Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 639
за водата , просто се пуска малко по дълга тръбата навън и се наклонява надолу да сочи  Simple Smile
иначе ние измазването навън го решихме със силикон засега няма проблем.

ПП: надявам се до ден два да си покажа кухнята  Mr. Green

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 247
audulina, колко квадрата ти е дневната с кухнята?Питам,защото на жилището,което строим в момента,мисля кухнята да е същото разположение.Или кухнята ти е отдерно помещение? newsm78

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 11:17 от elmi73

# 77
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,да попитам и аз нещо:понеже абсорбатора ще бъде до външна стена може ли да пробием стената и да излиза направо навън тръбата и като не е комин дали ще има някакво значение.Иначе ми е много малко пространството и искам да го компенсирам с високи шкафове,а ако не пробием стената тръбата трябва да ми мине през всички шкафове отгоре.
Дано обясних правилно.
Вие какво мислите по въпроса?

може,и нашата е така,пробихме външната стена,сложиха плоска тръба,която закриха с плоскост,навън се слага едно коляно надолу,да не влиза вода,като е готова кухнята,ще покажа снимки.

# 78
  • Мнения: 4 970
Цитат
Внимавай само какви тръби ще сложиш и като вали и духа да не влиза вътре вода.
А какви трябва да сложа,за да не ми влиза отвън навътре?
За това и небях си помисляла  ooooh!
Явно някаква шапка трябва  да се сложи предполагам  newsm78 довечера ще го обсъдим.

Баща ми направи така с тръбата на аспиратора. PeaceЗа водата не зам, но той  е сложил някаква мрежичка, за да не е дупка, през която да влизат разни врабчета Crazy

# 79
  • Мнения: 674
audulina, колко квадрата ти е дневната с кухнята?Питам,защото на жилището,което строим в момента,мисля кухнята да е същото разположение.Или кухнята ти е отдерно помещение? newsm78

Еми общо 20 кв. една обща стая е Mr. Green

# 80
  • Мнения: 593
Момичета, да ви попитам кухненските мивки с покритие  качествени ли  са, хубави ли са? Чудим се каква мивка да си вземам newsm78

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Момичета,да попитам и аз нещо:понеже абсорбатора ще бъде до външна стена може ли да пробием стената и да излиза направо навън тръбата и като не е комин дали ще има някакво значение.Иначе ми е много малко пространството и искам да го компенсирам с високи шкафове,а ако не пробием стената тръбата трябва да ми мине през всички шкафове отгоре.
Дано обясних правилно.
Вие какво мислите по въпроса?

и нашия е така ,ние сме в къща на 2етаж,мъжа ми намери дълга стълба и от вън сложи една решетка с жалюзи които се отварят когато работи аспиратора,купихме я от практикер или Алати и е точно за тази цел,отвътре е кръгла и тръбата влиза в отвора,а отвън е правоъгълна.

# 82
  • Мнения: 301
Ето дойде и моят ред да ми давате съвети
Ето ми проекта моля  Praynigдайте отзиви  http://media.snimka.bg/0810/007876348-big.jpg
Вече съм толкова объркана, ooooh!че незнам
Изработката ще бъде от мдф ,а плота ще е гранит
Отказахме се да пробиваме стена и затова преместихме печката и котлоните от дясно,където си е комина

# 83
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ето дойде и моят ред да ми давате съвети
Ето ми проекта моля  Praynigдайте отзиви  http://media.snimka.bg/0810/007876348-big.jpg
Вече съм толкова объркана, ooooh!че незнам
Изработката ще бъде от мдф ,а плота ще е гранит
Отказахме се да пробиваме стена и затова преместихме печката и котлоните от дясно,където си е комина

Аз не можах много да се ориентирам,вълнообрази ли ще са шкафчетата? newsm78.Според мен има прекалено много ниши и открити рафтчета,ще събират доста прах.А в какви цветове ще е кухнята?

# 84
  • Мнения: 2 018

На ръка ли е чертан. Наистина не се разбира много, много. Но, до колкото виждам има само две ниши.  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 4 970
Аз като видя такава кухня, се сещам за тези на Гарони.http://www.mebeligaroni.com/products.php?id=5&page=1
хич не ми изглежда с мнго ниши Thinking .,Може би защото ме е яд че не направих нито ендно на моята Crazy и всичко е в шкафов иил витрини...

# 86
  • Мнения: 301
Да такава ми е идеята .Извинявам се,за това че е рисувано на ръка но неможах да се ориентирам в програмите  за заоблените вратички
От долу от дясно на ляво са печка-2 газови котлони или ако намеря комбинирана двойка,съдомиялна-мивка отгоре после пералня и после механизъм за бутилки и шкаф .
А от горе понеже от долу е само един шкаф ще ги направим по 1 м шкафовете и отдолу ще са ниши но само тази в средата ще е затворена със стъкло,а другите отворени
Ама и аз как обясних .В понеделник ще ми дадат цената и ще са ми направили визуализация на проекта

# 87
  • Мнения: 6 026
ZuzuM,
Не зная защо,ама не съм фен на заоблените форми по принцип.А и сякаш не е актуално. Кухнята сякаш е малка,трябва да се съберат много неща в малко шкафчета-тези с неправилна форма/т.е. не правоъгълна/ събират по-малко/така си мисля/.Долу като ти е заето с пералня,съдомиална ,пространство за газовата бутилка- почти нищо не остава.А и кой и как ще изпълни това?Къде ще е хладилника?Точно над котлоните виждам един "завой" посока стената.Къде и какъв ще е абсорбатора?По скицата не виждам място за него.

# 88
  • Мнения: 6 026
Убягна ми и че си писала-мивка върху съдомиялна.Ами това е възможна само ако съдомиялната е малка-за 4 комплекта,от ниските.А другите са високи 80 см-т.е. не стават за под мивка,защото ще пречи коритото и.Може встрани от нея.Но вероятно сте го обмислили и става дума за малка.

# 89
  • Мнения: 301
Цитат
ZuzuM,
Не зная защо,ама не съм фен на заоблените форми по принцип.А и сякаш не е актуално
На мен ми харесва и няма значение дали е актуално.
А хладилника ще е от дясно ,там има комин и до него ще е сложен защото е голям .
Шкафовете вътре са с обикновенна форма ,а само отвън са заоблени.
Газовата бутилка ще е навън на терасата в специална клетка с изолация.
Цитат
Точно над котлоните виждам един "завой" посока стената.Къде и какъв ще е абсорбатора?
Ами точно там ще е абсорбатора мъничък за вграждане на ъгловия шкаф
Цитат
Убягна ми и че си писала-мивка върху съдомиялна.Ами това е възможна само ако съдомиялната е малка-за 4 комплекта,от ниските.А другите са високи 80 см-т.е. не стават за под мивка,защото ще пречи коритото и.Може встрани от нея.Но вероятно сте го обмислили и става дума за малка.
Да малко е нестандартна но не от най-малките тъкмо над нея да се сложи мивката

Общи условия

Активация на акаунт