Сглобяеми къщи 2

  • 297 063
  • 745
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 23
доста е по сложно от това, което е обяснил Vasilev, трябва да имаш налични всички средства...а не само 30%
[Не е задължително, мога да ти обясня... Ако искаш...
]

# 211
  • Мнения: 71
ами достатъчно съм прочела и разбрала, но мерси за предложението  Peace

# 212
  • Мнения: 5
nie postroixme sglobiaema ka6ta ot 100 kv.m  do klu4 i ni izleze 70 000 lv.dovolni sme i se 4udim za6to sme se pritesniavali za tozi vid stroitelstvo tolkova vreme  newsm78 dokato se nkanim.taka 4e sme naiasno  i ako mojem da pomognem na niakoi sas ne6to  ok.

# 213
  • Мнения: 189
andji_lin_f , естествено искаме повече инфо- сами ли си я строихте, че излезе толкова, ще е интересно и да видим снимки Peace

# 214
  • Мнения: 90
Живея в такава от 2 месеца тук в Норвегия,  все едно живееш в кашон Confused
Чува се всичко! Като скочиш-всичко се тресе..
За мен това е ужасно..
Дай Боже един ден да имаме възможност да си построим нормална...

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Поздравления за прекрасната тема   bouquet
Започвам да следя с интерес и аз!

# 216
  • Мнения: 23
Добре дошла...  Simple Smile

# 217
От google намерих тази тема и видях, че сте писали за фирма Стомстрой. Ето линк към новият им уебсайт http://stomstroy.net Старият беше stomstroy.com, но сега е променен на .net

# 218
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Ние сме от ентусиастите в бъдеще за подобна къща,но сега искам да ви попитам.Т.к. в главата ми е един проект за легло-тип къща на сина ми ,незнам от къде бих могла да закупя на изгодна цена материал за нея.От София сме и къщата ще се прави:конструкция дървен материал,страници-нещо олекотено.Дайте ми идея къде бих могла да отида да закупя материала.Също така и къде могат по р-ри да ми го нарежат!Така,че да остане сглобяването като работа за мъжа ми.Т.к. нямаме къща или приятели които да разполагат с машини.Много ви благодаря!

# 219
  • София
  • Мнения: 11
Здравей, може ли да ни кажеш повече за фирмата която е построила къщата и ако има снимки. Благодаря Simple Smile

# 220
  • Мнения: 41
Здравейте, някой има ли мнение за фирмите МИЛИН КАМЪК, ПАРТНЪР,ТЕРАЗИНИ?
Благодаря предварително!

# 221
Здравейте на всички.

Според мен не трябва да се гледа само фирмата която ще постави сглобяемата къща, а също и какви услуги по време на нейното изграждане ще предложи. Не на последно място питайте фирмите за необходимите документи и стъпките през който трябва да се минете до въвеждане на обекта в експлоатация.

Повечето фирми за сглобяеми къщи просто поставят къщата и не ги интересува колко законна е тя според изискванията в България. Не подценявайте набавянето на необходимите документи и разрешения.

Ето линк към контактите на фирма която е специализирала точно в цялостна подготовка на документи за сглобяеми къщи и въвеждането … им в експлоатация.

# 222
  • Мнения: 1
Здравейте,аз също доста време се ровя за информация във връзка със сглобяемото строителство.Попаднах на един сайт,който ми се струва интересен. www.ecozid.com

# 223
  • Мнения: 3 066
Ето един проверен сайт:
www.dryfixbg.com

# 224
  • Мнения: 394
Здравейте!
Някой ще си покаже ли готовата къща все пак?
Интересно ми е да видя как изглеждат. Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт