София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (4)

  • 64 157
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 491
Съкварталки, хайде към парка Simple Smile. Има ли желаещи?

# 46
  • Мнения: 4 371
Аз мисля да ходя, но малко по-късно. Скоро станахме от сън и още не сме се оправили.

# 47
  • Мнения: 331
Здравейте мили мами  Hug,
ние в събота бяхме на една поляна до Панчарево, някъде към Кокаляне, беше страхотно. Децата тичаха по поляната, едно слънце хубаво, кафе, сладки приказки  Mr. Green Heart Eyes и така...

С градината се справяме, все още ревем сутрин ако е станала с дупето нагоре  Joy Joy Joy. Не мога да повярвам как едно три годишно дете може да има собствено мнение за всичко. Ама то какво да си облече, кои обувки, как да и е оправено леглото, абе за всичко, и като ми каже "... абе мамо не тая блуза, синята, нали съм със сините обувки" и падам  hahaha

AnMary видях, че си писала в темата за камъни в жлъчката, ако е удобно искам да те питам няколко неща, че и аз съм за операция  Rolling Eyes и съм  Sick

Дуци ама ти си много сладка и това коремче такива мили спомени ме нападнаха  Two Hearts

soufi ние сме при д-р Трифонова от 8-ма поликлиника, каб.103, много съм доволна до този момент Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 11:17 от SASH

# 48
  • София
  • Мнения: 39 745
Питай, стига да мога да ти помогна Simple Smile

# 49
  • Мнения: 212
Здравейте!
Скоро не съм писала, но нямах никакво време.
Изминалата седмица беше доста тежка, в сряда почина баба ми, в петък бяхме на погребението, а в неделя все пак имахме и детско парти за рождения ден на малката... Та покрай всички тия емоции - отрицателни и положителни, просто нямах грам време...
Да знаете как ви завиждам за разходките в парка... Живот и здраве догодина и аз ще съм по майчинство  Peace Вече окончателно решихме, че ще правим второ бебе тази зима. Сега съм се отдала на ходене по зъболекари, оказа се че положението е направо ужастно - имам 7 кариеса, 2 пулпита и един зъб за коронка.  ooooh! Егати, направо ми се изправи косата... От край време знам, че съм си генетично обременена с ужасни зъби, но това просто ме срази.. и като се замисля колко пари ще идат за да ги оправя...  #Crazy Но вече почнах, ще карам едно по едно, че не мога да си позволя да посрещна бъдещото си бебе без зъби  Laughing
SASH, много са готини като започнат да проявяват характер  Rolling Eyes И Невена понякога се запъва за облеклото си, но като цяло харесва това, което й приготвям аз (все още) Относно цветовете - знае ги като имена, но все още бърка понякога и не свързва првалино името със самия цвят.
Ето малко снимки от нашия РД, който няма какво да прави (за което завиждам) - да погледа  Grinning

http://www.marinafil.snimka.bg/album.php?album_id=293862

Лек и слънчев ден ви желая!

# 50
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Mirinda, браво! Страхотни снимки!  Peace
А Невена е просто много щастлива, личи си!  Hug
Много се радвам, че ще си бременееш пак!  Peace
Няма да се засечем вероятно в парка с вторите си деца обаче, жалко........  Wink
Желая ти късмет!  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 39 745
Миринда нека почива в мир баба ти Flowers Rose Моята я загубих преди толкова много години и пак ми е мъчно.

На Нена честит празни на патерица. Щастливо хлапе изглежда Simple Smile Хубаво, че сте се решили за второ. Като гледам Нена на една от снимките как целува едно бебче... Сигурно ще е много щастлива кака Simple Smile

# 52
  • Мнения: 61
Здравейте! Не съм писала отдавна, но взехме че и трите девойки в къщи се разболяхме-първо каката, аз, сега и бебо. Ужас! Най-лошото беше, че вдигнах висока температура и нашия татко се хвана за главата. Сега вече сме по-добре и дори излизахме навън.
Усмихнат ден!  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 331
Здравейте Simple Smile
Mirinda мойте съболезнования,
За снимка имам винаги време  Hug , а Невена просто е много слунчева, да ви расте много щастлива и здрава.
А тази кухничка от каде я взехте? Аз заглеждах едни за Ема ама бяха по- малки и нещо не ми харесаха особенно  Rolling Eyes

bellla то така накуп май е по- добре, че поне минава всичко бързо Heart Eyes. Оздравявайте и и гледайте сега да не се почне с таткото, че три жени ще трябва да го гледате  Laughing

AnMary пуснах ти по ICQ-то съобщение за ауторизация, та ако нямаш против ще си пишем там   bouquet

# 54
  • Мнения: 212
Привет,
SASH, кухнята я взехме от Джъмбо, имаше няколко модела такива големи. Нашата е най-евтината - 40 лв. Имаше една на Тефал - дърво и метал, направо страхотна, ама 80 лв. и нямаше почти никакви джаджавки по нея. Моя мъж точно нея хареса, ама.. ша ма извинява, аз нямам един тиган читав, той ще се хвърля на Тефал - играчка... Друго си е да е шаренко, да има всякакви джунджурийки (тиганчета, чашки и пр.)  Mr. Green И сервиза за чай е от там - 4 лв. (порцеланов е). Абе имаше супер играчки, прахосмукачки, перални, кухненски роботи...  #Crazy направо да ти се кръстосат очите... Аз се мотках там два часа и половина и така и не разгледах всичко...

Иначе Невена хал-хабер си няма за нашите планове за братче/сестричка, но вярвам, че ще се радва много. Забелязала съм как когато има по-малки деца около нея е по-спокойна и добричка и винаги гледа да ги прегръща и целува  Heart Eyes

Толкоз за днес, че имам работа. До скоро!
 Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 39 745
SASH дай пак. Не съм спала, и изтрих всички нови ауторизации. Свикнала съм да ме спамят. Сорри.

# 56
  • София
  • Мнения: 39 745
Sash виж
Цитат
***** (10:18:47 15/10/2008)
Саша е от форума

 AnMary (12:12:24 15/10/2008)
мале за малко па да те забърша

 AnMary (12:12:35 15/10/2008)
спя все още

(аднах те)

 ***** (12:12:46 15/10/2008)
Contact is self-removed

Девойки фотоапарата остана в раницата на Дияна. Ако довечера е здрав, и най-вече е у нея, ще кача снимките.

# 57
  • София
  • Мнения: 39 745
Ето снимките Simple Smile

http://img.bgpetition.com/a304/

Дияна цял ден не се е била сетила да се снимат в у-ще Simple Smile

# 58
  • Мнения: 925
АнМари, мерси Simple Smile (Аз съм майката на Ники от снимките) Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 39 745
Надписах снимките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт