Перник-11

  • 16 513
  • 234
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 154

Аз да питам нещо пак за яслите. Заговарях се с няколко майки и повечето вече подават молби за другата есен Shocked Наистина останах доста изненадана.
Та питанката ми е кои са яслите в Перник? По-точно ме интересуват тези в "Изток". И някакви отзиви, ако има някой да даде.
Само есента ли приемат? Че синът ми става на 2 г. в нач. на юни и след това ще трябва да се ходи на работа  Sad

Аз знам че едната ясла в при кафето ''тути фрути''при албените дето е,а другата в Мошино.При полицията на пазара не съм сигурна дали има,май не.Няколко мои познати с деца на 2 г. ги дадоха на ясли.За приемането мисля че е есента но тъй като сега се подават молбите за другата година като отидеш ще ги питаш.
А ти къде ще се връщаш наработа?(ако не е тайна)
 

# 17
  • Перник
  • Мнения: 396
О, не е тайна. Работя в една частна фирма в "Камет".  То е производствен цех, ама аз се занимавам с административна работа. И пак там...

А за тези двете и аз знам, ама дали има други.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 22
В картала други ясли няма.Останалите са детски градини.Аз живот и здраве ще дам Калин в тази в мошино,те там са три сгради.Една моя позната работи в кухнята на яслата и съм сигурна,че храната е винаги прясна и много добре сготвена(те приготвят и храната за детската там).Много мой познати са доволни от там.А за тази до "Тути фрути" съм чула лоши отзиви и никога не бих записала сина ми там.Имам и почти личен опит-на моят мъж племенника му е записан там и въобще не съм доволна от това как се развива детето.Все е потиснато не му се ходи на градина все нещо се разправят с учителките,абе лоша работа.
За тази на пазара не зная нищичко,а има и още една тя се намира при банята на улицата зад "Елдорадо",но това там е само детска,аааа чакайте май и в 10-то училище има детска,абе както и да е аз съм решила къде ще е Калин.

# 19
  • Мнения: 154
Добро утро.Хайде да почерпя че ставам днес с една година по стара

# 20
  • Мнения: 31 206
Честит Рожден Ден. Да си жива и здрава и да ти е живо и здраво детето за да си щастлива. Прекрасна почерпка.

# 21
  • Мнения: 852
                   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Да си жива и здрава и много,много щастлива!!!

# 22
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Честит Рожден Ден. Да си жива и здрава и да ти е живо и здраво детето за да си щастлива. Прекрасна почерпка.

Пожелавам на цялото ти семейство най - вече здраве. Другото сами ще го постигнете newsm51 newsm59  bigdance2

# 23
  • Мнения: 35
                               ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН     ,                                                                                                                                                                                                                                 
 Много здраве,щастие,любов , пари и всичко за което мечтаеш да ти се сбъдне    !!!!!!!!!!!                          

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 15:52 от nansi_21

# 24
  • Перник
  • Мнения: 396
Боряна, Честит Рожден Ден!
Желая ти много здраве, щастие и много сбъднати желания!
Весел празник

# 25
  • Мнения: 154
Благодаря ви момичета Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 35
еееееееей колко съм ранобудна само . Изках и аз да ви почерпя с нещо по случай рожденият ми ден ,но явно трябва да се изуча повече . ЗА това ви пращам само  много целувки

# 27
  • Мнения: 154


Ч.Р.Д nansi_21 ! Всичко, което ти желая е: здраве, защото е важно, щастие, защото е необходимо, любов, защото тя ще спаси света, упоритост, за да преследваш мечтите си, търпение, за да ги постигнеш и смелост, за да ги отстояваш докрай! Нека всяка твоя съкровена мечта се превърне в реалност

# 28
Здравейте! Аз съм от Беларус, живея в Перник 1,5 години, имам дъщеричка. След месец тя навършва 3 годинки. Търся в Перник детско заведение с игрална стая за Рожден Ден. Моля, кой знае има ли и къде се намира? Благодаря. Извинявайте за грешки.

# 29
  • Мнения: 31 206
Честит Рожден Ден nansi_21 . Да си жива и здрава, детето ти също и да сте много щастливи заедно със семейството ти.

Общи условия

Активация на акаунт