"Рапорт даден, рапорт взет!", започна СЕПТЕМВРИйският отчет!

  • 13 678
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 770
Колко нови мами!Честито на всички!Живи и здрави бебчета и бързо възстановяване на мамите!
Ане благодаря ти, че мислиш за нас! Hug Вчера доста се порових и доста работи изчетох!Та повръщането на фонтан мисля че засега го преодоляхме!Понеже тя е много лакома, а гърдите ми текът като река докато храня я спирам няколко пъти за да се оригне и продължаваме!А след като се нахраним я държа в мен най малко час докато заспи дълбоко, защото ако само се е унесла като я сложа в креватчето започва да мрънка!Снощи става на около 3-4 часа да хапва, обаче памперсите бях по празни от обикновенно!Сега я чакам към 10 трябва да хапва пак, ама ще видим дали ще стане!
Относно разходките мен много ме е яд на времето!Аз тъкмо се нагласих да почна да я вадя малко по малко на терасата, за да свиква, а то или дъжд или вятър!Нямам търпение да се пооправи!
Относно коликите и аз от няколко дена имам съмнения, че ни мъчат такива, но всички (и баби и педиатърката) ми казват, че е рано още  коликите започвали след 15 ден!
Искам да ви питам и то най вече мамите които стават за първи път как се чувствате!?Аз съм много объркана на моменти!През бременността си бях много спокойна(изключвам последните 2 дена), изключително спокойна!Докат сега...ами на денонощие да ми се събират 4 часа сън пак добре!И не защото бебка плаче или нещо такова, ами защото постоянно чудя сега това нормалние, а онова и само се депресирам, страх ме е да не и стане нещо, а аз да не реагирам навреме!Също така аз по цял ден съм самичка и ми е много подтиснато!Направо полудявам!Добре че сте вие тук иначе незнам какво щях да правя!А как сте с апетита!Аз от както съм родила нищо не ми се яде, но хапвам заради бебка, нали е само на кърма!

# 61
  • Мнения: 8 256
Жужа, с Виктор и аз бях в едно такова след родилно депресивно състояние. Държа ме около 3 седмици. Не толкова, че се чувствах уморена, ами някак си ми беше постоянно криво без основателна причина. Бях по цял ден сама. Таткото си идваше към 8ч от работа. Имах чувството, че денонощно само кърмя, цедя или сменям памперси...Като тръгнахме по разходки, нещата се оправиха.
Сега не ме е обхванала такава апатия. То и при наличието на големия маймун няма и как да стане де.

# 62
  • Мнения: 343
Добро утро Hug

Мале, колко бебета вчера. Честито на всички! Да са им живи и здрави дечицата!

Бора, честит рожденик   bouquet Пожелавам ви хубав празник, а утре - бебе Wink

# 63
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Добро утро!

До мамите, ползващи порт-бебе /не пелената, а типа "сакче"/. Какво избрахте? С твърд или мек гръб? Отстрани пак ли трябва да е твърдо?  ooooh!

А и за термометъра съм се запънала... Отверка взех. Ударна. И т.н. Обаче това с термометъра ме мъчи повече от седмица, затова ви питам  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 45
Добро утро и от мен - 2в1 все още и без никакви изгледи  Sad
 Започнах да имам усещането че така ще си ходя с коремчето цял живот  Mr. Green
Хубав ден на всички  Hug

и аз съм така- дори кошмари сънувам, че всички около мен раждат, а аз си седя с корема  Crazy започвам да изпушвам...  #2gunfire

честито на новите мами Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 666
Еос, какво за термометъра и отвертката? newsm78

# 66
  • Мнения: 770
Сега се сетих за още нещо да ви питам!Имате ли шезлонги и кога смятате да ги ползвате!?На каква възраст!?МОята принцеска се събужда и много ми се усмихва! Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 666
Ако шезлонгът има пълно легнало положение, а повечето имат, може да се ползва от първия ден!

# 68
  • Мнения: 66
Тва си е. Днес е термин-ден! Ама нейсе.... Отивам на преглед. Лек ден на всички.

# 69
  • Мнения: 883
Привет и от нас - все още в пакет. Довечера на преглед. Аз вече съм психически готова - нали мина 17.09. и ми оцеля името...  Mr. Green Мъжът ми е малко разочарован, понеже условието за неговото име София беше само ако се роди на 17.09.
Хайде, хубав ден на всички! По-късно ще проверя за нови бебчета.  Hug

# 70
  • Мнения: 57
Привет и от нас с Криско Flutter
Честито на всички нови мами нека бебчетата ви растат здрави и щастливи, а на вас бързо възстановяване Hug
Ние снощи спахме спокойно, аз от вчера давам чайчето на Хип да видим дали ще го облекчи малко, поне докато дойде Лефакса за него съм чувала че много помага дано да е така Praynig
Сега спинка сладко в количката да видим до кога Wink
Стискам палци на тези дето им предстои раждане скоро Peace
Ами това е за сега по късно ще проверя дали някоя мама не е родила.
Лек ден на всички Grinning

# 71
  • Мнения: 262
Добро утро момичета или по-скоро добър ден Simple Smile и КУ-КУ!
Нели мила, честито голямо момче! Ти си истински герой! Представям си колко оформен и завършен е Велин! Прекрасно е да имаш голямо бебе! Браво на теб и скорошно възстановяване!  Hug  Hug  Hug
Тони 74, честита тапа! Вижда му се краят вече Simple Smile Аз постоянно се следя, защото течението ми се засили, но за жалост не е тапа Sad
Бора, да ти е жив и здрав малкият рожденик! Да си изкарате страхотно днес и да получи много подаръци Simple Smile А най-хубавия подарък да му го дадеш ти скоро, скоро Simple Smile
На мен днес ми е терминът, но ..... нищо. А таткото го пуснаха от работа, за да е до мен, ако тръгне да се случва нещо. Хубавото е, че така ще може да ме закара на записа на тоновете в 14ч, че иначе щях да умра от студ и се чудех какво да навличам.
Лек ден засега и чакаме новини за нови бебочета Simple Smile Жожо и Вик я няма, а за Дидишончето нищо не се чу  newsm78

# 72
  • Мнения: 21
Суити ЧЕСТИТО мила, да те здрави и много щастливи!!!  newsm51

На ВСИЧКИ НОВИ МАМЕНЦА СЪЩО ЧЕСТИТО - МНОГО ЩАСТИЕ ВИ ЖЕЛАЕМ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ

 smile3525 smile3525 smile3525

Извинявам се, че не изброявам, но малко позабравих, то толкова мноооого бебенца за един ден  Crazy обаче страхотен ден за раждане - много хубава дата  Mr. Green

ние днес ще ходим на консултация Simple Smile после ще спретнем една разходка в мола най-вероятно, че морската ще е много мокра Simple Smile

до после
много гушки от нас  Hug  bouquet

# 73
  • Мнения: 26
Честити бебета на всички мами!!!
Да са живи и здрави бебчетата!!!

Много бебета си имаме!!!БРАВО!!
Ние сме много добре с изключение на коликите вечер.Ама кво да се прави!
Жуже не се шашкаи аиде да излизаш вече и ще видиш ква разлика има!!!
Да пишеш като почмете да излизате да се присаединим!!!
Аиде лек ден на всички и леко раждане на всички които са днес наред!!!УСПЕХ!!! newsm51 smile3525

# 74
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Шезлонг ще имам другата седмица. До 6 месец го дават. Някъде.

А за отверката и темометъра hahaha С едното съм наясно, с другото-не  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт