Златенъ чай

  • 33 102
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 301
Здравейте чух за един български чай за отслабване. Дали някой го е ползвал и има ли някакъв ефект?

# 1
  • Мнения: 4 871
Не съм го чувала досега дори. Но съм скептична към разни чайове, да не кажа, че съм съвсем категорично убедена, че не действат!

# 2
  • Мнения: 3
Аз си го поръчах вчера от днес го пия вече след 21 дена ще ви кажа какъв е бил ефекта!

# 3
  • Мнения: 3
Здравейте положението е следното от първия ден още ме хвана зверска диария гасеше ми се на втория ден гаденето отмина но на 4 ти я ден след първата глътка се върна (разбира се повече и не пих от него) два часа по късно имах неописуеми болки в корема няма хапчета нищо не помогна боли и това е в 5 часа сутринта стана най страшно почнах и да повръщам отидохме със съпруга ми в спешното на Окръжна болница там ми вляха нещо за болката и останалите екстри попитаха ме дали не съм яла нещо аз им споделих за чая и го носех с мен тъй като бях сигурна че е от него и те ми потвърдиха и казаха че не съм първата която идва след пиенето на този чай!! Ефектът да има го отслабнах не ми остана нищо в корема сега още ме боли защото тялото ми още се пречиства препоръчвам ви в никакъв случай да не пиете този чай защото да предопреждават честото изхождане но болките са съвсем на друго ниво...

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
Pflufer, не те ли е срам да лъжеш така безочливо?!? Какъв е тоя хейт, какви са тея измишльотини??? Това е абсолютна клевета! Кой пък е тоя доктор, който ти е казал тая простотия??? На мен пък точно ЛЕКАР ми го препоръча и не съм първата, която го пие и е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛНА!
Искам да кажа на всички, които искат да го пробват, да не се чудят! Чаят е невероятен. Аз, цялото ми семейство, колегите и приятелите ми сме му абсолютни фенове и сме много благодарни, че избрахме 100% билков български продукт.
Една моя приятелка отслабна, беще с много излишни килограми след раждането, правеше какво ли не и нищо не се получаваше, а със златния чай отслабна 16 кг за 3-4месеца, без да се тормози. Сега е доволна, слаба, здрава и няма лош холестерол. А моите резултати са: - 5 см от обиколките на тялото, вече нямам паласки и поддут корем, не задържам вода и нямам отоци, наспивам се по-добре, имам повече енергия, перисталтиката на червата ми се нормализира (повярвайте ми, беше ужасно, че с дни не ходех до тоалетната), и също самочувствието ми се възвърна и сияя.
Най-хубавото е, че след спиране на чая резултатите ми се запазиха!
Хора, пробвайте! Няма как чисти билки да ви навредят.
Вижте фейсбук страницата на златен чай и не се поддавайте на някакви нереални коментари на недоброжелатели!

# 5
  • Мнения: 1
То, повярвайте се вижда кой от двата коментара е нереален и платен.
Разбира се, че билки могат да разхлабят, а в резултат на разхлабването боли корема - това са т.нар. спазми от бързото пречистване на корема.
Ако организма има непоносимлст към някоя силна билка (което е абсолптно реално и възможно) няма никакъв проблем да се повръща или да боли глава.
Като толкова много го хвалите 'аз и всички колеги' .... хахаххах .... странна фирма - целия персонал да пие чай за отслабване, нелепо! 😁😁😁 Купете ми една, две опаковки и ако действа и вс е наред, ще Ви ги платя, ако не Ви връщам чая да си отслабвате физически, психически и както там действа. Ето - честно и прозрачно предложение.

# 6
  • Мнения: 400
Някой друг не го ли е пил? И аз сега научавам за него и ми е интересно има ли ефект и по точно какъв? Като чета коменрати в други сайтове няма оплаквания

# 7
  • Мнения: 1
Не се лъжи да го вземаш.Пълна измама е !! Пих го 2 месеца и нито потиска апетита нито прочиства,а за отслабване дума да не става 😃.Вземат ти паричките за глупости .Наблъскали пакета с ментов чай и пъпки от рози 😁.60 лв ей така им ги подарих.

# 8
  • Мнения: 2
Няма да обсъждам форума и кой каква реклама прави, дали това е умишлено или не......
Видно, че половината профили са фалшиви и не не знаят за какво става въпрос!
Просто като някой е решил да оплюе нещо, поне да го направи интелигентно. Може ли да пишете, че чая съдържа мента????? Ами това е пълна измишльотина! Направете си труда да видите съдържанието поне!
Това, че изказвам положително мнение, не е реклама!
Абсурдно е някой да е стигнал до болница от билки!
Спрете да пишете глупости! Излагате се!

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също си поръчах от зл. Чай, и искам да споделя, че наистина нямам проблем със стомаха. Пия го вече 4 дни и нямам проблеми.... Всеки човек е с различен организъм, на всеки му действа различно.... Така че не бъдете скиптични, и не правете лоша реклама

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте! Днес и аз получих златния чай.Пих вече 100 гр.от него.За сега се чувствам добре.Нали се сещате че, ако се тъпчете като за световно,няма как да има ефект.После ви трябва и движение.Не може цял ден да лежим на дивана , да ядем каквото трябва и не трябва и да чакаме да отслабнем!Ами ограничете се малко бе хора!!!

# 11
  • Мнения: 1
Не се лъжи да го вземаш.Пълна измама е !! Пих го 2 месеца и нито потиска апетита нито прочиства,а за отслабване дума да не става 😃.Вземат ти паричките за глупости .Наблъскали пакета с ментов чай и пъпки от рози 😁.60 лв ей така им ги подарих.



Няма полза от този чай, ПЪЛНА ИЗМАМА Е!!!!!

# 12
  • Мнения: 36
Аз не съм доволна, пробвах го, много е гаден, не става за пиене, дори и да си го наложиш, ефекта е минимален

# 13
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте чух за един български чай за отслабване. Дали някой го е ползвал и има ли някакъв ефект?
Аз си го бях поръчвала преди няколко месеца,но пих само 3 дни и се отказах,не ми понесе нещо вкуса.Дадох го на една позната и тя изпи цялата опаковка,каза,че нямало никакъв никакъв ефект.

# 14
  • Мнения: 1
Сега пия трети пакет. Ама все не ми се получава да го пия нон-стоп за 20 дни. Но почивките между пакетите ми са дълги Simple Smile
Вкусът ми е много неприятен, обаче при мен ефектът е видим. Паласките и коремът значително спаднаха, апетитът намаля, мисля, че регулира хормоните до някаква степен, защото толкова чисто лице не мисля, че съм имала някога. Не съм се теглила скоро, но се усеща разлика определено. Но пък и аз имам доста да свалям.
В началото викам тези как си го представят да пиеш 5 пъти на ден и все на гладно, ама после гледам, че взеха да пишат по 3 пъти, та по-замяса Simple Smile
Като цяло съм доволна, но без физическа активност няма да стане. Там където са се топили мазнини по корема, сега кожата е отпусната и ще трябва и да се пораздвижа май Simple Smile
Пробвайте, в най-лошия случай ще изгубите 30 лв. Не е фатално.

Общи условия

Активация на акаунт