reni да сега съм спокойна, даже днес писах на Ники по icq, че чак сега осъзнах, че в мен расте бебе. Просто досега гледах тъпо в монитора на ехографа, все едно съм отстрани.

Общи условия

Активация на акаунт