Проблемите на мама!

  • 6 378
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Оххх... бе не можах да се стърпя и направих и втория тест... сега го чакам да стане готов, и не излглежда добре...

Да му се незнае... негативен е и тоз... ОБАЧЕ... сега се загледах в него... и като го закрия с ръка (засенча) и се вижда... бледо розова точкаааа... ох не знааам... ще чакам още 3 дни и пак наново...

# 16
  • Мнения: 3 634
... продължавам диалога със себе си...

Прочетох от www страницата на теста си и от самия тест следното: Дори и точката да е много бледа, теста показва, че си бременна...

Ще се побъркам! Събудих Финчо, той заяви, че нищо не вижда... аз обаче отидох и събудих и сестра му (уж на никого нямаше да кажем до 3-4-5 месец...) и тя каза, че вижда нещо... Явно не съм прекалено отвъртяла... Обаче пък не мога да загрея защо тез двамата още спят, а аз от нощната смяна и на нощна отиваща рипам тука като младо яре и се чудя де са се дяна от радост и незнание... Дано поне не се радвам за нищо...

Пък и вас ви няма Sad Де бродите???

# 17
  • Мнения: 637
Ох, какво да ти кажа в неделната утрин ... дано твоето зрение да е по - добро!

Не знам как е при тебе, не се ли прави изследване на ЧХГ в кръв? То е малко по - точно от тестовете с урина. И се позитивира в по - ранна бременност.

Обаче е неделя ...

# 18
  • Мнения: 3 634
А де... в неделя... де да се дяна?  Grinning

А за кръвното изследване, трябва да ми е изписано такова от доктор... А за доктор трябва да чакам за време което може да ми дадът след 2 седмици или 1 месец... Та мисля да изчакам още 3 дни и пак наново да тествам... С друга марка тест (то сега се виждам как утре препускам към аптеката)... обаче само да знаеш как ме е страх, че ще е негативен теста...

Бе направо съклетясвам в момента... обаче сега отивам да спя, че довечера ще има търчане цяла нощ.

# 19
  • Мнения: 637
Хайде, почивай, пък аз стискам палци! Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Mamo Fin,
mujete po princip ne vijdat takiva nesta:-)
no mai si bremenna:-)
Az karto zabremeniah bese po sustia nachin testa-bleda tochka pochti nevidima.Sled niakolko dena si napravih oste edin test i vtorata chertichka mi se poiavi sled 30 min(daje go biah hvurlila v kofata, zastoto v nachaloto bese negativen i nesto me nakara pak da pogledna).
Stiskam palci. Dano da si bremenna

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Хей това стана направо като трилър! Стискам палци да се похвалиш Мамо Фин. Потрай още съъъъъъъъъъвсем мъъъъъъъъъъъъъничко и ще разбереш.

# 22
  • Мнения: 3 042
Здравей Мамо Фин,
и аз да те зарадвам- като си правих теста и на мен ми излизаха едни блееееди чертички всеки път(всеки ден в продължение на една седмица купувах тестове) и наистина си бях бременна!!!
Така че, мисля че ще има бебе!! Особено като си сигурна за овулацията... така че Оливър да се стяга да става бати!
Хайде целувки от нас със Съни

# 23
  • Мнения: 1 502
Мамо Фин, и аз тайно се надявам в теб, хайде новата тема Седмична ти да я откриеш с дългоочакваната от всички ни новина. Мисленно съм с теб и ти стискам палци.

# 24
  • Мнения: 4 324
ЧЕСТИТО ГЕРИ  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation Simple Smile  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning

Обожавам в понеделник сутрин да пусна компютъра и да прочета такава хубава новина  Grinning  Simple Smile

Леки 9 месеца ти пожелавам и накрая да се появи здрава и сладка сестричка на малкия Оливер  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

Много се радвам за теб мила  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

Още вднъж ЧЕСТИТО


 :smilecolros:   bigdance2
 Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower   Hands Thumbsup

# 25
  • Мнения: 1 101
Честито и от мен,Мама!!! Stuck Out Tongue
Мноооого леко бременеене ти желая:dazzler1: и още едно сладко бебче

И дано наистина повлечеш крак и съвсем скоро този форум да се обезлюди!!

# 26
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Мама от Финландия
... продължавам диалога със себе си...

Прочетох от www страницата на теста си и от самия тест следното: Дори и точката да е много бледа, теста показва, че си бременна...

Ще се побъркам! Събудих Финчо, той заяви, че нищо не вижда... аз обаче отидох и събудих и сестра му (уж на никого нямаше да кажем до 3-4-5 месец...) и тя каза, че вижда нещо... Явно не съм прекалено отвъртяла... Обаче пък не мога да загрея защо тез двамата още спят, а аз от нощната смяна и на нощна отиваща рипам тука като младо яре и се чудя де са се дяна от радост и незнание... Дано поне не се радвам за нищо...

Пък и вас ви няма Sad Де бродите???


Ако си сигурна, че има втора чертичка, пък макат и едвам забележима, значи теста е +  Laughing

# 27
  • Мнения: 920
Мама Фин не знам какво да кажа....на съненото ми мозъче му трябва време за да смели всичко....но.....май стоплям че ще чуем "добрата новина". Днес не ти ли е заветния 32 ден? Тества ли се?....Напиши нещо че направо ще експлоадирам от нетърпение.

Ти така с тия нощни смени - кога се тестваш...да не би заради това да се получава все неясен тест?

# 28
  • Мнения: 4 324
Всички да погледнат темата "Нашите бъдещи мами" и да видят постинга на Гери  Sign Exclamation

 Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 634
Ох... ама моля ви за прошка... От толкова вълнения и въртения забравих да съобщя, че вчера вечерта на път за работа минах през аптеката и купих нов тест, различна марка от предишните два... И какво да ви кажа... Ходих цяла нощ с готовия тест в джоба си и на всеки 5 минути го вадех да му се радвам защото там имаше ДВЕ (2) ЧЕРТИЧКИ!!!

Не знам де да се дяна от щастие... но покрай щаститето ми е и също много тревожно. Тревожа се, да не е извънматочна бременност, да не е кухо яйце...

На работата бях като направена от порцелан, да не се блъсна нейде, да не се подхлъзна... бе ужас. А и как само ме е страх да кажа на шефовете си... та реших да изчакам докъто работната ми униформа ми умалее и се наложи шефовете да ми поръчат нова. Смятам чак тогава да им кажа, ако не го научат от някой друг.

А пък да ми видите гърдите само... Памела Андерсон пасти да яде!

Общи условия

Активация на акаунт