Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 50-та юбилейна

  • 33 820
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 419
Ванче тук съм,но нямам време за форума.Направила съм си торта за именния ми ден но не е за покзване.Иначе сме добр.Честит имен ден на всички и от мен.  bouquet

# 76
  • Мнения: 634
badem:букета е страхотен .  bouquet Предполагам че е изработен с моделираща маса.Всичко е прекрасно изпипано аз не бих го развалила Hug

# 77
  • Мнения: 7 091
Първо, честит юбилей на всички!!! Hug Голямо благодаря на Наталина за това, че ни събра!   bouquet

Второ, честито на всички именници, рожденици и т.н.!  bouquet

Трето, Ванче...тая тема няма да е същата без тебе душа!  Joy Чета те и се чудя какво бих правила ако един ден се събудя и няма писано от Ванчето в тортената тема! Хилила съм се като побъркана на твоите истории!   bouquet Laughing

Албена, добре дошла! И аз се присъединявам към другите в хвалбите на тортите! Много неща можем да научим от теб!
Също се присъединявам и към съвета да си разделиш малко снимките по албуми, че много трудно се гледат така- лични, пити и торти на едно място.
Питите ти са неземни просто! Едни от най-хубавите, които съм виждала! Пусни ги в темата за питите! Аз изгарям от нетърпение да кажеш как са правени, защото са страхотни!

Вайълет, тежко ти и горко! #Crazy

Стаси, защо искаш да разваляш букета?! #Crazy Много си е хубав даже!

Пепи, лигите ми потекоха, това твоето е нечовешко сега с тея малини!!! Crossing Arms Честито! Laughing

# 78
  • Мнения: 634
tandooriq благодаря за похвалата PraynigЩе направя това деление на торти от пити само че ще ми е нужна помоща на дъщерите ми ,защото аз съм на ви с тези работи.А що се отнася до питите всеки път инпровизирам.Не е сложно.Раздалям тестато на равни парченца и след, като отпуснат малко ги оформям ,например отвъншната страна на тавата подреждам розички,които се правят като разтилате топчето на фитил и го навивате около показалеца,след това го изваждате внимателно и така ги редите едно до друго.Следващият ред правите пак фитилче и го прищипвате като събирате двата края за да се получат сълзички те трябва да са по свободни ,защото втасват и трябва да имат място.В средата се оформя по голямо топче може две от по малките и така оставете да втаса намажете с разбито яйце и поръсете сълзичките със захар топката със сусам печете на 160 градуса 35мин.Това е .Ако искате рецепти  мога да ви кажа .

# 79
  • Мнения: 1 965
Чета те и се чудя какво бих правила ако един ден се събудя и няма писано от Ванчето в тортената тема!
Тандурка, скоро ще  разбереш..... още малко ми остава свободата през деня и ..... ще се "видим" на пролет... с лястовичките и щъркелите.... ще има само леки и бързи проверки вечер.... и  то рядко..... така чеееееееее...... задръж още малко...  Joy
Албенкааааа..... Не тук с питките, Слънце.... Ще ти се карат.....Някоя от мамите да ти даде линк към темата за питки..... А аз, искам да те поканя  да се присъединиш към ТОРТЕНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО през Октомври. Ако не си разбрала още: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326800.0
Това е темата. Предполагам че другите няма да имат нищо против и Тандури ще намери начин да те включи. Ако няма такъв, може да помислим за някакъв начин за участие като гост....
Тандури, какво ще кажеш????? Струва ми се че не трябва да я изпускаме??? Wink Wink Wink

# 80
  • Мнения: 7 091
Албена, пусни наистина рецептите ама в темата за питките Simple Smile Аз идеи имам, преди да втасат стават хубави, но като се надуят и всички фигури изчезват, та си мисля, че голямо значение има самата рецепта за тестото.
Ако не искаш да публикуваш в темата за питките може и на лична бележка ако ти се споделя разбира се! Peace

Ванчето е права! Ако имаш желание включи се в Тортеното предизвикателство! Тя ти е дала линка, мисля че може да направим изключение да те включим сега и да гласуваш направо.
Заповядай там!  bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 2 118
Лелеее, пак писали, писали....
Албена, аз имам запазена тази тема за плетки на пити - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256343.60

Ванче, как така напролет....защо рядко вечер....това не е добра новина... Sad

Алана, Честит Рожден Ден! Много здраве, красиви и вкусни моменти!

Bambinkamalinka, много ми допадна този небрежен щрих на рисунката...Успешна година на момчето ти:)

badem, букетът си е много старателно изработен! Мога да си представя колко труд по подреждането си имала...





# 82
  • Мнения: 373
Честит Имен Ден на Любчето и на Любчо на Пепи!!!   bouquet  bouquet Да сте живи и здраве и с чест да си носите имената!!!

# 83
  • Мнения: 818
Това е украсата за тортата на мьжо .Ще я ссложа вьрху тортата довечера.Много сьм далеч от оригинала,ама толкова си мога.







Честно казано на снимките изглежда по-добре отколкото е в действителност

# 84
  • Мнения: 1 491
Bambinkamalinka леле, че се оказа скромна  Wink  Всичко й разбрах на тази яхта, уникално си я направила  smile3501  newsm20

# 85
  • Мнения: 373
Бадем - Страхотен букет!!!
Бамбинкамалинка - Яхртата си е супер, не знам какво може да не й харесваш!!!

# 86
  • Мнения: 452
Bambinkamalinka чакаме да видим вече завършената торта,щом "само толкова можеш" значи добре се справяш.Яхтата е супер.

# 87
  • София
  • Мнения: 830
Бадем - супер си е букета. Аз не съм правила цветя никога. Трябва да се взема в ръце.
Бамбинкамалинка - егати яхтата.  chef

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Бадем - Страхотен букет!!!
Бамбинкамалинка - Яхртата си е супер, не знам какво може да не й харесваш!!!

Да не се повтарям, направо цитирам.

И много благодаря на всички за пожеланията.  Hug Вече си имам хриситиянче в къщи. Малко порева (но само малко  Simple Smile )

# 89
  • Мнения: 634
Ванче,извинявам се ,но не знаех newsm78Все пак благодаря.Що се отнася до предложението ми за участие смятам, че няма да се справя,тъй като не съм запозната с правилата на форума пък и не зная как да показвам снимки направо във форума.Ще ми трябва време  за да свикна.Да е торта да я направя ,но с компюнъра се оправям малко трудно.Tandori за рецептите ще ти пратя съобщение. :stop:dimitrin,благодаря за линка,който ми доваш тъкмо щях да искам помощ  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт