ПЛЕВЕН - 63

  • 14 658
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 189
Аз,само един път,ходих да ме погледне на ехографа,за 2ро мнение просто,но не ми хареса нещо.....Това си е лично мое мнение.Иначе го хвалят много....

# 256
  • Мнения: 22 477
Ако искате направо в 19ч, че сега си се стъмва рано, не че има значение де, ама докато се съберем, поръчаме и хапнем...)

# 257
  • Мнения: 1 954
Аз не знам освен този на бул. Русе да има друг. Имаше със сигурност един на Кирил и Методий, ама май вече го няма. Никакъв не беше и май го развалиха. А трети не е имало.
Много обичам китайско, ама у нас да го поръчам. И ребърцата са им много хубави. Както казва Мира те са за необичащи китайско, като Емо. Той само тях яде от китайската кухня.

# 258
  • Мнения: 189
На чие име ще е резервацията?И последно в този на бул.Русе,нали?Има един някъде зад Военния клуб,но не съм ходила там,аз изобщо на китайски не съм ходила от .... Embarassed не помня и аз...

# 259
  • Мнения: 645
sweetheart_bg всичко беше безплатно просто Любомирова се падна тогава на смяна

# 260
  • Мнения: 189
Нещо повече може ли да ми кажеш за нея,ако знаеш де....Ама и аз съм се сетила да разпитвам на време точно Embarassed

# 261
  • Мнения: 2 556
Моят съвет към всички бременни момичета е задължително да имат уговорка с лекар. Колко пъти ще родим в живота си - 1 или 2 пъти да речем, хайде 3 да са. Когато ви заболи зъб, не искате ли да отидете при добър зъболекар, предполагам интересувате се кой какъв е и т.н. Е, това важи 200 пъти повече при раждането. За мен да се иде при който ти се падне на смяна е риск, който не бива да се поема.

# 262
  • Мнения: 189
Аз имам уговорка с една лекарка,но събирам още информация.Тя ми е препоръчана от човек,работещ в родилното,на когото мога да разчитам за безпристрасно мнение,но все пак питам....Май ме е обхванала "сценична треска",ако има такава де,но ми е супер еуфорично...Нямам търпение да видя кой ме ритка така от толкова време и да си нацелувам малкото бебче newsm07

# 263
  • Мнения: 2 556
Съвсем малко е останало, скоро ще я гушнеш  Wink

# 264
  • Мнения: 645
Tess е права и наистина още малко ти остава да гушнеш   ylinfant

# 265
  • Мнения: 1 196
За сега - Китайския на бул. Русе, четвъртък - 19 часа. Има и един срещу пожарната - Пекин и един до веоенния клуб. Дайте мнения  Peace
1. Аз
2.Mirama
3.Валенцето
4. sweetheart_bg
5.erota
Хайде, други желаещи  Laughing

# 266
  • Мнения: 22 477
Дикси, направиха един малко под пожарната, и още един има но не се сещам в момента къде е.
Едва ли има нужда да правим резервация, но ако искате за по-сигурно. )))

Атракция нещо я няма да каже дали ще идва, ама то до четвъртък има време. )

# 267
  • Мнения: 1 954
Дикси, направиха един малко под пожарната, и още един има но не се сещам в момента къде е.
Този, де, който е на Кирил и Методий, ама май е затворен вече. Аз един път ходих от него да взема храна и изобщо не ми хареса. Този на бул. Русе си остава най-хубав според мен.

# 268
  • Мнения: 2 556
Този на бул Русе е ОК според мъжа ми, който за разлика от мен опитва китайските манджи, аз ако дойда, ще си взема ребърцата и готово.

# 269
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Пишете ме и мен за срещата.

Общи условия

Активация на акаунт