ПЛЕВЕН - 63

  • 14 696
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 196
И аз, ама може пак да съм с детето. Иначе само другата събота и неделя ме няма. На 5 Октомври майка ми има юбилей.

# 211
  • Мнения: 59
Ще се радвам да се запознаем момичета.

# 212
  • Мнения: 5 308
Деси,забравих да ти пиша,че подписите са в мен.Не съм ги броила точно,но са около 200.

# 213
  • Мнения: 189
И аз съм навита за среща,не познавам никого от форума,но има голяма вероятност докато се уточним кога и къде да сменя линийката stork-girl

# 214
  • Мнения: 645
И аз съм навита за среща,не познавам никого от форума,но има голяма вероятност докато се уточним кога и къде да сменя линийката stork-girl
понеже се загледах в линийката ти с екип ли си решила да раждаш или ще ходиш така в родилното и който се падне,интересно ми  е че аз още не съм  се ориентирала

# 215
  • Плевен
  • Мнения: 238
Sweetheart кога ти е термина?Зълва ми е определена за 10.11,може да се засечете горе. Laughing
Вие се чудите на Мими за гаджетата,ама тя е голяма,пък мойта дащеря от сега ги гони да ги целува,не се е метнала на мен,на баща си трябва да е  Crazy Laughing

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 18:56 от *Краси*

# 216
Здравеите много  6те се радвам  ако се организира една сре6та на мам4ета от плевен на които им предстои рагдане.Моят термин е савсем скоро и доста се валнувам,нямам тарпение да прегарна моята принцеса.

# 217
  • Мнения: 189
Десисладка,нашия тати ме нави на лекар,аз не исках,и сега в понеделник имам записан час за доктор Антоанета Любомирова,питах една бивша за съжаление вече акушерка и тя ми япрепоръча,но не сме говорили за пари и такива неща,като разбера мога да те уведомя,ако имаш желание.Аз също съм навита за среща на бременелките,но да я правим тази седмица,че иначе някой от нас/аз примерно/ може да хартисаме.... Laughing
Краси,термина ми е за 11.10,та може и да се засечем-Божа работа е.

# 218
  • Мнения: 5 308
Хей,да не се делим на бременни и небременни Simple Smile Ние ще ви даваме ценни съвети и напътствия  Wink
Шегата настрана,хайде кажете за другата седмица кой кога е свободен.Аз мога в петък,събота и неделя.

# 219
  • Мнения: 22 523
Аз за другата седмица в края не мога, няма да съм в БГ петък, събота и неделя.
Ако го направим през седмицата, става, или по-другата. )))) Но все пак не съм само аз. )))

# 220
  • София
  • Мнения: 9 903
Аз няма да мога събота вероятно.

# 221
  • Мнения: 4 390
С голямо закъснение честит рожден ден на Здравко и Ивайла на Джина и Иван на Грета!
Да са ви здрави, щастливи и късметливи дечицата!  bouquet
Честита годишнина на Валенцето! В любов и разбирателство да живеете цял живот!  bouquet
Голяма любовчийка тази Мими, бре. Party
Добре дошли на всички нови госпожИ. Hug
Дикси, радвам се на добрите новини! Дай Боже все така да вървят нещата! Hug

Купон къде? Ще гледам да се присъединя.

# 222
  • Мнения: 5 026
Добро утро!
Здрасти на новите мами. Давайте инфо за себе си, за 1 стр.  desisladka, теб също те няма на 1 стр, та ако искаш драсни на лични инфо.
Срещиччка, а? Кога, къде?

# 223
  • София
  • Мнения: 9 903
Предлагайте място ,момичета! GrinningАз съм навита повече за китайски,но където и да е ще дойда живот и здраве.Стига да не е събота де,че тогава ще идват брат ми и семейството му.

# 224
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
И аз съм навита за срещичка,без значение къде.Само,че и аз не мога в сряда и събота.

Общи условия

Активация на акаунт